Komentari na vest

Matirao Pazarce, pa im se pridružio: Bojan Adžić za procente dve godine u plavom dresu

e

eks

pre oko 5 sati

Ovi su zreli za drugu ligu.

Petar Kocevic

pre oko 5 sati

eto cemu se ljudi bave

Alek

pre oko 5 sati

Solidno pojacanje za pazar
d

djuskija

pre oko 5 sati

Sigurno bolji igrac od bosanskih novopridoslica, a i jeftiniji. Donosio bodove koji su nam bili preko potrebni. Sve najbolje Adzo i vec u prvom kolu mozes da pokazes da su se ogresili od tebe ljudi koji u zivotu loptu sutnuli nisu.
X

Xxxajq

pre oko 6 sati

Šteta za Adzica što mu nije davao više šanse. Zaslužio je...al sta je tu je. Sa srecom I Hvala za RFC.
B

Brm brm

pre oko 6 sati

Adzo, sve najbolje!!! Igrao si od srca, a Radnickom si doneo mnogo bodova. Kad se mislilo da je nemoguce dati gol ti sa ga dao. To sto nisi dobijao kontinuitet, za to se zahvali znas ti kome vec.

butler

pre oko 7 sati

odlican igrac svaka cast pazaru na potezu

mladen misic

pre oko 7 sati

Biće on dobro pojačanje za Novi Pazar
t

tip87st

pre oko 7 sati

Interesntno je kako bogati engleski klubovi, baš nijedan, nisu videli tu Oliseovu klasu i doveli ga za skromnih 60 miliona. Baš niko! Mislim da Bajern tvrdi pazar. Nabija mu cenu, a onda... Ako bi Perez dao 220 miliona, Bajern bi trebao da traži Valverdea i 100 milona. Pa, Perez, izvoli!
b

bad

pre oko 7 sati

kakve konkretne veze to ima sa Novim Pazarom,ustvari nisam znao da se raspituje za Olise ili kako se piše,a bajarn,ko bajarn tvrdi pazar!
L

Leao

pre oko 7 sati

Ekstra je sve to al pobegla ti je vest :) olise igra za pazar samo ako ga neko dovede na fudbal menadzer.

Shashank Singh

pre oko 6 sati

sve su uprskali sa posljednjim azuriranjima, tako da citajuci jednu vest mozes upasti i ispasti ovako glup da komentarišeš nesto nevezano za objavu.