Komentari na vest

Kolarov dva od dva: Stanković pakovao, Kovačević i Vlahović preleteli Bosnu

:

:D

pre preko 1 godinu

Kakav plan imamo :D A reprezentacija sa 3 pozadi a sve ostale selekcije mladje sa 4 hahahaha.. Zato Mimovic kaze treba vremena pa logicno.. Umesto odmah sada da igraju recimo nazad Vukicevic Kovacevic Lekovic stoperi a levo Radojevic i desno Nedeljkovic da ih pripremis za A tim..
D

DonKyo

pre preko 1 godinu

Pozdrav, shvatite ovo kao dobronamernu kritiku. Neprofesionalno je objaviti "glavu" bez sastava protivnika. Nije ovo navijački portal, već jedan ugledan, koji bi morao da vodi računa da sastavi ("glava") sadrži igrače oba tima. I novinarski je to prikazati. Pozdrav i svako dobro
A

Astoria

pre preko 1 godinu

Ovaj Lekovic kao trokrilni sifonjer.
@

@

pre preko 1 godinu

okretan kao Frikom frizider
M

Motley

pre preko 1 godinu

Da gleda ovu utakmicu Pikseta, da vidi da postoji presing,levi bek..
D

Džukela klasična

pre preko 1 godinu

Postoji li selekcija u muškoj i ženskoj konkurenciji u bilo kom sportu u kom BiH može da nas pobedi?
R

RS batooo

pre preko 1 godinu

Sjedeća odbojka 🤣🤣🤣
J

Just

pre preko 1 godinu

Kolarov bolji trener od Piksija... Posle 2 utakmice
i

ii

pre preko 1 godinu

vauuu prptiv Bosne hahahah da je malo jaci klub izgubili bi laganica
h

hahahah

pre preko 1 godinu

ovo su najruzniji dresovi ikad vidjeni, oni sinoc sa plavim sorcem su i ok ali ovo..
?

??

pre preko 1 godinu

Slazem se. Bas su socijalni
A

Astoria

pre preko 1 godinu

Dresovi kao sa Temu-a.
(

()

pre preko 1 godinu

Grobari standardno nose reprezentaciju, Kovacevic i Vanja kog je uprava sjajno prodala za 500k, Aleksic i Mircetic besplatno.. Za U19 Simic i Popovic kidaju,