Komentari na vest

Marakana slavi nešto što malo ko ima: 40 godina crveno-belog bratstva

N

Nenad Petrovic

pre oko 1 mesec

Sampioni... Sampioni...
D

Dr. Kadžija primarijus

pre oko 1 mesec

Eno prepune vam tribine! Navijači pohrlili!!!
Z

Zzt

pre oko 1 mesec

Bar sad da dodje do neme osmine u ligi sampiona pa da se slavi
G

Gost233

pre oko 2 meseca

Momci, Marakana je u Brazilu.
X

X

pre oko 2 meseca

Ne, u Brazilu je Estádio Jornalista Mário Filho, u Beogradu stadion Rajko Mitić. Oba stadiona imaju nadimak Marakana. Nijedan nije vojni.
K

KBK

pre oko 1 mesec

Ni nas stadion vise nije vojni, a vi ste plagijatori i kradljivci.

milkica12

pre oko 2 meseca

I treba da slavi ,napred zvezdo jos mnogo pobeda donela
B

Bata80

pre oko 2 meseca

..... sprema se pirotehnika!? Dođite da decom, nema veze ako neko dete ostane bez oka! Na kraju bih biti :" zar pirotehnika nije zabranjena na stadionima , širom sveta"!?
R

Reporter Bg

pre oko 2 meseca

Ocekuje se cak 100 Beogradana na utakmici, sto je rekord ove sezone.
D

Dr. Kadžija primarijus

pre oko 1 mesec

Došlo 30, sa sve čistačicama i čičicama iz obezbeđenja
g

gost123456

pre oko 2 meseca

Odlicna braca kad god je trebalo zvezdi nesto(kosarka,fudbal) uvek se lazna braca nadju da nam pritrce i pokvare sve transferi koje smo hteli oni su uzimali da bi njima sedeli na tribinama pre 10ak godina u sred arene njima utakmica bez znacaja nama potrebna pobeda za prolaz oni daju kos u poslednjoj sekundi,kad god se igra u pireju i klimav je rezultat cela hala zvizdi nasima,ali zato kada oni dodju kod nas ne sme da se zvizdi i uvek bude bratski klub nemojte.
R

Raša P

pre oko 2 meseca

Bratstvo je navijačko a ne klupsko!
1

1981

pre oko 2 meseca

Koje bratstvo mi smo njima sluge

[email protected]

pre oko 2 meseca

Pravoslavna braca

Goran Ivanovic

pre oko 2 meseca

Oooo olimpiakos nanananan zvezda sampion

Noon 1

pre oko 2 meseca

Danas je dan za slavlje,ide goleada
O

OYPA

pre oko 2 meseca

Zdravo bratstvo, a ne kao Grobari koji su se sprijateljili sa navijacima Arisa, razmijenili zastave i onda sa njihovim zastavom otisli na Tumbu kao su braca sa Paok. Kasno se sjetili da im Aris nije iste boje pa zastavu koju su dobili od njih predstavili kao navijacki plijen.

Marko Kocić

pre oko 2 meseca

Ide danas goleada !
L

Las

pre oko 2 meseca

Jel moze neko objasnjenje kako (a i zasto) se doslo do toga, da nesto sto se desilo u oktobru/novembru 1986 ima svoju 40. godisnjicu u maju 2026?

sile sile

pre oko 2 meseca

Zvezdo zvezdana
M

Marko2333

pre oko 2 meseca

Svaka cast, samo zvezda lee
R

Radde

pre oko 2 meseca

Ne mogu partizani da izdrze,na nasim vestima prosipaju pamet,dodjite veceras,vatromet na terenu i tribinama,izdrzite partizani,vise srece u sledecem veku.

