Komentari na vest

Kraj jedne ere u Kragujevcu: Odlazi Slavko Perović

C

CDJkG

pre 20 dana

Pa i jedan i drugi su podnosili ostavke vec, koji im je ovo put? Lazovic Aleksandar za novog direktora i Bog da nas vidi!!
K

Kragujevac55

pre 20 dana

Ne zna se ko je veća neznalica u sportskom sektoru kluba. Teški amateri.
k

kg

pre 20 dana

Pa jesu li bili neznalice kada su doveli Dudića u koga se kunete?

Ivan L

pre 21 dana

Na kraju sledece sezone ide vest, Slavko Perovic otisao i Radnickog.
Č

Čudilo

pre 21 dana

Zar nije otišao još zimus!?
d

deki_kg

pre 21 dana

Samo nek sad stvarno i ode. Sve je ovo normalno za kg, bilo bi lepo da se prica dodatno stabilizuje ali veca je sansa da nece
D

Daki1984

pre 21 dana

bice bolje srecno perovicu
K

Kno

pre 21 dana

Zar nije vec otisao pre 6 meseci? A dobro onda.
G

GOL

pre 21 dana

VRATIĆETE SE TAMO IDUĆE GODINE GDE STE I BILI PRE PET GODINA , U SRPSKU LIGU, ILI ĆETE OPET DA MENJATE IME, JEL TAKO
m

milan62611

pre 21 dana

Zbogom legendo bio si dobar
z

zmagole

pre 21 dana

Tresla se gora, rodio se miš. Ima da bude ko onaj njegov ćelavi blizanac iz Kruševca Nenezić, sto puta ostavka a uvek je tu i nece da prepusti nikom drugom nista.
m

mrca9

pre 21 dana

Bravo za sve i hvala na uradjenom
K

KG 1923

pre 21 dana

Radnički nikad jači, preuzima ga Milanović (Sobovica).
k

kg

pre 20 dana

Izvini,ali priučaš gluposti,Milanović je i do sada stajao iza Radničkog u svakom smislu,ali si morao da imaš operativce,a dvojica koji odlaze, pogotovu predsednik, su dali nemerljiv doprinos.Milanović nikada neće biti čovek na funkciji glavnoj u Radničkom.Nije čovek lud.

Stefan Nikolic

pre 21 dana

bice bolje srecno perovicu
m

mladi23

pre 21 dana

Samo da sledece sezone ne ispadnu iz lige,i sve ce biti dobro..
P

Pa pa Radnicki Kg

pre 21 dana

Pa posle ovoga ce ispasti. Znaci u prvu ligu idu: Zemun, Macva, Pazar i Kragujevac, a tu ce negde biti Radnik, zajedno sa IMT, pa kom obojci kom opanci, ali to su timovi koji ce se grcevito boriti
D

Domaći fudbal

pre 21 dana

Jel se zna ko preuzima sada Radnički? Postoji li spisak nekih potencijalnih imena
I

Ivan71

pre 21 dana

Hvala za sve legende sad idemo dalje
D

De la pena

pre 21 dana

Da je pametan neki biznismen da privatizuje Radnicki KG, evo Solak na primer, umesto sto kupuje engleske klubove, neka privatizuje klub iz svog grada. Pa cekaj, sve imas, doradis jos malo Cika Dacu ionako je vec nasminkana, infrastruktura je kud i kamo bolja, organizacija u klubu je vec podignuta na visi nivo. Imas ozbiljnu bazu navijaca, mi kad bi se svake godine borili za vrh tabele, pa zna se da bi Cika Daca imala u proseku do 10 000 ljudi na stadionu. Ko to jos moze u Srbiji, ne racunajuci rezimske klubove, mada oni i ovakvi nemaju po par hiljada na stadionu i to svi znamo kako skupljenih.
p

paor

pre 21 dana

nemate ni hotel da valja, stadion oranica, tribine ko u seoskoj ligi a baza navijača celih 200 maloletnika na pivu
@

@paor

pre 21 dana

Dok si ti paore terao konje po livadama mi smo imali prvu sijalicu u Srbiji, prvo pozoriste, prvu gimnaziju, prvi sud, prva lopta je donesena u KG doneo je Cika Daca itd itd Tako da paore, teraj konje i dalje, i ne brini za tebi nedostizne.
G

