Komentari na vest

Ko menja Velju, a ko Adema? Dvojica konkurišu za štopera, Petrović uskače na beka

T

Trololo

pre 17 dana

Puna podrska za momke, dajte sve od sebe i niko nece imati zamerke!
D

Djani85

pre 18 dana

Baš baš šteta, dobar igrač kao i mali Avdić ali šta je tu je, idemo jako momci pa kako bude
G

Gost Željko

pre 18 dana

Pavlović je bolji od Hadžimujovića.
C

Cmoljo

pre 18 dana

E cuj tim snova.Previse prostora se daje rezultatski nebitnom klinackom turniru.Druga stvar, ovo nije fifin termin i klubovi nisu duzni da puste igrace, tako da , ako se ne gleda povrsno, bolje je za srpski fudbal da ih sto manje klubovi puste,jer to je neki mali predznak da klubovi racunaju na njih,jer nesto nije uredu ako,u eri danasnjeg modernog fudbala, kad se sve mladi i mladi momci bacaju u vatru, klub pusta momka od 18, 19 god da igra neki tamo djecji turnir, zbog kojeg ce kasnit na pripreme za sl sez.
D

Dojčilo

pre 18 dana

Sistem se nije raspao ...jer sistem i ne postoji....

Vajta66

pre 18 dana

jos uvek ima nade da se promuvaju!
D

Daki1984

pre 18 dana

Vasilije Kostov najbolji igrač prvenstva, cena skače na 30 miliona!
v

voja12

pre 18 dana

ne znam sto ste toliko negativni, znaju ljudi sta rade samo polako
a

ancika12

pre 18 dana

Nisu nam oni nesto iskreno, steta jer mislim da ce sve otici na dole..
d

dtadic12

pre 18 dana

steta za Avdica, ali trener je svakako po meni bzvz

Milan123456

pre 18 dana

Ma nema tu fudbalera sa etikom, sad svaka glava vredi 20 miliona, pa se pumpamo kako smo jaki

Milica03

pre 18 dana

au,pisi propalo

Miloš Milovanović

pre 18 dana

Slaba im vajda...tanki su na selektoru

Sterlings Braunfels

pre 18 dana

Šta pričaš ti u kvalifikacijama u grupi smrti 7 od 9 bodova osvojili.
n

nica25

pre 18 dana

Pisi propao.Batale sve i propadaju
T

Trebinje

pre 18 dana

Odlicne vesti. Napokon pozitivan rezultat ceka Srbiju, jer bilo ko da zameni fiktivne talente sa rajka ce doneti rezultat reprezentaciji

Perica Aksentijevic

pre 18 dana

Pisi propalo.Bolje da batalite sve da se brukamo i dalje

М.Ј.

pre 18 dana

Zbog čega su morali Milosavljević, a pogotovo Avdić da igraju za A selekciju u ndebitnim utakmicama. Za Milosavljevića šteta, ali kako jed Avdić odigrao protiv Meksika i bolje da ne igra za mlade.
K

Krtana

pre 18 dana

Prenapumpan, prava rec. Nije on jak nego je ime jako, jer ga izgovara svuda tamo neki milijarder koji ni zna koju poziciju jaki ima na rerenu
M

Mile12

pre 18 dana

Vasilije Kostov najbolji igrač prvenstva, cena skače na 30 miliona!
U

Uncle Z

pre 18 dana

Neće oni daleko dok ih Petrić vodi
z

zvonko3112

pre 18 dana

Koga briga za ovo Miki maus prvenstvo koje igramo sa vec oformljenim fudbalerima koji se takmice sa decom u drugim repkama. Ako odu daleko bice samo alib FSS da ostanu jos 200 gdina u foteljama.
S

Slavica15

pre 18 dana

Avdic mali je odlican igrac, bas steta
T

Tamni vilajet

pre 18 dana

Ma djaba se nadate srbija je zemlja gubitnika nemozemo nista da uradimo najveci anti talenti za sport u Evropi
N

Nik66

pre 18 dana

Dobro je tamno-crveni gospodine... Ocigledno je da ne vidite bas dobro iz bureta, morate malo da provirite napolje.
P

Psycho

pre 18 dana

"Djaba" se brukas tako nepismen jaoj djaba jbt 😂😂😂 ne mogu da verujem 😂😂😂
j

jzg

pre 18 dana

njemu treba jos jedno 20 novih igraca

Cujo Zarko

pre 18 dana

Kako ste mesto podržite momke koi su izbacili Portugal i eneglesku u kvalifikacijama
S

Saguenay

pre 18 dana

Koga briga za ovo Miki maus prvenstvo koje igramo sa vec oformljenim fudbalerima koji se takmice sa decom u drugim repkama. Ako odu daleko bice samo alib FSS da ostanu jos 200 gdina u foteljama.
K

Komri

pre 18 dana

zna li neko da li je ovogodisnje ili sledece prvenstvo kljucno za OI u LA?

Nemanja Rajčević

pre 18 dana

Sledece godine Evropsko prvenstvo U21 koje se igra kod nas i Albaniji.

Brankasta

pre 18 dana

Koga god da izaberu bice buuum

Uskekruske

pre 18 dana

Sve je to uzalud

Cujo Zarko

pre 18 dana

Zašto tako misliš .
@

@

pre 18 dana

Zato sto je bot, on ne razmislja
v

vuki2233

pre 18 dana

Sta god da izabere bice bomba
B

Baća Espino

pre 18 dana

Andrej Pavlović je bolji i od Simića i od Hadžimujovića.
M

Mekdenijels

pre 18 dana

Da bolji je, kao i Nesta Eraković od Strahinje Pavlovića.
R

Rezzapereca

pre 18 dana

Ne znam stalo ljudi toliko pricaju o hadzimujovicu, nije bas toliki talenat pokazao do sada da bi se toliko pricalo
F

Flaki

pre 18 dana

Mekdenijels@ I Eraković i Pavlović su katastrofalni štoperi.

ljubomir vidovic

pre 18 dana

Steta sto Avdic se povredio mali je top top igrac
M

Malo sutra

pre 18 dana

Mali je top igrac? Autogol u Meksiku, nije mogao da prodje jednog jedinog igraca...Prenaduvan kao i svi ostali koji ``vrede`` milione...