Komentari na vest

Komova 'preteća' poruka Interu - dalje ruke od Nika! Pas ostaje, Realu 60.000.000 evra

Leukemija

pre 18 minuta

Dobre pare odakle toliko moze da kosta jedan fudbaler

Denis Miljkovic

pre 36 minuta

Bogami dobr pare odakle se vrti toliki novci svaka čast
P

Pera998

pre 42 minute

Jos da se proda Kamavinga ili Cuameni i sakupljen novac za Enza Fernandeza...
N

Nego šta

pre oko 1 sat

Navijam za Inter, ali sa ovim malim (iako se nisu mnogo pitali) i sa Palestrom su ga poduvali najstrašnije. Nmg nikog dovesti, najjači italijanski klub zadnjih 5-6 godina i nisu u stanju nikoga da valja da dovedu, samo "talente" iz francuske lige koje niko drugi neće. Nažalost

gajo krusica

pre 26 minuta

Ti navijas za Inter iz Babusnice...Inter najbolje u Evropi posluje otkad je Marota tu, i uvek se bore za sve trofeje. Naravno, klub je preozbiljan da bi dozvolio da ih ucenjuju neki mladi dripci i njihovi menadzeri, eto im Englezi neka ih pljackaju. Interu je Palestra bio potreban, ali vise je Inter trebao njemu, videcemo kako ce teci njegov dalji razvoj, ima veliki potencijal, ali samo jednu solidnu sezonu u slabom klubu.
c

crnilaufer

pre oko 1 sat

Momak je igracina i tek ce biti. Ispostavice se da je Cesc Fabregas masina za pravljenje kvalitetnih i mladih igraca. Svakako prelepa prica u Komu.

Sashki85

pre oko 1 sat

pa tako i treba da bude. Svaka čast. Kada jedan trener od tebe stvori igrača, to znači da je to ono što je tebi trebalo. Neko ko shvata tvoj kvalitet i tvoje mogućnosti i onda pronađe način kakav odnos da stvori. I onda kada igrač sve to prepozna nebo je granica. Pa šta je Murinjo napravio od Matića vukao ga za sobom a gde je Matić gde je ovom granica. Dobar članak. Retko nešto za pročitati.

Aleksandar Virijevic

pre oko 1 sat

Odličan igrač, momak mnogo obećava.

ineska

pre oko 1 sat

dobar igrac nema sta
M

Marko206

pre oko 1 sat

Pa i bolje da ostane tu kao glavni igrac nego da bude rezerva u realu.

Slavko Ćosić

pre oko 1 sat

Znači da Komo baš ima ambicija , to jest gazda . A sećam se samo pre 10ak godina razmišljao sam da li da ga stavim na tiket . Tako je bio nepredvidiv .
Z

Zrenjaninac

pre oko 1 sat

Danas je sve cirkus. Da igrači biraju Komo pre Intera, a u interu bi imao zacementirano mesto, da klinci biraju Čelzi pre Intera gde je groblje mladih igrača ... Da se biraju klubovi bez LŠ umesto klubova koji igraju LŠ ... Cirkus
M

Maki Inter

pre oko 1 sat

Real🫡 inter🫶🏻 como😑

Golub86

pre oko 1 sat

strašan igrač. vrlo vrlo mudar potez
A

Aldeir

pre oko 1 sat

Pametna odluka da ostane u Comu...

Ivan Selenic

pre oko 2 sata

komo je najprijatnije iznenadjenje prosle sezone.

[email protected]

pre oko 2 sata

Bogme dobra cifra

Vlada81pfc

pre oko 2 sata

Isprsio se komo sada kada igra prvi put u zivotu evropu
M

MileSenjakBG

pre oko 2 sata

Bravo Paz, odlićni uslovi i LŚ u Comu. Śteta što je pre toga potpisao tako loš ugoovr sa Realom da mogu da ga ucenjujuju i da se oni pare na njegovoj karijeri

Jovan Rašković

pre 42 minute

Lako je sada reći...

Slobodan Ristovic

pre oko 2 sata

treba da ode u inter
D

Dejanii

pre oko 2 sata

Ako je City za Andersona dao 150m onda ovaj vrijedi 200-250m

Oldboy

pre oko 2 sata

Baš me sada interesuje sledeći Interov potez posto je očigledno da ili nemaju novca ili igrači čekaju neki drugi , bogatiji,klub. Šta će biti sa Soleom?

gajo krusica

pre 19 minuta

Druze, lagano, Inter nece preplacivati nikog, imaju ekstra tim vec, trebaju im tri cetiri igraca samo, i sigurno ce biti prava pojacanja. Dva stopera,jedan stater i jedan za rotaciju, desni bek i jos jedan veznjak kreativni, ekipa za sve frontove u vrhu. Samo nemojte ocajavati posle jednog ili dva pokusaja, ko je lud da da talentovanom Palestri 6m godisnje, samo Englezi. Za Paza postoji dogovor sa Comom i igraca i klubova, tako da Inter tu i nije ozbiljno ulazio, to su novinarske patke. Don Bepe samo gleda i smeje se.
m

mmyyaat

pre oko 2 sata

napredovace u realu bar bi trebalo