Komentari na vest
King Kreše odbio sve - i platu od 40.000.000 i 700.000.000 za pojačanja i odrešene ruke...
N
Natalii29
pre 10 minuta
pa sta je mislio da ce biti tajno
L
Lavezzi
pre 24 minute
Ma kakav Kreshe, neka uzmu Moncija ili Ciki Berigistajna, Bonestaja, ili kako se vec preziva taj lik sto je direktor Sitija.
S
Staniša Žugić
pre 25 minuta
Prave ozbiljan klub, a glavne zvezde im potroseni igraci iz Engleske, Spanije i Nemacke
Sterlings Braunfels
pre 30 minuta
Ko ozbiljan bi poverovao čuj Kardinale obećao 700 miliona ulaganja oni ne mogu više od 50 miliona da potroše poslednjih godina a i kad su mogli oni daju 30+ miliona za nekog ko se zove Jašari.
Sirotinjo i Bogu si teska
Matija Milutinovic
pre 32 minute
Nema od milana opet nista
n
neconi1122
pre 37 minuta
Pa sta reci sem da je covek glup
n
nica25
pre 38 minuta
Dajte nekog da dovete stvari u red.
L
Logitech
pre 40 minuta
Što ima moćno prezime. On i onaj Yebo bi bili dobar tandem, samo da je ovaj fudbaler, ili King košarkaš.
G
Gost555
pre 41 minuta
Svi merkaju i snebivaju da priđu devojkama samo King...
Batina1
pre oko 1 sat
Crna magija na San Siru.

FiumenBG
pre oko 1 sat
Amerikanci kesu dreše ali iz Frankfurta ne mrda Kreše...
m
misa mitrovic
pre oko 1 sat
nist aod milana ni iduce sezone
D
Delije12345678
pre oko 1 sat
2,5 do 3 milona umesto 10... pa ne zeli da sadi tikve sa porodicom Kardinale, americkom ali sa 'talijanskim korenima, da'l je glup ne znam al je nemac, vodi red!
milkica12
pre oko 1 sat
I on nasao da se napravi pametan da odbije hahah
Valent
pre oko 1 sat
Milanu pojacanja treba da dolaze sa balkana i j. Amerike. Sa takvima Milan postaje Milan. Ovo Nemci, englezi itd... ma daj
K
KBK
pre oko 1 sat
650 miliona ljudi sirom sveta? :-D Cak ni ja ne mislim da svaki trinaesti covek na svetu navija za Milan, dajte. Nije sporno to obestecenje od deset milion evra, sporno je to da li mu je zaista ponudjena tolika plata i na godisnjem nivou, a nesto bas i nisam sklon tako lako da poverujem u tu pricu o 700 miliona evra mada je i to relativno jer klub lako moze i da zaradi neku slicnu sumu za (is)to vreme.
t
trubaci
pre oko 1 sat
Milanu pojacanja treba da dolaze sa balkana i j. Amerike. Sa takvima Milan postaje Milan. Ovo Nemci, englezi itd... ma daj
L
Logitech
pre 27 minuta
Ne lupetaj, 2011. godine kad su osvojili Skudeto, nisu imali nikoga sa balkanskim mentalitetom, u timu su bili: Abiati, Flavio Roma, Nesta, Kaladze, Onyewu, Abate, Ambrosini, Jankulovski, Oddo, Antonini, Nocerino, Strasser, Merkel, El Saravi, Pato, Borielo, Inzagi, Gatuzo, posle dosli Muntari iz Intera, doduse kao slobodan igrac, Montolivo iz Fiorentine, Musacchio iz Viljareala, Pirlo otisao besplatno u Juventus...
Dario Simic otisao 4 godine ranije, tako neke 2007-08, a Zeljko Kalac je napustio Milan neke 2008. godine, ali je tad Inter bio sampion.
d
dzonson1992
pre oko 1 sat
Cuj Amerikanci da mu daju 700 miliona. Pa nemaju 50, a ne 700. Prave ozbiljan klub, a glavne zvezde im potroseni igraci iz Engleske, Spanije i Nemacke. Jedino prvo da prodaju igrace za 5 milijardi, pa bi mozda u tom slucaju ulozili 700 miliona. Mozda!

Aleksandar3006
pre oko 1 sat
A stvarno Kreše sa kime si ti i pošao da praviš posao :)
Lalala
pre oko 1 sat
Dajte Galijanija da dovede stvari u red.
Ш
ШидНавијаЗаЗвезду
pre oko 1 sat
Маркус Креше Милан, реалнији наслов. 😂
L
Ledley King
pre 26 minuta
Kakav Markus, lik se zove King.
Mozzart Nalog
pre oko 1 sat
hahahaha i izgleda tako
J
Janaćko
pre oko 1 sat
Ko poveruje da mu je Kardinale nudio platu od 10 miliona godišnje i ulaganja od 700 miliona je lud ili nije normalan.
Бич тирјанах
pre oko 2 sata
“Навијачком базом од 650.000.000 људи”.
Само?! Ма бар 4 милијарде, ко бре сиротиња?!

RodjenLoš
pre oko 2 sata
čitam i ne verujem pa ovaj čovek je izgleda stvarno dijamant ali nebrušeni
Bosque
pre oko 2 sata
Toksicna atmosfera u Milanu,svi ga izbegavaju...tragedija.








