Komentari na vest

Kakav maler na zagrevanju: Austrija bez najboljeg igrača ide na Mundijal

S. Jovanovic

pre 25 dana

Steta, dobar igrac

Gospodar neba

pre 25 dana

Dobro sam video, da ga izbacim iz fantazija...ide onda Sabicer

Psycho Machine

pre 25 dana

kakav baksuz. jos nije ni igrao vec se povredio na zagrevanju a trenutno u formi zivota.
a

avax88

pre 25 dana

Nek se pokazu sada kada su doziveli ovaj hendikep. Sjajni su Austrijanci, mada ce svakako uticati na kvalitet igre ova povreda.
veliki hendikep za Austrijance…

FC RED STAR

pre 25 dana

Šteta Austrija srčana ekipa...
I

Ivana100

pre 25 dana

Neverica stvarno da neko na ovakav nacin propusti mundijal.

Zak Nik

pre 25 dana

Stvarno maler,gde bas sada to da se desi

Sele Fejzic

pre 25 dana

sto bas on jao nema nista bez njega on je bio top i dobar igrac za pojedince

Valentina Kolar

pre 25 dana

Au brate pa i Tunis jedva pobedili sa 1:0 šta će raditi protiv ostalih timova
m

miconis1

pre 25 dana

Jedna vise nego respektabilna reprezentacija, ali ovo je veliki udarac

Bosque

pre 25 dana

Auu koji bedak. Pa gde bas on.

stefan_mc1133

pre 25 dana

ma tu je arnautovic hahhaha

Aleksandar Osmanovic

pre 25 dana

Tu je Arnautovic kakva briga!!!
P

Petar1225

pre 25 dana

steta stvarno, bice tesko bez njega

Vajta66

pre 25 dana

Ma tu je Arnautovic xaxaaxxa

Realno123

pre 25 dana

Jeste tu je covjek i jedan je od najboljih spiceva 21 vijeka naseg porijekla dokazano. Najbolji strijelac je Austrije ima tri evropska i sada svjetsko sa tako malom zemljom
@

@realno

pre 25 dana

Arnautović 1 od naj špiceva 21. veka? HAHAHAHAHHAHAHAHAHAH
M

MrZrex

pre 25 dana

Vidi dečače, od naših vrhunskih špiceva 21. veka možeš da sastaviš svih 11, a da brat Arnautović ostane na klupi. Od raznoraznih Miloševića, Mijatovića, Kovačevića, preko Kežmana, Vučinića, do Vlahovića, Jovetića, Mitrovića, ko zna koga sve ne, zaboravljam ih pola. Uporedi klubove u kojima su igrali i broj golova koje su dali, neki od njih su za sezonu prebacivali Arnautovićev zbir u karijeri. Pa sam debeli Mitro je više golova zaboravio nego što ih je ovaj dao.

Predo8

pre 25 dana

E ovo je veliki peh

Dareda88

pre 25 dana

E ovo se zove maler.

Zivot je igra

pre 25 dana

Dobra ekipa steta .

trilee93

pre 25 dana

Veoma žalosno I tužno, bez oporavak mu želim