Komentari na vest

Koković se dotakao utakmice sa Partizanom: Pričam ono što mislim i kako vidim, tako će biti ubuduće

Б

Бане-м

pre 2 meseca

Каква глупост, па у лиги шампиона се задржава време кад се игра за пролаз, најбољи гол, најбољи играч свих времена Марадона постигао руком против Енглеза, у енглеској редари спречавају голове...то се зове такмичење, што овај земљак као тренер не разуме, пошто цео живот због ћалета има лагодну позицију и ради послове без стреса
D

Dekija92

pre 2 meseca

Zato vec tri godine ne mogu da se plasiraju ni u jedno takmicenje.
S

Srdjan1314

pre 2 meseca

Sve lepo receno sto se izležavanje po travi tice
S

Staniša Žugić

pre 2 meseca

Koliko puta su dobili crveni karton za to vreme u Evropi a koliko puta u Srbiji

Michael Williams

pre 2 meseca

Realno covek prica a Zeleznicar je dobro igrao cak je i gol dao. To sto partizan je ipak mnogo bolji klub to je sto je ali kapa dole za trud

Flyp Exchange

pre 2 meseca

ako i treba da kaze tako realno. To je sto je iskreno
v

vukasin2015ks

pre 2 meseca

Nas fudbal je svake sezone sve gori... A to je zasluga i trenera koji imaju licencu i idu iz kluba u klub a pojma nemaju..
G

Gostgost

pre 2 meseca

"to nije dobro ni za koga – ni za nas, ni za navijače, ni za ekipu koja je u tom trenutku u prednosti. Jer kada ta ekipa izađe u Evropu, intenzitet Evrope će je pojesti“ - pravo u metu. Grobari, a i ljudi u Partizanu nikako to da shvate. Sklanjalice, sudijska gurka i izlezavanje i kradja vremena nece da im pomognu kad igraju u Evropi. Zato vec tri godine ne mogu da se plasiraju ni u jedno takmicenje. Koliko puta su dobili crveni karton za to vreme u Evropi a koliko puta u Srbiji? Nikako da nauce.
V

Vujo

pre 2 meseca

Slazem se trenerom Zeleznicara. Mozda momenat nije bio najbolji jer je bio posle utakmice koju je izgubio vise nego zasluzeno.
K

Komri

pre 2 meseca

jako me interesuje da vidim u kom sastavu ce sutra izaci. Zvezda je svakako jaca, Partizan su izgubili a za vikend idu u Novi Sad. Bas katastrofa raspored prva 3 kola ali posle su na konju. Novi Pazar nema kvalitet da ih ugrozi, koliko oni mogu u Evropi? e to je pravo pitanje ali gore od ostalih ne mogu
G

Gost nedragi

pre 2 meseca

Kokokokokokokokokovic.

Nixaa

pre 2 meseca

Ali ce ipak na jednoj utakmici ostati suzdrzan
l

ljiljama79

pre 2 meseca

svaka cast na izjavi!!!!!!
b

batabane

pre 2 meseca

Ali niko nema prava da laze,i da bude deo necasnih radnji.Ako je neko seckao utakmicu ,to nije bio Partizan.
L

Lav70

pre 2 meseca

Ovako izgleda kad se preko Partizana postane poznat i dobije mjesto na naslovnicama i portalima.
g

glava u oblacima

pre 2 meseca

Ovaj je baš umislio da je neki ozbiljan stručnjak. Dobio nagradu preko veze, pa izigrava Murinja.

kristijan jankovic

pre 2 meseca

objasnio par stvari

kristijan jankovic

pre 2 meseca

objasnio par stvari
J

Joomla1020

pre 2 meseca

Pa baš protiv Partizana samo. E neće biti

Mismis

pre 2 meseca

Ne znam ko uospte i gura ovaj Železničar skandal
M

Markomarko99

pre 2 meseca

Svaka cast Zeleznicaru na uspesnu sezonu, presli su dalek put. Zvezda osvaja jos jednu titulu u to sumnje nema.
N

Nisam ja on je

pre 2 meseca

Bravo. Citamo kako je u Poljskoj 20, 40, 50 hiljada gledalaca na utakmicama, kojih mi 10 hiljada ljudi ocekujemo na nasim raspalim stadionima. Vise od pola klubova koristi tu taktiku, lezi valjaj se, sutni loptu preko crkve… Koji su to mazohisti koji mogu iz nedelje u nedelju da gledaju takve meceve. Cak su i mecevi vodece trojke nekada ne gledljivi. Nadam se da ce trend takvih da nestane dolaskom mladjih trenera koji prate trendove, ne neke zabarske ili spanske lige( cast onim jacim klubovima), nego holandske, norveske, nemacke lige.
O

