Komentari na vest

LUDI TIKET (-), utorak, 906.942 dinara: Eh da Mesi nije promašio penal!

Danilo Pavlovic

pre 3 dana

Bas steta za tiket
M

Mirko12345

pre 3 dana

zamalo, ipak svaka čast

stevica jovanovic

pre 4 dana

bas steta da obori ovakav tiket

Mozzakomentator

pre 4 dana

auu kakva steta za tiket

Zeljko 11

pre 4 dana

Brutalan tiket al za malo...
N

Nebojsa Tasic

pre 4 dana

steta za tiket svaka cast

Milica03

pre 4 dana

auu koja steta,a dobar tiket

Damir Jovic

pre 4 dana

Šteta,lep tiket uz malo više sreće mogao je postati dobitan...

makicaki12345

pre 4 dana

Bravo za tiket. Majstorski ali samo taj jedan gol. Steta za tiket.

n p

pre 4 dana

Auu kakva steta za tiket
a

anamar09

pre 4 dana

Da je pao penal...
m

mm17

pre 4 dana

Kakva steta, samo zbog onog penala.
h

h. o. r. i. 91

pre 4 dana

Bas šteta,dobitak bi bio odlican

Dramaturg89

pre 4 dana

Ja sam igrao GG prvo i taman bi i njemu i meni došlo.
M

Miloslegenda

pre 4 dana

polupao bih sve da se ovo desilo
M

Marko2333

pre 4 dana

Kako ovaj omasi strasnoooo
T

Tamara238

pre 4 dana

stetaaa sto nismo jedno za drugo
b

bojana23

pre 4 dana

lep tiket bas, neverovatno zbog cega je pao
V

Vladava

pre 4 dana

bas stetaaa, lep tiket
A

Anica23

pre 4 dana

naopako, mesi omasio penal....
Bas šteta,odličan tiket
b

bajazitbajazit12

pre 4 dana

Mesi da promasi penal.. horor

cjofa12

pre 4 dana

au covece kako uvek ta jedna fali.. joj

RodjenLoš

pre 4 dana

Kako samo 12.000 od ovog tiketa kad me uplati 2400

Goran Jovic

pre 4 dana

A Messi promašio penal, šteta..

Милош Гроздановић

pre 4 dana

Šteta, dobar tiket