Komentari na vest

Komova 'preteća' poruka Interu - dalje ruke od Nika! Pas ostaje, Realu 60.000.000 evra

P

Peroslav

pre 15 minuta

Ne smem da se odričuju tako lako igrača to je jedan kompaktan tim sastavljen onda odličan individualaca i timskog duha
S

Spasovski92

pre 20 minuta

To mu je pametnije nego ureal grejati klupu

Stevan

pre 33 minute

Ne prodaje Komo nema sanse za taj novac
j

jovandimitrovic

pre oko 1 sat

komo komo komooo komoooo
i

icapopara75

pre oko 1 sat

Vredeće ovaj momak beskonačno novca!
i

icapopara75

pre oko 1 sat

Kakav je ovo igrač , tek će pokazati znanje.
k

krejzicoa

pre oko 2 sata

Como postaje ozbiljan tim, ne čudi što ne želi nigde.

Predo8

pre oko 2 sata

Svaka čast za odluku
z

zecpripovedac

pre oko 2 sata

Bolje u Inter nego u Real

Aleksandar3006

pre oko 2 sata

Pa i pametno. Da se vratio u Real bio epizodista. Ako on odigra još bolju sezonu Real će akrivirati otkupnu i vratiti ga i biće startna postava.
Z

Zuchishaa

pre oko 2 sata

Bio je super dok nije poleteo na balonu Mancester Sitija

Бранко Шијак ⚪️🔴⚪️🇦🇷

pre oko 3 sata

Интер би све за сићу да доведе, а читав италијански фудбалски савез стоји иза њих и упумпава им новац.

Oldboy

pre oko 2 sata

Al si se prosro sada

Kristina Janjic

pre oko 3 sata

Ako nekim slučajem niste znali vlasnik Coma je najbogatiji u Italijanskoj Seriji A,mogu redom da dovode sad je samo pitanje koliko su im ambicije
T

Tvrdjava

pre oko 3 sata

Komo ide na skudeto,pare nisu peoblem,sto kaze nas narod bolje da imas nego da nemas
J

Ja sam Gile Interista

pre oko 2 sata

Ako se šališ, u redu, ali ako si ozbiljan, onda nisi baš u vinklu. Sad kada budu igrali na tri fronta, biće: „Šta nam je ovo trebalo u životu?“ Garantujem ti da su sada izborili Ligu šampiona, i ko zna kada će je opet igrati. juventus i milan nemogu da ostanu bez plasmana i naredne sezone. izmedju ostalog Komo igra Ligu šamipona zahvaljujuči Kaljariju sto ne bilo naucana fantastika. Koliko dugo Kaljari nije pobedio milan na san siru i da li je ?
M

Milic94

pre oko 3 sata

Pravi potez, Real bi ga ugusio kao i mnoge.
M

Magi1312

pre oko 3 sata

Nemogu da prete ni kolubari kamoli interu
R

Roberto Baggio99

pre oko 3 sata

Ako nekim slučajem niste znali vlasnik Coma je najbogatiji u Italijanskoj Seriji A,mogu redom da dovode sad je samo pitanje koliko su im ambicije i koliko ce se jos pojacati do početka prvenstva.

Ciba1985

pre oko 2 sata

Jesi cuo za finansiski fer plej? Zar stvarno mislis da jedan Juventus ili konzorcijumi Intera i Milana nemaju para?! Mogu da trose jos ove godine, sledece se zavrce slavina, ako zele evropu da igraju i seriju A... Nije bitan vlasnik, vec koliko klub zaradjuje i trosi. A jedan mali como ne moze da zaradi... Nema sanse...
U

Uncledrew

pre oko 3 sata

Hahahha komo se ne sali 😀
J

Ja sam Gile Interista

pre oko 3 sata

Meni kao Interisti nije ni malo žao što ovaj dečko nije završio u Interu. Bilo bi mi žao da je on gurao transfer u Inter, ali da je imao prepreke na putu da obuče crno-plavi dres. Nijedan igrač nije vredan Interovog dresa ako sam nije izrazio želju da pojača klub. Da li mu želim sreću u Komu? Definitivno ne. Imao je podršku Zanetija i mesecima se pričalo o njegovom dolasku, ali se ni najmanje nije potrudio da pređe u Inter. Što se mene tiče, ova priča je zauvek završena. Što se Koma kao kluba tiče, kada je Inter u pitanju, ne vredi ga ni komentarisati. Svaka čast za neke stvari, ali njima ni dva puta nije bilo dovoljno ni vođstvo od 2:0 da pobede Inter.
R