Objektivoo real

pre 2 meseca

Pa normalno da poljaci imaju vise ljudi na utakmicama kad im je liga postena, stadioni novi, a i imaju 6 puta vise stanovnika od Srbije

Nenad

pre 2 meseca

Nenad pa daj ne zezajte, on tako i kad igra sa zvezdom pa primi gol iz ofsajda, on kaže kako jeste, on je slobodan čovek, a ovo je slobodna zemlja 🤣
B

Brkati

pre 2 meseca

Sram te bilo Kokovicu. Nasao si bas utakmicu s Partizanom da krutukujes odugovlacenje igre, a tako danas rade i svi i to ne samo u Srbiji. Kad je jako bitna utakmica uvijek ekipa koja ima pozitivan rezultat OPSTRUIRA IGRU I ODUGOVLACI. Druga stvar je sto nama navijacima to odgovara kad je u pitanju nasa ekipa kod nama pozitivnog rezultata, a kad je obrnuta tada sledi drvlje i kamenje po protivniki i kompletnoj fudbalskoj organizaciji.
k

kiza et deviza

pre 2 meseca

Sto nisu svi tako hrabri i britki na jeziku kad igraju protiv drzavnog projekta..
G

Gostgost

pre 2 meseca

Zar ne vidis da jesu? Mislim, Partizan je ocigledno drzavni projekat, 30 miliona godisnje od drzave samo Partizan dobija
R

Raša P

pre 2 meseca

Ima foliranja ali više je u pitanju fizička sprema igrača. U tom segmentu smo baš jako tanki. Druga mana je opredeljenost većine trenerada igraju defanzivno naročito kada gostuju. Čak i Partizan je u derbiju igrao 7-2-1. I treća mana je da smo šampioni Evrope u povratnim loptama. Znači najveća mana nešeg fudbala je struka! .
Z

Zvlat BG

pre 2 meseca

Sa Zvezdom može da se igra ako je ona defanzivna, a vi PROAKTIVNi! Ali ako je Zvezda PROAKTIVNA, vi ste automatski defanzivni i pitanje je trenutka kada će biti PROAKTIVNI rezultat za Zvezdu! Samo jako, samo PROAKTIVNO!

cofi_pfc03

pre 2 meseca

Ala je ovaj nadobudan kao on nikad ne odugovlači

Cujo Zarko

pre 2 meseca

Svaka cast iskreno covek je 100% u pravu .
H

Host

pre 2 meseca

Jasno je nama svima čiji si čovek i kome se dodvoravaš. Budući Stevane Mojsiloviću
G

Gostivar

pre 2 meseca

Nista ne reče Radomire kad vam na domaćem terenu zvezda daje gol iz ofsajda a VAR se ne oglašava. To dovlači ljude na stadion jel da?
3

34000

pre 2 meseca

Ne oglašava se jer će da ga kritikuje gazda, a on je ipak samo jedan mali poslušnik.
J

Joe Black

pre 2 meseca

Jel dotocni navijac i znamo koga?
g

gost1990

pre 2 meseca

Navijač je Partizana iako je igrao u mladjim kategorijama Zvezde.
M

Marko Maks

pre 2 meseca

"Svaka čast Kokoviću na hrabrosti! Konačno neko ko ne priča fraze 'lopta je okrugla' nego direktno u centar. Čovek je samo rekao ono što svi vidimo – da nam se fudbal pretvorio u krađu vremena čim neko povede. Ako hoćemo publiku, moramo da igramo fudbal, a ne da gledamo lekarske ekipe na terenu svakih pet minuta."
M

Marko Maks

pre 2 meseca

"Svaka čast Kokoviću na hrabrosti! Konačno neko ko ne priča fraze 'lopta je okrugla' nego direktno u centar. Čovek je samo rekao ono što svi vidimo – da nam se fudbal pretvorio u krađu vremena čim neko povede. Ako hoćemo publiku, moramo da igramo fudbal, a ne da gledamo lekarske ekipe na terenu svakih pet minuta."
h

habzburzii

pre 2 meseca

Bukvalno bilo koju ligu na svetu da pogledaš, ekipa koja vodi troši vreme u poslednjih 15 minuta. Ne znamo ni mi šta tebi tačno nije jasno.