Nummer1

pre oko 2 meseca

Samo da posluži vreme da ne bude kiše i biće vrh
M

Mirsen

pre oko 2 meseca

Znaci danas idemo u 7+
K

Kung8989

pre oko 2 meseca

Da, danas je taj dan. Lep povod za slavlje

Goja Ivanovic

pre oko 2 meseca

Pravoslavna braca
j

jsaa

pre oko 2 meseca

e bas me zanima kako ce olimpiakos da proslavi 40 godina bas njih briga za to.. ...kod nas bice sigurno manje navijaca ali bice bolje ,vece ludilo za to nego za proslave titule. ..kod njih mnogo manje...ma koga to zanima tamo...dali stvarno mislite da ta piseneki sportski list o tome..kao ovi kod nas.

Cujo Zarko

pre oko 2 meseca

Idemo zvezdo gazi sve do posljednjeg

Hromi Daba

pre oko 2 meseca

čitavih 5000 ljudi će proslaviti 40 godina
V

Vini Pu

pre oko 2 meseca

Slaviti se treba, svaka cast!

Bojancetnik

pre oko 2 meseca

Idemo crveno beli samo jakoo
B

Bogoljub Bgd

pre oko 2 meseca

Ziv nisam od kada ste objavili vest.
s

srka

pre oko 2 meseca

Dakle, ovo bratstvo se rodilo iz čiste mržnje Olimpijakosa prema Panatinaikosu. Ničeg tu bratskog nema. Pažljivo sam pročitao ovaj tekst i moram priznati da sam zapanjen. Ako postaješ brat jednom klub, samo zato što mrziš drugi, to je čista nebuloza. Prvo, u Grčkoj je mnogo veće rivalstvo između Olimpijakosa i PAOK-a, barem kada je fudbal u pitanju. Ne razumem kontekst ove priče. Do malopre sam bio ubeđen da su Zvezda i Olimpijakos, bratski klubovi, zbog našeg nam dragog Pravoslavlja, kad ono, čitajući ovoj tekst, priča je potpuno izgubila svaki smisao.
G

Gost-ioničar

pre oko 2 meseca

Koliko mi ništa ne znamo...strašnooo...
b

bbgarko

pre oko 2 meseca

Svaka im cast i treba da slave zvezda napred
I

Ivi

pre oko 2 meseca

GAVRI MUNJA GAVRI MUNJA GAMO TO VROMO PIREA KE TIN EKTA KE TIN OKTO GAMO TON OLIMPIAKOO
M

Maledon

pre oko 2 meseca

Da budem "brat" sa nekim ko nam se u.rao u zivote kad im nije trebalo u EL? Zaboraviti kos printezisa kada su bili ubedljivo prvi pred zadnje kolo? More m'rs dalje od nas!

ZIVAND

pre oko 2 meseca

Bravo .Grčki narod je istinski prijatelj Srbije.Zato i ovo sportsko prijateljstvo traje 40 godina i trajace.
G

Gost-ioničar

pre oko 2 meseca

Koliko mi ništa ne znamo...strašno

Milica03

pre oko 2 meseca

Bratstvo koje traje.💪🏻
D

Dr. Kadžija primarijus

pre oko 1 mesec

Padneš mi pod jaje! Ajmo Mađija!
X

X

pre oko 2 meseca

Isli smo u pirej na utakmicu 2019, bez ulaznica, neko je nasao neko nije ali svi Srbi su usli na stadion. U restoranima nam Grci nisu dozvoljavali nista da platimo, za stolove su samo stizali hrana i pivo, u meri da nismo mogli da ispratimo.. Da nisam video svojim ocima ne bih verovao.. Stvarno prava braca..
P

Pakal II

pre oko 2 meseca

Najnebitnija proslava u istoriji sporta.
M

MNN

pre oko 2 meseca

Ali ubistoriji sporta haha i opet ostaviš komentar..kao kad bih otišao na vest o kuglanju i kažem nebitno i napišem nešto haha boli boli :))
V

Vanjaxd

pre oko 2 meseca

Bratstvo koje traje
8

88dst19

pre oko 2 meseca

Danas svi na stadion!
T

Tvrdjava

pre oko 2 meseca

Jasu Elenika files,ego ime Servo se agapo Olii,efharisto poli
P

Predikat

pre oko 2 meseca

I napred Zvezdo, Crvena Zvezdooo ❤️

JEJICA

pre oko 2 meseca

Crveno belo bratstvo...40 god....a daj...
p

printable

pre oko 2 meseca

Pa dobro, idući put ovaj portal neka prebrojava barjake i transparente. Čime se vi bavite... Kakva treš vest.

