Komentari na vest

Luis Enrike pred Bajern: Niko nije bolji od nas

zorankoscica

pre 2 meseca

Pazi da se ne ujedeš za jezik.
R

R.B.

pre 2 meseca

Meni je cak i bolje sto se sad sastaju jer ce igrati dva meca umjesto jednog dva najbolja tima Evrope pa neka dobije bolji.S obzirom da je Bajern igra revans kuci mozda je za nijansu blizi da prodje ali bas su ujednaceni.
D

Drobilica kicme

pre 2 meseca

ovo je finale pre finala dve trenutno najbolje ekipe u evropi,dok ce drugo polufinale biti "ko ima sut u okvir gola pobednik".

Benny Ben

pre 2 meseca

Bice gusto veceras, tesko ce dobiti PSG ovakav Bajern!!!

Miloš Milovanović

pre 2 meseca

samo neka oni igraju sa golovima. šteta što nije finale. greota da iz drugog para jedni prodju u finale ali eto...
S

Staniša Žugić

pre 2 meseca

U poslednjoj tekmi Bajern ih je dobio u sred Pariza i to sa igračem manje no ne vidim kako PSG može sada izvući bolji rezultat

Kanidja99100

pre 2 meseca

mislim da bajern ide dalje, iako su oba tima vrh evropskog fudbala.

Kazeev

pre 2 meseca

Veoma teška utakmica za PSG
D

Doks

pre 2 meseca

U poslednjoj tekmi Bajern ih je dobio u sred Pariza i to sa igračem manje. Ne vidim kako PSG može sada izvući bolji rezultat. Možda su i oni podigli formu, ali Bajern je baš tempirao formu za ovo. Bitno je da se sutra pitaju igrači, a ne sudija.
4

44444444444

pre 2 meseca

PSG je trenutno bukvalno troduplo bolji neko u grupnoj fazi u toj utkmici sa Bayernom.... podigli su formu opasno za nokaut fazu
K

Kako dobra tekma

pre 2 meseca

Bajern je u toj utakmici jesenas opasno igrao kontre i tako su ih hvatali na prazan prostor.Psž je imao peh i da se Hakimi povredi već u prvom pol te je pauzirao neko vreme.Imali su još nekog bitnog van stroja i popriliĉno lošiju formu nego sada.Obe ekipe su prejake i odlučiće detalji za prolaz.Očekujem vrhunsku igru sa puno trčanja i bar 2-3 gola i prednost dajem domaćinu pa da u revanšu sve pršti.

Vladimir Petrovic

pre 2 meseca

Bayern je protiv reala pokazao koliko ocajnu i ranjivu odbranu ima sto recimo PSG nema, PSG je kompaktniji tim puno, ali opet Bayern ima Kejna najboljeg napadaca na svetu par godina u nazad, tako da sve je moguce ali ne vidim nacin da Bayern ne primi minimum po 3 gola u obe utakmice,e sad koliko ce ih dati to je pitanje
D

Doks

pre 2 meseca

Pa, pobedio ih je Bajern u ligaškom delu i to tako što je dao 2, a primio 1... i to sa 10 igrača! Tako, da ne brini. Odmori.
4

44444444444444

pre 2 meseca

@Doks U ligaskom delu je PSG igrao sam pola gasa odprilike.... tad ni blizu nisu bili u formi u kojoj su sad u nokaut fazi... isto tako je bilo i prosle godine
D

Doks

pre 2 meseca

Baš "očajnu"!? Osvojiće (verovatno) LŠ a imaju "očajnu" odbranu. Realu su dali 6 komada. Pa, kakvu odbranu onda ima Real? Biraj izraze, jer ovde komentarišu i ljudi koji malo više poznaju fudbal.

Marko Kolasinac

pre 2 meseca

Samo nemoj 'leba ti vise da kukas da ti se odlazu utakmice i Bajern je u slicnoj situaciji pa Kompani izrotira startnih 11 i to se ne oseti, sta bi radio u Engleskoj recimo, plus sto imas sastav gde je titula u Frqncuskoj odavno trebalo da bude obezbedjena, a omladinska skola PSZ-a je ojacala ko malo vise prati u poslednjih par godina tako da bez kukanja i izadji na crtu Bavarcima, koji su ruku na srce favoriti u ovom dvomecu, prosto deluju kao masinerija.