Rezzapereca

pre oko 3 sata

Da Juve i Milan imaju pare, niko ne bi izabrao inter pored njih
T

Triton

pre oko 3 sata

Pozdravlja te Luis Enrike ,moli se da vise nikad ne igrate finale ls jer ste blam Italijanskog fudbala najveci ikad priredili
J

Ja sam Gile Interista

pre oko 2 sata

@Triton, neka se izblamiraju juventus i milan tako, ali neće igrati finale kao Inter ko zna kada više. Sa budžetom koji je Inter imao i s obzirom na to da gotovo nije ulagao, to je bila sezona moći za Inter. I biće opet, zapamti ove reči, trebaće ti. Znam da boli dominacija Intera, najjačeg italijanskog kluba. Vodi malog kući ako ti je žao njega. A ti @razaperce, pa juventus je pre dve sezone potrošio 250 miliona evra na pojacanja. Kako sada odjednom nemaju para, jadan bio? Ili milan, koji je trošio više od Intera, pa opet ništa. Ćorak za oba mučenika Ku_čina

Ciba1985

pre oko 2 sata

Slazem se da je napravio glupost ali daleko manju od Plastre, jer ce on igrati fudbal. Propustio je sansu da dodje u veliki klub, koji bi bio dobar za njegovu karijeru. On je odrastao takoreci u Zanetijevoj kuci jer su bliski njegov otac i Zaneti, cimeri u reprezentaciji su bili. Ako ti poziv jedne legende kao Zanetija nije dovoljan, jos ste i kucni prijatelji?! Pozdrav brate... Zovete te jedan od najvecih igraca koje je tvoja zemlja dala ikada, i tebi to nije dovoljno? Zavrsena tema... Ali ogromni propusti kod sportskog sektora u Interu. Novi vise znaju od njih, gde to sme da se desi ozbiljnom klubu. Nisu Palestra i Paz igraci bez koje Inter ne moze. Ali gde smeju novinari da znaju da zelite i pregovarate dok posao nije zavrsen?!

Uskekruske

pre oko 4 sata

Dobro za njih..

Leukemija

pre oko 4 sata

Dobre pare odakle toliko moze da kosta jedan fudbaler

Denis Miljkovic

pre oko 4 sata

Bogami dobr pare odakle se vrti toliki novci svaka čast
P

Pera998

pre oko 4 sata

Jos da se proda Kamavinga ili Cuameni i sakupljen novac za Enza Fernandeza...
N

Nego šta

pre oko 4 sata

Navijam za Inter, ali sa ovim malim (iako se nisu mnogo pitali) i sa Palestrom su ga poduvali najstrašnije. Nmg nikog dovesti, najjači italijanski klub zadnjih 5-6 godina i nisu u stanju nikoga da valja da dovedu, samo "talente" iz francuske lige koje niko drugi neće. Nažalost

gajo krusica

pre oko 4 sata

Ti navijas za Inter iz Babusnice...Inter najbolje u Evropi posluje otkad je Marota tu, i uvek se bore za sve trofeje. Naravno, klub je preozbiljan da bi dozvolio da ih ucenjuju neki mladi dripci i njihovi menadzeri, eto im Englezi neka ih pljackaju. Interu je Palestra bio potreban, ali vise je Inter trebao njemu, videcemo kako ce teci njegov dalji razvoj, ima veliki potencijal, ali samo jednu solidnu sezonu u slabom klubu.
c

crnilaufer

pre oko 4 sata

Momak je igracina i tek ce biti. Ispostavice se da je Cesc Fabregas masina za pravljenje kvalitetnih i mladih igraca. Svakako prelepa prica u Komu.

Sashki85

pre oko 4 sata

pa tako i treba da bude. Svaka čast. Kada jedan trener od tebe stvori igrača, to znači da je to ono što je tebi trebalo. Neko ko shvata tvoj kvalitet i tvoje mogućnosti i onda pronađe način kakav odnos da stvori. I onda kada igrač sve to prepozna nebo je granica. Pa šta je Murinjo napravio od Matića vukao ga za sobom a gde je Matić gde je ovom granica. Dobar članak. Retko nešto za pročitati.