FiumenBG

pre oko 2 meseca

lep jubilej.. nadam se da ce bar sever biti ispunjeniji nego obicno..
L

Lata

pre oko 2 meseca

Već sam pisao o tom bratstvu i dosta preterivanja,možda mi se svidi koja cura,a klub nije se pokazao za silnu ljubav.

KAYA

pre oko 2 meseca

Napred zvezda!!!!!
K

Kele1983

pre oko 2 meseca

Samo jos klinci se prze na to, ako su i oni ostali.
D

Dukicar

pre oko 2 meseca

Idemo svi na Marakanu
A

Astore

pre oko 2 meseca

Svako ko je ikada bio u Atini makar kao obican simpatizer mogao je da se uveri u ovo bratstvo i prijateljstvo na svim nivoima, od onih najvatrenijih do obicnih navijaca. Nista me nece spreciti da danas budem tamo gde treba!
S

Scouser

pre oko 2 meseca

Bio sam u Pireju na Olimpijakos - Zvezda y Ligi sampiona, bukvalno istu stvar pricam svima. To sta sam tamo doživeo za 3-4 dana, nikad necu
d

dekadent

pre oko 2 meseca

Gia panta mazi!

panic1971

pre oko 2 meseca

Orthodox brothers

Igor Musulin

pre oko 2 meseca

Треба обележити, наравно, али већи акценат мора да буде последњи поздрав господину Владимиру Цветковићу Цвелету. Надам се да ће данас популарна Маракана бити пунија него обично, да ће навијачи да занемаре кретена Терзића и да дођу и одају признање великану нашег спорта уопште.
1

1100

pre oko 2 meseca

Popularna Marakana je u Brazilu...ovo je neki plagijat...
P

PizzaMajstor

pre oko 2 meseca

ako neko ne dolazi zbog terzica, piksija, dan tane, toplice, dzaje, cveleta, mijata, glazera.... treba im dozivotno zabraniti ulazak na stadion i slobodno bavljenje politikom koju ocigledno vise vole. bio vladan lukic sa jedne a tole sa druge. nemocan si i bedan ali klubu ledja ne okreces. bolje 1200 pravih nego 45000 kojma je to razlog da ne dodju.
н

нс бој

pre oko 2 meseca

Нека славе 80 година чување комунизма,култа Крцуна,Ранковића и Аркана.Нека славе предају Косова и Метохије коју су подржали,нека славе своје квадрате што је Ултра коп продао.
M

MNM

pre oko 2 meseca

Ovi što pominju ultra cop..da stanu ispred tebe ne bi im zucnuo ništa a drugo,pa nisu oni neki profesori ili akademski gradjani pa da ne iskoriste situaciju,msm svako bi isto tako nego se prave fini,pa da i to je tako :)
@

@MNM

pre oko 2 meseca

Kakva je to recenica "da stanu ispred tebe ne bi im zucnuo"? Jer kod vas iz cacilenda samo nasilje pomaze izgleda. Je l sme predsednik da stane ispred svog naroda bez obezbedjenja?
K

KBK

pre oko 2 meseca

@mnm, cime se ti hvalis i iza koga se krijes, jadnice.
н

нс бој

pre oko 1 mesec

Сад кад прочиташ шта сам написао и кад прочиташ @мнм да потврђује све и да се још хвали са том срамотом и системом који су наметнули,па ја не знам дал смо ми нормални,ми какви смо не заслужујемо боље од овакве јадне Србије.Дно дна.
m

mladi23

pre oko 2 meseca

Srecna godisnjica,ali nazalost samo navijaci,klubovi i nisu bas toliki prijatelji..

