Komentari na vest

Kome treba Srbin levo? Kostić i Ristić slobodni i čekaju

D

Dejan55

pre 29 dana

Kostic najgori olos
m

mozzart50

pre oko 1 mesec

Mozda se nadje neki slabije rangirani klub iz Bundes lige
S

Stefanovic Nis

pre oko 1 mesec

Toliko su losi da ih niko normalan ni nece hahahahaha
m

mn87la

pre oko 1 mesec

Dobri za Radnicki Kg
Q

QWQWWQWQWQWQWQ

pre oko 1 mesec

Ja ovima ne bih dao ovce da cuvaju, koliko godina imaju, blizi su kraju karijere nego pocetku, jedan vise povrijedjen nego zdrav, a drugi trci samo pravolinijski i ko ga zatvori to je to moze samo da stane na loptu i vrati je nazad.

jovan1111

pre oko 1 mesec

mislim da nevredi te pare

[email protected]

pre oko 1 mesec

Kome trebaju takvi igrači pobogu

Aleksandra1994

pre oko 1 mesec

Nije los igrač, moze da igra vise pozicija, borben,trkac, ima osećaj za gol,igra i krilo,i spica,i poluspica

wizard 1987

pre oko 1 mesec

jedan dolazi u zvezdu milion posto....
d

daka07

pre oko 1 mesec

Dobra smisao za uspeh, reaguj terzo

[email protected]

pre oko 1 mesec

Nije los igrač, moze da igra vise pozicija, borben,trkac, ima osećaj za gol,igra i krilo,i spica,i poluspica
j

jocabgd

pre oko 1 mesec

Ristic najjaca karijera ikad,nauzimao se para,nije odigrao 10 utakmica ukupno za zivota
I

Ilic novak

pre oko 1 mesec

Dobar pazar i dobar smisao za uapeh

Bojan Ivanovic

pre oko 1 mesec

Reaguj terza magijo

Aleksandar Osmanovic

pre oko 1 mesec

Dobro bi dosli u Betis, Crystal Palace ili jos bolje Atl. Madrid
Z

Zbaj

pre oko 1 mesec

Ristica nisam pratio ali Kostic prosjecan igrac za prosjecne ekipe ekipe, mozda Lazio za njega prava ekipa jer tamo svaki prosjek lici na igracinu. Kad se samo sjetim, Jovic, Rebic i Kostic u Franfurku, dizu se u nebo a svaki prosjecan, a to je bila prava ekipa za svu trojicu, doduse Jovic je od njih trojice najkvalitetniji.

Vajta66

pre oko 1 mesec

Ajmo Srbi, na sve straneee!
A

Ambrozini

pre oko 1 mesec

Ne trebaju nikole. To jest nijednom ozbiljnom klubu. Moze li neko da se seti mada smo poslednji put imali igrača u polufinalu lige sampiona? Mozda jovica kad je bio u realu ako je uopšte bio u protokolu.
R

Ristić nije

pre oko 1 mesec

Semberac već Majevičan
M

Miloje 2

pre oko 1 mesec

E, to je u čitavoj priči najvažnije! Majevčanin, uuu... Drhti fudbalsko tržište!
Š

Šiljokuran

pre oko 1 mesec

Dobri igrači za našu ligu.Kostić ubedljivo najbolji igrač Ajntrahta umesto da ostane da ostane on hoće svim silama u Juventus i šta je dobio,ništa za 4god upropastio karijeru,nije postao kvalitetan igrač.Mihailo Ristić više povredjen nego što je igrao.On može u Zvezdu ali ne kao prva opcija da li kao spoljni i sredina terena,da proba da se vrati,ali bolji je od Handela i Badja i za manje pare,pa ako prodaje bez povreda povećati mu ugovor.

Aleksandar Kostoski

pre oko 1 mesec

Kad god se pisalo da dolaze u neki od naših klubova nikada se nije ibestinilo... znaju oni sami gde će i kako će ne čekaju naša mišljenja.
V

Volim fucu

pre oko 1 mesec

Zbiljiču reaguj, za bolje od Vose vise nisu.
n

navijač czv

pre oko 1 mesec

Sad će ovi naši da ulete i dovedu jednog a obojica su se doslovce raspali ali bi bili dobri za taljenje sa upravom igrači preko 30.godina skloni povredama i koji bi prvo odradili oporavak pa tek onda zaigrali za CZV....

kivekive

pre oko 1 mesec

Samo da ovi nasi ne vide ovo, oboje su bivsi igraci.

milosbosut

pre oko 1 mesec

Ajmo Zvezdo reaguj i dovodi ih
r

raspucin11

pre oko 1 mesec

Nijedan od igraca nije po mome ukusu ali im zelim da nadju novi klub i uspesan nastavak karijere.
E

Edin i kole

pre oko 1 mesec

Da me niko ne shvati pogresno, svaka cast Risticu, dostigao je neki nivo fudbala, uzeo je pare. Ali brate kako sebi dozvolis da zadnjih godina ne mozes da sakupis 20 utakmica fudbala za svoj tim a u najboljim si sportskim godinama

SKIZ

pre oko 1 mesec

Колико ти имаш утакмица?

Aboubakar Oumarou

pre oko 1 mesec

@skiz Pa nije on profesionalni fudbaler kao Ristić. Komentar je na mestu. Ako je hronična povreda u pitanju onda će verovatno završiti karijeru...

Slavko61

pre oko 1 mesec

Mogu oni još fino da posluže nekom klubu

Marko Golubovic

pre oko 1 mesec

pa jel treba uopšte pričati da treba u zvezdu da dođu