Komentari na vest
Matirao Pazarce, pa im se pridružio: Bojan Adžić za procente dve godine u plavom dresu
e
eks
pre oko 5 sati
Ovi su zreli za drugu ligu.
Petar Kocevic
pre oko 5 sati
eto cemu se ljudi bave
Alek
pre oko 5 sati
Solidno pojacanje za pazar
d
djuskija
pre oko 5 sati
Sigurno bolji igrac od bosanskih novopridoslica, a i jeftiniji. Donosio bodove koji su nam bili preko potrebni. Sve najbolje Adzo i vec u prvom kolu mozes da pokazes da su se ogresili od tebe ljudi koji u zivotu loptu sutnuli nisu.
X
Xxxajq
pre oko 6 sati
Šteta za Adzica što mu nije davao više šanse. Zaslužio je...al sta je tu je. Sa srecom I Hvala za RFC.
B
Brm brm
pre oko 6 sati
Adzo, sve najbolje!!! Igrao si od srca, a Radnickom si doneo mnogo bodova. Kad se mislilo da je nemoguce dati gol ti sa ga dao. To sto nisi dobijao kontinuitet, za to se zahvali znas ti kome vec.
butler
pre oko 7 sati
odlican igrac svaka cast pazaru na potezu
mladen misic
pre oko 7 sati
Biće on dobro pojačanje za Novi Pazar
t
tip87st
pre oko 7 sati
Interesntno je kako bogati engleski klubovi, baš nijedan, nisu videli tu Oliseovu klasu i doveli ga za skromnih 60 miliona. Baš niko! Mislim da Bajern tvrdi pazar. Nabija mu cenu, a onda... Ako bi Perez dao 220 miliona, Bajern bi trebao da traži Valverdea i 100 milona. Pa, Perez, izvoli!
b
bad
pre oko 7 sati
kakve konkretne veze to ima sa Novim Pazarom,ustvari nisam znao da se raspituje za Olise ili kako se piše,a bajarn,ko bajarn tvrdi pazar!
L
Leao
pre oko 7 sati
Ekstra je sve to al pobegla ti je vest :) olise igra za pazar samo ako ga neko dovede na fudbal menadzer.
Shashank Singh
pre oko 6 sati
sve su uprskali sa posljednjim azuriranjima, tako da citajuci jednu vest mozes upasti i ispasti ovako glup da komentarišeš nesto nevezano za objavu.








