Komentari na vest

Manje publike, ali više golova i uzbuđenja: Popović sačuvao bod Romantičarima protiv Radnika

g

gost779

pre 2 meseca

koliko smo informisani stadion je vise od god dana renoviran.Gledam danas prenos i gledam u dvoriste kod mene kuci.Kunem vam se da je trava kod mene kuci bolja
t

telepresenta

pre 2 meseca

bice to sređeno sledeće godine mozda...videla i ja

Luka Perović

pre 2 meseca

vise uxbudjenja,vise punlike

markinjos4

pre 2 meseca

teren ne bio užasan
B

Boka85

pre 2 meseca

Jos malo nece imati ni publike po nasim ligama
n

nevena2

pre 2 meseca

Onda bolje da se igra bez publike
p

petrovicgoran22

pre 2 meseca

iskreno samo zaobići ove naše lige
F

Freksl

pre 2 meseca

ako ovaj golman ofke ne napravi neki korektan transfer onda ne znam koji igrac moze iz ovog tima…
:

:) :)

pre 2 meseca

Svaka druga utakmica ozbiljan kiks pravi… Koliko je bodova doneo, duplo više je oduzeo

SLR

pre 2 meseca

steta napred radnik..
Z

Zarinjo11

pre 2 meseca

Sa OFKom se nikad ne zna
L

Leukemija

pre 2 meseca

Iskreno realan rezultat bice bolje
a

andja v

pre 2 meseca

pred punom publikom tri hiljade ljudi..to je pun station
Ш

ШидНавијаЗаЗвезду

pre 2 meseca

Ценим да је Дон Терза играо их Х-Х.
c

cackonapoli

pre 2 meseca

Kako OFK da pobedi danas kada sudija zadnjih 10 utakmica sudi ili Radniku ili Radnickom, samo je pitanje ko je protivnik..Sta ce covek nije mu lako. Da li je zato doveden komesar, bas nam je unapredio sudjnje? bas ga je unapredio nema sta.. Svakako bilo je uzivanje gledati OFK na Karaburmi..
G

GGGG

pre 2 meseca

Ti se verovatno malo zezas sa nama? Da li pamtis sudjenje Segrta u Surdulici u prvom delu Radnik-OFK? Pola Zvezde igra u OFK Beogradu
@

@ggg

pre 2 meseca

ne znam ko je sudio ali vas je tako lose sudio da ste pobedili..ovaj danas ne izlazi od vas...i rezultati dolaze...kakva referma sudjenja
i

iskra11

pre 2 meseca

Publike ste bez. Ovaj put...