Komentari na vest

Mateus: Čuo sam da je Bajern krenuo po Gvardiola

trilee93

pre oko 1 mesec

Bio bi Gvardiol odlično pojačanje umesto Kima
p

plavacc

pre oko 1 mesec

gvardiol sa tim prezimenom može samo eventualno da igra beka kod gvardiole

TheStefanK

pre oko 1 mesec

Nema od toga nista jer je preskup za bajern
T

Trololo

pre oko 1 mesec

Nema nista od te ljubavi, nema sanse da ce Bajern ponuditi preko 100m za njega. Jedino ukoliko Siti napokon bude drasticno kaznjen, ali to jos niko ne zna...

Predrag Blagojevic

pre oko 1 mesec

Ostaje u sitiju propustio skoro celu sezonu
T

Trol

pre oko 1 mesec

Nema neke razlike u jacini izmedju zadnjih 10 u prvoj ligi i prvih 10 u drugoj ligi
L

Lotare kada ćeš

pre oko 1 mesec

Da vratiš Marijani prezime?
T

Triko

pre oko 1 mesec

Nepouzdaniji od nesrećnog Upamenkana.
N

Nebitan10

pre oko 1 mesec

Mateus je neko ko je veoma dobro upoznat sa desavanjima unutar Bajerna, Gvardiol je godinama jedan od najtraženijih odbrambenih igrača u Evropi i već nekoliko puta je bio povezan s Bayernom u vremenu kada je bio igrač Lajpciga i zato nije iznenađenje da ga žele jer bi Bayern na kraju sezone trebali napustiti Laimer, Kim, kao i Ito. Gvardiol je svestran igrač, fizički robusan, tehnički jak i sigurno bi bio veliko pojačanje za tim iz Minhena. Njegova fleksibilnost, tačnije to što može igrati i kao stoper i kao levi bek je ono što traže moderni vrhunski klubovi ali budimo realni, samo Real moze da plati tu cenu koju bi Siti trazio. Videcemo uostalom da li ce se Gvardiol vratiti u formu koja ga je ranije krasila pre uzasne povrede
O

Old Jack

pre oko 1 mesec

Nije istina da Bajern napusta Lajmer, on je bitan sraf u Kompanijevom sistemu i produzice mu ugovor uz povisicu.
S

Slanina

pre oko 1 mesec

3 stvari su u zivotu sigurne, porez, smrt i da ce mozzart napisati Zebener strase na vesti o Bajernu. Salu na stranu, zapalo mi za oko kako je Vuskovic, koji se pominje isto, placen 11 miliona pre godinu dana i na pozajmici podigao sebi cenu na 60 miliona, ludilo..
m

mire09

pre oko 1 mesec

Nepouzdan stoper
N

Neka komšiji...

pre oko 1 mesec

Razumijem zašto to pišeš ali momak je fantastičan igrač!

srecko Janjic

pre oko 1 mesec

Они као обнављају трећи рајх
r

rea

pre oko 1 mesec

Joško bi bio fijasko Bajerna, jer je on toliko nepouzdan defanzivac, da ga je Pep, koji gaji ofanzivan, relativno neobavezan fudbal prebacio na levog beka i nema nameru da ga koristi kao štopera, s tim što on u Bajernu nema šta da traži kao bek.
P

Plavi10

pre oko 1 mesec

Hahaha jesi to ti Piksi? Ma ja sam cuo da je Bajern opasno zagrizo za Nestu iz Zvezde.
@

@

pre oko 1 mesec

Jesi ti svestan kolicine gluposti koje si napisao? Pa Kolarov mu je igrao stopera, Dzon Stons zadnjeg veznog, Zincenka kao centralnog veznog, Riko Luis kao zadnjeg veznog i mnoge druge...On je poznat po revolucionarnim taktičkim eksperimentima i pomeranju igrača sa njihovih prirodnih pozicija u uloge "invertovanih bekova", lažnih devetki ili defanzivnih veznih
r

rea

pre oko 1 mesec

@@, invertovani bekovi - AHHAHAHHAHAHAHAHAHHA, idi igraj Football Manager, mani se realnog fudbala.
@

@rea

pre oko 1 mesec

Da li su te tek sada odmrzli?!
L

Lupanjem u stilu ludeglaveee

pre oko 1 mesec

Jel tako teško provjerit na kojoj je poziciji najčešće igrao prije ozlijede?

Nikola270512

pre oko 1 mesec

Josko bi se bas dobrp uklopio u bajern

Uskekruske

pre oko 1 mesec

Koga to zanima..
@

@

pre oko 1 mesec

Tvoji komentari apsolutno nikog ne zanimaju a to te ipak ne sprecava da ostavis jedan zar ne?

Branislav Jovanovic

pre oko 1 mesec

Они као обнављају трећи рајх
D

Dace im ga siti

pre oko 1 mesec

Za nekih 120 miliona.Ispod ni centa