Komentari na vest

Mančester Siti mora da iskešira 20.000.000 evra za Maresku

Бранко Шијак ⚪️🔴⚪️🇦🇷

pre oko 22 sata

Боље да су довели Емерија и дали му одрешене руке што се тиче трансфера. Бољи је тренер од Мареске једно 3 пута.
M

Matija7

pre oko 22 sata

Valjda ce stici na vreme da iskesira sve

kolekole57

pre oko 23 sata

Dolazi u Siti da ih prebaci na sredinu tabele, salu na stranu mozda se sada i pokaze dosta bolje
i

icapopara75

pre oko 24 sata

Jedan je Gvardiola, srećno Mareski.
M

Marko206

pre oko 24 sata

Sta je to za njih ako su prepoznali novog gvardiolu.

jovan1111

pre 1 dan

konacno i Celsi da zaradi nesto od trenera
F

Fanste933

pre 1 dan

da li ce avima dobeo doci videcemo

Alek

pre 1 dan

Kuda ide ovaj svet

TheStefanK

pre 1 dan

Sta vidi siti u njemu to mi nije jasno
N

Natalii29

pre 1 dan

neka ga zameni,.mozda je bolje za sve

Osimen99

pre 1 dan

Veoma iskusnog trenera dibija siti!

Petar Lukić

pre 1 dan

Pare za njih uopšte nisu problem

Salleee

pre 1 dan

Teško će moći da nastavi ono sto je Pep radio. Koliko god su poslednje dve sezone loše mislim da će naredne da budu još losije

Mihajlo_24

pre 1 dan

kakve se pare vrte u premijer bato moj najqca liga na svetu ubedljivo
A

Andja454545

pre 1 dan

E moj City, sa Gvardiole na šta si spao, najbolji trener, sve živo osvojio...
P

Pa

pre 1 dan

Koga da dovedu? Kakav je kompani bio trener prije bajerna? Nisu treneri samo, klop, gvardiola, anceloti i luis enrike
A

Andja454545

pre 1 dan

Šta to za Šeika, iskesira to on odma, ima City para

Acaredstar1

pre 1 dan

kakve se pare vrte u premijer bato moj najqca liga na svetu ubedljivo

The KING sa Sportske

pre 1 dan

Siti pravi istu gresku ko Junajted. Dozvoljava da im trener bira naslednika. Mareska nema pojma, fudbal mu je jako spor i dosadan dodavanje prvom do sebe, pritom o defanzivi pojma nema. Siti ima nikad slabiju ekipu u eri arapa. Njima vidi TOP 4 sledece sezone.

Bojan Ivanovic

pre 1 dan

Koga su oni umesto gvardiole doveli

Sterlings Braunfels

pre 1 dan

Pošto je lično Gvradiola predložio Maresku za svog naslednika na klupu Sitija trebalo bi da bude na nivou u Čelsi nije uspeo zato što je kod njih rasulo čovek se ništa nije pitao onaj Tod Boli na svoju ruku dovodio igrače bez konsultacije trenera sa druge strane Siti je možda i najbolje organizovan klub na svetu tako da rezultati neće izostati.
J

Janaćko

pre 1 dan

Kaće se opismeniš rođo?