Glas razuma

pre 21 dana

Zašto se nisu otkrila imena igrača koja su "primila" novac da Radnički ispadne?
N

Nenad1246

pre 21 dana

Zato što ih nema.
K

Koller

pre 21 dana

Pa dobro, nije smak sveta! Ljudi su radili dobar posao, bilo je gresaka kao i sto svako gresi, to je normalno. Ali u globalu, njih dvoje su doneli ozbiljne uspehe nasem Radnickom, bukvalno smo par sezona bili sam krem naseg fudbala. E sad sta ce biti dalje videcemo, pregovaramo sa novim ljudima pa cemo videti. Ono sto je sigurno, ova liga bez Radnickog iz Kragujevca nikad nece biti ista, nikad ne moze biti ista. Kao da Spanska Primera ostane bez A.Bilbao, to je neka uporedba, izgubili bi na popularnosti lige ozbiljno, o poseti da ne pricamo...
R

Realnost

pre 21 dana

Drugi favorit za ispadanje sad Radnicki. Nazalost ali ispadaju lagano bez Perovica,a i nije se on slucajno povukao,para tu nema vise…

nadama

pre 21 dana

Pametan,i bolje da odee

Mismis

pre 21 dana

Dosta se plivalo u domacem mulju vreme je za napredak 🙌
T

TamoKg

pre 21 dana

Sledece sezone iz lige ispadaju cetiri kluba.Bez ozbiljnih pojacanja,klub se skoro pa sigurno seli u nizi rang.Slavko je svestan situacije i pretpostavljam da je dobio signal da nece biti nekih posebnih ulaganja u klub.Po meni pametna odluka.Ostavlja klub u prvoj ligi i povlaci se.

Sele Fejzic

pre 21 dana

bolje da ide nego da ostane pametan covek dobro razmislja .
A

Astoria

pre 21 dana

Imali su dobru želju, oformljen je bio vrlo solidan tim, Dudić dobar za Kg nr i za Evropu (nije uspeo ni u Mariboru), stadion jeste u boljem stanju (iako reflektori ne pokrivaju dobar deo tribina, pa se stiče utisak da je neki nije u funkciji), pogodilo se i sa mnogim pojačanjima (Sokler otkupljen od Aberdina), ali ekipa nikako da se sastavi. Jednostavno nije se dalo. Lutalo se sa trenerima, koketiralo sa ispadanjem. Klub nije iskoristio momentum da napravi iskorak. Upad navijača na kraju poslednje utakmice je bruka za klub i nadležne organe u Kg. Ne znam ni dokle je stigla ideja o novom stadionu.
G

Glamtorg

pre 21 dana

Ideja o novom stadionu se utopila u moru bezbroj političkih obećanja kao i sve druge.
Z

Zvlat BG

pre 21 dana

Došlo se do cifre od 70 miliona evra i tu se stalo! (3 izgrađena su koštala cca. 80 miliona evra). A onda je sve progutao Nacionalni koji će biti preko milijarde evra sa svom pratećom infrastrukturom!
Nek ide covek, gde ce ovde da ostaje nije lud...

Valentina Kolar

pre 21 dana

Pre će biti nedostatak love nego zamor
+

+

pre 21 dana

Evo prvog putnika u drugu ligu

Alek

pre 21 dana

Zsvrsio se jedan krig, solidni su bili...

stefan_mc1133

pre 21 dana

odose svi,sve se vrti oko para
B

Baggio

pre 21 dana

Ljaber bio uvek.
R

Rkg

pre 21 dana

Ocekivano. Na kraju hvala na svemu, Perovicu sto je pogodio sa Dudicem, a Konataru sto je od stadiona koji je bio zreo za rusenje napravio stadion koji je dobio dozvolu da odigravanje evropske utakmice! Vruc krompir za novu upravu koja god da bude, bez trenera, tim zreo za remont sa igracima koji su napadnuti od strane navijaca...A pritom vrlo malo vremena da se nesto uradi, s obzirom da nova sezona krece 18. Jula... Nek nam je Bog u pomoci.
Z

Zvlat BG

pre 21 dana

Mi sada idemo, a vi nam ne dajte? Ili ovog puta zapravo? Živote lutalico!

Dejan Osmanovic

pre 21 dana

Ma samo smenjujte svi redom najbolje!