Komentari na vest

King Kreše odbio sve - i platu od 40.000.000 i 700.000.000 za pojačanja i odrešene ruke...

N

Natalii29

pre 10 minuta

pa sta je mislio da ce biti tajno
L

Lavezzi

pre 24 minute

Ma kakav Kreshe, neka uzmu Moncija ili Ciki Berigistajna, Bonestaja, ili kako se vec preziva taj lik sto je direktor Sitija.
S

Staniša Žugić

pre 25 minuta

Prave ozbiljan klub, a glavne zvezde im potroseni igraci iz Engleske, Spanije i Nemacke

Sterlings Braunfels

pre 30 minuta

Ko ozbiljan bi poverovao čuj Kardinale obećao 700 miliona ulaganja oni ne mogu više od 50 miliona da potroše poslednjih godina a i kad su mogli oni daju 30+ miliona za nekog ko se zove Jašari.

[email protected]

pre 30 minuta

Sirotinjo i Bogu si teska

Matija Milutinovic

pre 32 minute

Nema od milana opet nista
n

neconi1122

pre 37 minuta

Pa sta reci sem da je covek glup
n

nica25

pre 38 minuta

Dajte nekog da dovete stvari u red.
L

Logitech

pre 40 minuta

Što ima moćno prezime. On i onaj Yebo bi bili dobar tandem, samo da je ovaj fudbaler, ili King košarkaš.
G

Gost555

pre 41 minuta

Svi merkaju i snebivaju da priđu devojkama samo King...

Batina1

pre oko 1 sat

Crna magija na San Siru.

FiumenBG

pre oko 1 sat

Amerikanci kesu dreše ali iz Frankfurta ne mrda Kreše...
m

misa mitrovic

pre oko 1 sat

nist aod milana ni iduce sezone
D

Delije12345678

pre oko 1 sat

2,5 do 3 milona umesto 10... pa ne zeli da sadi tikve sa porodicom Kardinale, americkom ali sa 'talijanskim korenima, da'l je glup ne znam al je nemac, vodi red!

milkica12

pre oko 1 sat

I on nasao da se napravi pametan da odbije hahah

Valent

pre oko 1 sat

Milanu pojacanja treba da dolaze sa balkana i j. Amerike. Sa takvima Milan postaje Milan. Ovo Nemci, englezi itd... ma daj
K

KBK

pre oko 1 sat

650 miliona ljudi sirom sveta? :-D Cak ni ja ne mislim da svaki trinaesti covek na svetu navija za Milan, dajte. Nije sporno to obestecenje od deset milion evra, sporno je to da li mu je zaista ponudjena tolika plata i na godisnjem nivou, a nesto bas i nisam sklon tako lako da poverujem u tu pricu o 700 miliona evra mada je i to relativno jer klub lako moze i da zaradi neku slicnu sumu za (is)to vreme.
t

trubaci

pre oko 1 sat

Milanu pojacanja treba da dolaze sa balkana i j. Amerike. Sa takvima Milan postaje Milan. Ovo Nemci, englezi itd... ma daj
L

Logitech

pre 27 minuta

Ne lupetaj, 2011. godine kad su osvojili Skudeto, nisu imali nikoga sa balkanskim mentalitetom, u timu su bili: Abiati, Flavio Roma, Nesta, Kaladze, Onyewu, Abate, Ambrosini, Jankulovski, Oddo, Antonini, Nocerino, Strasser, Merkel, El Saravi, Pato, Borielo, Inzagi, Gatuzo, posle dosli Muntari iz Intera, doduse kao slobodan igrac, Montolivo iz Fiorentine, Musacchio iz Viljareala, Pirlo otisao besplatno u Juventus... Dario Simic otisao 4 godine ranije, tako neke 2007-08, a Zeljko Kalac je napustio Milan neke 2008. godine, ali je tad Inter bio sampion.
d

dzonson1992

pre oko 1 sat

Cuj Amerikanci da mu daju 700 miliona. Pa nemaju 50, a ne 700. Prave ozbiljan klub, a glavne zvezde im potroseni igraci iz Engleske, Spanije i Nemacke. Jedino prvo da prodaju igrace za 5 milijardi, pa bi mozda u tom slucaju ulozili 700 miliona. Mozda!

Aleksandar3006

pre oko 1 sat

A stvarno Kreše sa kime si ti i pošao da praviš posao :)

Lalala

pre oko 1 sat

Dajte Galijanija da dovede stvari u red.
Ш

ШидНавијаЗаЗвезду

pre oko 1 sat

Маркус Креше Милан, реалнији наслов. 😂
L

Ledley King

pre 26 minuta

Kakav Markus, lik se zove King.

Mozzart Nalog

pre oko 1 sat

hahahaha i izgleda tako
J

Janaćko

pre oko 1 sat

Ko poveruje da mu je Kardinale nudio platu od 10 miliona godišnje i ulaganja od 700 miliona je lud ili nije normalan.

Бич тирјанах

pre oko 2 sata

“Навијачком базом од 650.000.000 људи”. Само?! Ма бар 4 милијарде, ко бре сиротиња?!

RodjenLoš

pre oko 2 sata

čitam i ne verujem pa ovaj čovek je izgleda stvarno dijamant ali nebrušeni

Bosque

pre oko 2 sata

Toksicna atmosfera u Milanu,svi ga izbegavaju...tragedija.