Komentari na vest

LUDI TIKET (-), petak, 659.923 dinara: Šveđani mu zapržili čorbu

sikm1

pre oko 13 sati

steta mogla je i ova.

SLR

pre oko 14 sati

steta bas steta...

Damir Jovic

pre oko 14 sati

Šteta da ovo nije prošlo..baš dobar tiket...

Aleksandra Martać

pre oko 14 sati

Lep tiket šteta što nije prošao, svaka čast u svakom slučaju majstore
T

Tvrdjava

pre oko 15 sati

Lep ulog,lepe kvote,lepa igra,stvarno steta sto nije doslo

Milica03

pre oko 18 sati

kakva steta dobar tiket
u

user7475

pre oko 19 sati

Bas steta za ovo mogu da zamislim kako mu je!
N

Nebojsa Tasic

pre oko 19 sati

steta lep dobitak moglo da dodje
8

88dst19

pre oko 20 sati

Steta za ovaj tiket sto nije prosao.

Dzeladija

pre oko 21 sati

zamalo,barem je dobio povrat,sad neka sve skrca na slot gde je rtp namesten na 0
G

Gabelj

pre oko 21 sati

Malo je falilo, lep dobitak

Mozzakomentator

pre oko 21 sati

auuu bas steta za tiket
A

AMG45

pre oko 21 sati

Kakva steta da ovo ne prodje.

Brutal92

pre oko 23 sata

Штета баш, добар тикет
m

mm17

pre oko 24 sata

Bas steta, dobar tiket.

Danilo Pavlovic

pre oko 24 sata

baš steta za tiket

Драгана Косић Ех Јовић

pre 1 dan

povraćaj kako se zove popularno.....užas
M

Miloslegenda

pre 1 dan

auuu lep tiket, stetaaaa
T

Tamara238

pre 1 dan

zamalo, steta basss za ovo

Zoran Pavlovic

pre 1 dan

Baš velika šteta.

Igor Markovič

pre 1 dan

Dobar tiket, velika šteta

50 miliona razloga

pre 1 dan

Auuu i ja sam ih imao GGpp...

Miki Milikic

pre 1 dan

bas nije imao srece, odlican tiket
Kakva šteta,odličan tiket