Aleksandar Virijevic

pre oko 4 sata

Odličan igrač, momak mnogo obećava.

ineska

pre oko 5 sati

dobar igrac nema sta
M

Marko206

pre oko 5 sati

Pa i bolje da ostane tu kao glavni igrac nego da bude rezerva u realu.

Slavko Ćosić

pre oko 5 sati

Znači da Komo baš ima ambicija , to jest gazda . A sećam se samo pre 10ak godina razmišljao sam da li da ga stavim na tiket . Tako je bio nepredvidiv .
Z

Zrenjaninac

pre oko 5 sati

Danas je sve cirkus. Da igrači biraju Komo pre Intera, a u interu bi imao zacementirano mesto, da klinci biraju Čelzi pre Intera gde je groblje mladih igrača ... Da se biraju klubovi bez LŠ umesto klubova koji igraju LŠ ... Cirkus
M

Maki Inter

pre oko 5 sati

Real🫡 inter🫶🏻 como😑

Golub86

pre oko 5 sati

strašan igrač. vrlo vrlo mudar potez
A

Aldeir

pre oko 5 sati

Pametna odluka da ostane u Comu...

Ivan Selenic

pre oko 5 sati

komo je najprijatnije iznenadjenje prosle sezone.

[email protected]

pre oko 5 sati

Bogme dobra cifra

Vlada81pfc

pre oko 5 sati

Isprsio se komo sada kada igra prvi put u zivotu evropu
M

MileSenjakBG

pre oko 5 sati

Bravo Paz, odlićni uslovi i LŚ u Comu. Śteta što je pre toga potpisao tako loš ugoovr sa Realom da mogu da ga ucenjujuju i da se oni pare na njegovoj karijeri

Jovan Rašković

pre oko 4 sata

Lako je sada reći...

Slobodan Ristovic

pre oko 5 sati

treba da ode u inter
D

Dejanii

pre oko 6 sati

Ako je City za Andersona dao 150m onda ovaj vrijedi 200-250m

Oldboy

pre oko 6 sati

Baš me sada interesuje sledeći Interov potez posto je očigledno da ili nemaju novca ili igrači čekaju neki drugi , bogatiji,klub. Šta će biti sa Soleom?

gajo krusica

pre oko 4 sata

Druze, lagano, Inter nece preplacivati nikog, imaju ekstra tim vec, trebaju im tri cetiri igraca samo, i sigurno ce biti prava pojacanja. Dva stopera,jedan stater i jedan za rotaciju, desni bek i jos jedan veznjak kreativni, ekipa za sve frontove u vrhu. Samo nemojte ocajavati posle jednog ili dva pokusaja, ko je lud da da talentovanom Palestri 6m godisnje, samo Englezi. Za Paza postoji dogovor sa Comom i igraca i klubova, tako da Inter tu i nije ozbiljno ulazio, to su novinarske patke. Don Bepe samo gleda i smeje se.
J

Ja sam Gile Interista

pre oko 3 sata

@Gajo, potpisujem sve što si napisao.

Oldboy

pre oko 2 sata

Slažem se , ionako imamo najbolji tim u Italiji, samo me interesuje koje su sledeće mete, treba nam ipak neko za iskorak u LŠ.

Ciba1985

pre oko 1 sat

Novac nije problem, problem je sto svi znaju ko su im mete pre nego sto zavrse posao. Gde to sme da se desava? Inter ce sigurno biti jaci, previse su veliki klub. Ali ovako ispustanje igraca koje su ti prve mete? To ne sme da se desava. Godine izgleda stizu Marotu, previse se cenjka, a danas previse novca imaju drugi klubovi. Bolje daj 5 do 10 mil vise za pravog igraca nego da propustis sansu... Dobra stvar sto niko od njihovih meta ne pojacava konkurenciju. Komo nije ozbiljna prica, sledece sezone 8 mesto im ne gine kad igraju na 3 fronta... Mali je to klub...
m

mmyyaat

pre oko 6 sati

napredovace u realu bar bi trebalo