Komentari na vest
Kolarov dva od dva: Stanković pakovao, Kovačević i Vlahović preleteli Bosnu
:
:D
pre preko 1 godinu
Kakav plan imamo :D A reprezentacija sa 3 pozadi a sve ostale selekcije mladje sa 4 hahahaha.. Zato Mimovic kaze treba vremena pa logicno.. Umesto odmah sada da igraju recimo nazad Vukicevic Kovacevic Lekovic stoperi a levo Radojevic i desno Nedeljkovic da ih pripremis za A tim..
D
DonKyo
pre preko 1 godinu
Pozdrav, shvatite ovo kao dobronamernu kritiku. Neprofesionalno je objaviti "glavu" bez sastava protivnika. Nije ovo navijački portal, već jedan ugledan, koji bi morao da vodi računa da sastavi ("glava") sadrži igrače oba tima. I novinarski je to prikazati. Pozdrav i svako dobro
A
Astoria
pre preko 1 godinu
Ovaj Lekovic kao trokrilni sifonjer.
@
@
pre preko 1 godinu
okretan kao Frikom frizider
M
Motley
pre preko 1 godinu
Da gleda ovu utakmicu Pikseta, da vidi da postoji presing,levi bek..
D
Džukela klasična
pre preko 1 godinu
Postoji li selekcija u muškoj i ženskoj konkurenciji u bilo kom sportu u kom BiH može da nas pobedi?
R
RS batooo
pre preko 1 godinu
Sjedeća odbojka 🤣🤣🤣
J
Just
pre preko 1 godinu
Kolarov bolji trener od Piksija... Posle 2 utakmice
i
ii
pre preko 1 godinu
vauuu prptiv Bosne hahahah da je malo jaci klub izgubili bi laganica
h
hahahah
pre preko 1 godinu
ovo su najruzniji dresovi ikad vidjeni, oni sinoc sa plavim sorcem su i ok ali ovo..
?
??
pre preko 1 godinu
Slazem se. Bas su socijalni
A
Astoria
pre preko 1 godinu
Dresovi kao sa Temu-a.
(
()
pre preko 1 godinu
Grobari standardno nose reprezentaciju, Kovacevic i Vanja kog je uprava sjajno prodala za 500k, Aleksic i Mircetic besplatno.. Za U19 Simic i Popovic kidaju,








