Komentari na vest
Mančester Siti mora da iskešira 20.000.000 evra za Maresku
Бранко Шијак ⚪️🔴⚪️🇦🇷
pre oko 22 sata
Боље да су довели Емерија и дали му одрешене руке што се тиче трансфера. Бољи је тренер од Мареске једно 3 пута.
M
Matija7
pre oko 22 sata
Valjda ce stici na vreme da iskesira sve
kolekole57
pre oko 23 sata
Dolazi u Siti da ih prebaci na sredinu tabele, salu na stranu mozda se sada i pokaze dosta bolje
i
icapopara75
pre oko 24 sata
Jedan je Gvardiola, srećno Mareski.
M
Marko206
pre oko 24 sata
Sta je to za njih ako su prepoznali novog gvardiolu.
jovan1111
pre 1 dan
konacno i Celsi da zaradi nesto od trenera
F
Fanste933
pre 1 dan
da li ce avima dobeo doci videcemo
Alek
pre 1 dan
Kuda ide ovaj svet
TheStefanK
pre 1 dan
Sta vidi siti u njemu to mi nije jasno
N
Natalii29
pre 1 dan
neka ga zameni,.mozda je bolje za sve
Osimen99
pre 1 dan
Veoma iskusnog trenera dibija siti!
Petar Lukić
pre 1 dan
Pare za njih uopšte nisu problem
Salleee
pre 1 dan
Teško će moći da nastavi ono sto je Pep radio. Koliko god su poslednje dve sezone loše mislim da će naredne da budu još losije
Mihajlo_24
pre 1 dan
kakve se pare vrte u premijer bato moj najqca liga na svetu ubedljivo
A
Andja454545
pre 1 dan
E moj City, sa Gvardiole na šta si spao, najbolji trener, sve živo osvojio...
P
Pa
pre 1 dan
Koga da dovedu?
Kakav je kompani bio trener prije bajerna?
Nisu treneri samo, klop, gvardiola, anceloti i luis enrike
A
Andja454545
pre 1 dan
Šta to za Šeika, iskesira to on odma, ima City para
Acaredstar1
pre 1 dan
kakve se pare vrte u premijer bato moj najqca liga na svetu ubedljivo
The KING sa Sportske
pre 1 dan
Siti pravi istu gresku ko Junajted. Dozvoljava da im trener bira naslednika. Mareska nema pojma, fudbal mu je jako spor i dosadan dodavanje prvom do sebe, pritom o defanzivi pojma nema. Siti ima nikad slabiju ekipu u eri arapa. Njima vidi TOP 4 sledece sezone.
Bojan Ivanovic
pre 1 dan
Koga su oni umesto gvardiole doveli
Sterlings Braunfels
pre 1 dan
Pošto je lično Gvradiola predložio Maresku za svog naslednika na klupu Sitija trebalo bi da bude na nivou u Čelsi nije uspeo zato što je kod njih rasulo čovek se ništa nije pitao onaj Tod Boli na svoju ruku dovodio igrače bez konsultacije trenera sa druge strane Siti je možda i najbolje organizovan klub na svetu tako da rezultati neće izostati.
J
Janaćko
pre 1 dan
Kaće se opismeniš rođo?








