Komentari na vest

Leopard iz srca tame: Mobutu Sese Seko, ebola, medicinski karantin i "rumble in the jungle"

Petar Lukić

pre 10 dana

Ajmo Kongo možeš ti do 1/8 finala
L

Leukemija

pre 11 dana

Sta igrati sem go go 3+
sta ovde odigrati osim tri plus

Sele Fejzic

pre 11 dana

Doktor za pojedince samo napred covece bravo

Nadja17

pre 11 dana

Spoj fudbala, velikih dogadjaja i burnih okolnosti uvek privuce paznju.

Bojan76

pre 11 dana

Ovakve price pokazuju koliko sport nekad bude isprepleten sa istorijom i politikom.

Marko Strugar

pre 11 dana

Idemo doktori!!!
b

bojanboskovic

pre 11 dana

Kongo prolazi grupu.
T

Tata Martino

pre 11 dana

DR Kongo, koga smo mi punili sa 9-0, igra na Mundijalu, a mi ne! Jooj Srbijo šta si dočekala! Gledajući ove prve utakmice na Mundijalu, ne mogu da se otmem utisku da je po kvalitetu tima bilo mesta i za Srbiju! Ne vredi sad kukati, ostaje žal, ali sledeći put nikakav Leskovac ne dolazi u obzir, već grotlo Marakane! Kongo ispada u grupi, nemaju kvalitet! Dobra kvota 1.75!
D

DZP

pre 11 dana

Ne, nismo ih mi punili, punila ih je država koja je imala 30 miliona stanovnika... prestanite da živite u prošlosti, okrenite se sadašnjosti i budućnosti... ni mnogo fudbalskije države od nas ne učestvuju, pa šta...

Nevenamm15

pre 11 dana

Dirljivo skroz...