[email protected]

pre 2 meseca

iz keca u dvojku sutra sa lakocom

Marko Golubovic

pre 2 meseca

atletiko Madrid osvaja ovo.. pošteno

rosa100

pre 2 meseca

ma vazi ahhahaha, bajern rutinski prolazi
T

Tln

pre 2 meseca

Ma ja sta, sanse su iste a da onaj glupson nije dobio crveni u minhenu, pitanje je kako bi se zavrsilo.

Djordje Kuzmanovic

pre 2 meseca

baš naprotiv mislim da će PSŽ sutra da im nabije dva komada,
A

Axios

pre 2 meseca

@ ĐorđeKuzmanović... Nisu mogli da im "nabiju" 2 komada ni kad je Bajern imao 10 igrača... i to u Parizu.
M

Marconato

pre 2 meseca

Polako videcemo kako ce proci, malo mi je preuranjeno sa njegove strane.
n

nnovak

pre 2 meseca

Luis Enrike i Žoze Murinjo dva najbolja trenera današnjice...verujem da će psž osvojiti L.Š.
s

suton3

pre 2 meseca

Najbolji trener sveta. Njegove reči imaju težinu

Goran Radovanovic

pre 2 meseca

Uništiće ih Bajern

Ciba1985

pre 2 meseca

Finale pre finala... Navijam za sto vise golova
b

becks mk

pre 2 meseca

Ja navijam za Bajern jer mi se svidja Kompani i njegova harizma, a i gotivim Bajern, ali PSG zaista dobro igra i ima brze igrace... Nadam se da ce biti bar dobra utakmica.

[email protected]

pre 2 meseca

Kada se tuku dva vrhunska šampiona dovoljna je i najmanja greška za kiks. Ne može se suditi ko je bolji od ove dve ekipe. Nijanse će odlučiti.
D

Darko M.

pre 2 meseca

Urnisace ih Bajern
D

DjolePartizan12

pre 2 meseca

Satrace vas Bajern.
N

Nataas99

pre 2 meseca

U slucaju da Atletiko ode u finale mislim da bi mu vise odgovarao Psg na tu jednu utakmicu nego Bayern i ako smatram da je Psg bolji od Bayerna
T

Teodora284

pre 2 meseca

Ne volim PSG ali treba biti samouveren veliki je trener Luis Enrique
d

dr.nadja

pre 2 meseca

Pa dobro, mozda je bolji jedino Bajern
S

Sale22

pre 2 meseca

to je finale pre finala steta
k

kurence

pre 2 meseca

razbice ih bavarci, bolje da ipak proba da motivise igrace pozz

crvene beretke

pre 2 meseca

gazi ih bajern najlaganije
C

Cofi998

pre 2 meseca

Mislim da ce ih Bajern rutinski pobediti
O

Overmars

pre 2 meseca

Nemoj da mislis vise,ne ide ti ;)

Bojan76

pre 2 meseca

klasicno podizanje samopouzdanja pred veliki mec.

Natasa27

pre 2 meseca

veruje da je njegov tim na vrhunskom nivou i da nema boljeg u ovom trenutku
B

Brko

pre 2 meseca

Impresivne su obje ekipe, i ovo je stvarno 50-50. Nema se šta dodati, jedva čekamo meč i neka bolji pobijedi i osvoji. U drugom polufinalu igraju ziheraške ekipe, koje su prošle nekim trikovima. Atletiko sa igračem više u oba meča, Arsenal poklonjen penal protiv Leverkusena u prvom meču(što su nekako svi zaboravili), i maler Sportinga sa onim prečkama i stativama. Tako da, u finalu nema baš prostora za takvu igru osim ako ne povedu u prvih 15 minuta, pa onda autobus i pecanje kontri. U suprotnom, ako prime rano gol od Bayerna/PSG-a, završit će kao Inter prošle godine.
A

Arsenal je

pre 2 meseca

Bas prosao nekim trikovima. Zamisli jedina neporazena ekipa od polufinalista koja nije porazena sa ubjedljivih 8-0 u grupi a igrali i sa Bayernom i sa Atleticom i Interom u gostima... Poklonjen penal u prvoj utakmici za 1-1 a nekako se zaboravila druga gdje su ih rutinirali Leverkusen gdje apotekari akciju nisu napravili... Nimalo naivni Sporting koji je dosao u najgoroj formi ove sezone... Ali eto nezasluzeno su tu. Treba ih izbaciti i pozvati Barcu, City ili Real da igraju jel?
S

Srdjan1314

pre 2 meseca

Bice dobar dvoje ali Bajern je ozbiljna mašinerija, prolaze dalje