Komentari na vest

Lil smenio trenera, zove Ančelotija

XavieRS

pre 30 dana

ako vam je malo 3. mesto i LS pored PSZ-a onda svaka vam cast, bicete 7. sledece godine bas zato sto igrate LS..

Psycho Machine

pre oko 1 mesec

Videce se po prelaznom roku planiraju li ozbiljno da se pojacaju za ligu Sampiona ili je svlacionica izgubila trenera. Potencira se kako je izbacio Crvenu Zvezdu,a ne naglasava se da je pregazen na svaki nacin osim rezultatski u prvoj utakmici.
M

MARS232

pre oko 1 mesec

Dovesce ga...............
z

zecpripovedac

pre oko 1 mesec

Dovesce ga, ali malo sutra.

Ivan Radovanović

pre oko 1 mesec

Али што се потенцира да је избацио Звезду ? Као да је избацио типа Реал, а не осредњу Звезду и тл са пола гаса

Gatsby82

pre oko 1 mesec

Mogao je lepo da izgubi od Crvene Zvezde i da ga tad smene, ovako mu na isto dodje

Aleksandar Bezbradica

pre oko 1 mesec

rastanak je verio neminovan .čovek odradio posao za klub i kraj ćao nema vise
V

Vesela druzina

pre oko 1 mesec

Bas su nezahvalni.A on izbacio veliku i moćnu zvezdu.

nadama

pre oko 1 mesec

Ko zna možda bi im i pomogao