Komentari na vest
Manje publike, ali više golova i uzbuđenja: Popović sačuvao bod Romantičarima protiv Radnika
g
gost779
pre 2 meseca
koliko smo informisani stadion je vise od god dana renoviran.Gledam danas prenos i gledam u dvoriste kod mene kuci.Kunem vam se da je trava kod mene kuci bolja
t
telepresenta
pre 2 meseca
bice to sređeno sledeće godine mozda...videla i ja
Luka Perović
pre 2 meseca
vise uxbudjenja,vise punlike

markinjos4
pre 2 meseca
teren ne bio užasan
B
Boka85
pre 2 meseca
Jos malo nece imati ni publike po nasim ligama
n
nevena2
pre 2 meseca
Onda bolje da se igra bez publike
p
petrovicgoran22
pre 2 meseca
iskreno samo zaobići ove naše lige
F
Freksl
pre 2 meseca
ako ovaj golman ofke ne napravi neki korektan transfer onda ne znam koji igrac moze iz ovog tima…
:
:) :)
pre 2 meseca
Svaka druga utakmica ozbiljan kiks pravi… Koliko je bodova doneo, duplo više je oduzeo
SLR
pre 2 meseca
steta napred radnik..
Z
Zarinjo11
pre 2 meseca
Sa OFKom se nikad ne zna
L
Leukemija
pre 2 meseca
Iskreno realan rezultat bice bolje
a
andja v
pre 2 meseca
pred punom publikom tri hiljade ljudi..to je pun station
Ш
ШидНавијаЗаЗвезду
pre 2 meseca
Ценим да је Дон Терза играо их Х-Х.
c
cackonapoli
pre 2 meseca
Kako OFK da pobedi danas kada sudija zadnjih 10 utakmica sudi ili Radniku ili Radnickom, samo je pitanje ko je protivnik..Sta ce covek nije mu lako. Da li je zato doveden komesar, bas nam je unapredio sudjnje? bas ga je unapredio nema sta..
Svakako bilo je uzivanje gledati OFK na Karaburmi..
G
GGGG
pre 2 meseca
Ti se verovatno malo zezas sa nama? Da li pamtis sudjenje Segrta u Surdulici u prvom delu Radnik-OFK?
Pola Zvezde igra u OFK Beogradu
@
@ggg
pre 2 meseca
ne znam ko je sudio ali vas je tako lose sudio da ste pobedili..ovaj danas ne izlazi od vas...i rezultati dolaze...kakva referma sudjenja
i
iskra11
pre 2 meseca
Publike ste bez. Ovaj put...




_(1)_(1).jpg.webp)