[email protected]

pre oko 2 meseca

i komšije 20 maja slave 40 god bratsva sa hajduk svojom bracom.i prvi njihov dres je original hajdukov
K

KBK

pre oko 2 meseca

Ne znam bas ko je kopirao hajduk i sebi izmislio titulu iz 1946. godine. Ako se neko lozio na to rivalstvo sa njima, onda ste to vi, zajedno ste sa njima plakali kad vam je umro onaj copa, a sa bbb ste i vezivali zastave, pravi bratski db/pandurski klubovi.
r

rokenrol

pre oko 2 meseca

KBK@Ne znam odakle da krenem..sve hrvate fudbalere ste prisvojili,pa doveli jos poznatog presednika Franju. , koji je devedesetih proterao cetrvrt miljuna nasih sa svojih ognjisca,kad vam se tribina lomila na vise delova,doveli bracu splicane da vam pomogmu..ma ti vidi,ko je kome brat hrvat!!!
K

KBK

pre oko 2 meseca

Zasto mi nisi objavio repliku? Bruko jedna!
K

KBK

pre oko 2 meseca

Verovatno smo kao vi trebali da se napravimo prepametni i osnujemo klub dok je jos trajao rat i otmemo sve najbolje fudbalere predratnim srpskim klubovima i ugasimo ih na taj nacin? Za koga su igrali gajdos, toplak, bracun, repcic, juric, jurisic, ivkovic, krmpotic, prosinecki (a sa kim se on ono bese ljubio i grlio) pa i muslin i pizon? Tako ti komara, ej. Insistiram na tome da ovo objavis.
S

Sekcija Lajkovac

pre oko 2 meseca

Sever će i ovaj put da ispoštuje! Biće nas dosta iz unutrašnjosti i Republike Srpske, ali plašim se da će obični simpatizeri sa zapada i istoka opet zakazati! Prosto je neobjašnjivo da bude ovako slaba poseta, a sutra će se svi opet gurati kada bude Liga šampiona!
j

jsjd

pre oko 2 meseca

dajte im deo kolača ,dzabe ulaz ili tako nešto a ne pola severa ne kupuje karte pa što nisu pune ostale tribine

Igor Musulin

pre oko 2 meseca

Има везе друже са свим по мало. Не криви никога, а највећи камен спотицања је веруј ми Терзић.
K

Kumanovo

pre oko 2 meseca

Pozdrav za Lajkovac, krećemo! Srećan put svima.
G

Gagilo Dj

pre oko 2 meseca

@Lajkovac Da bice mnogo ljudi iz Republike Srpske a narocito iz Janje da podrze svoje sunarodnike iz Novog Pazara..
t

terzinbote

pre oko 2 meseca

"simpatizeri" kupuju od svog novca karte, za razliku od većine "apolitičnog" severa
D

DSZNK @jsjd

pre oko 2 meseca

@jsjd Tebe nista ne sprecava da dodjes na taj isti sever kada se ne placa karta, a mnogo ti je da izdvojis 18000(15500) za sezonsku za istok ili 500 dinara za pojedinacnu utakmicu. Uvek smo trazili alibi price za odlazak na stadion, ali u poslednjih xx godina, to smo doktorirali na maksimum...
g

gg3+

pre oko 2 meseca

Nama ništa nije teško jer te volimo? 🔴⚪
M

Markokmet

pre oko 2 meseca

Crvena Zvezda postuje bratstvo sa Olimpijakosom to su dva najveca kluba sa najvise osvojenim trofejima u svoijim prvenstvima
u

uff

pre oko 2 meseca

I penaltizan slavi 40 godina bratstva sa Hajdukom
@

@

pre oko 2 meseca

Sa Hajdukom treba da slavite vi, kad ste pevali titu
P

Premudri

pre oko 2 meseca

Opet si izašao ranije iz Laze
K

Komri

pre oko 2 meseca

Braca samo na tribinama ali uprave samo gledaju da izvacare jedni ruke. Nema sta pravo balkansko brastvo