Komentari na vest
Mijat Gaćinović potpisuje do 2028.
tako je gacinovicu to braca grci postuju
B
Bar Kohba
pre oko 1 mesec
Pametan momak. Grcka liga po meri, Aek top tim, evropu ce svakako igrati mozda cak i LŠ, a LE minimum, ove sezone uzeli titulu, došli do zavrscnice Lige Conferencije, Atina top grad za zivot, more, klima, ima sigurno dobru platu. Igrao je dugo u Bundes ligi Ajntraht i Hofenhajm ima i jedan Pokal kup, sad vec 2 titule i kup u Grckoj sa Aekom i kup sa Panatinaikosom, malo me cudi da je presao u gradskog rivala, ali gledajuci novi stadion, dresove i atmosferu, nesto mi Aek trenutno najsimpaticniji u Grckoj, tako da mu je opcija super.
Kao jednu od najvećih legendi Reala i kao čoveka koji je insistirao i doveo Kristina Ronalda, trebali bi da poslušaju njegov savet.
Goja Ivanovic
pre oko 2 meseca
I bolje nego da dolazi u zvezdu
J
Jakov23
pre oko 2 meseca
Mijat mnogo dobar
Mihajlo Rajcic
pre oko 2 meseca
Mijat Gacinovic odlican igrac, zasluzuje novi ugovor!
K
Koni998
pre oko 2 meseca
Mijat je ozbiljan igrac.
jovan1111
pre oko 2 meseca
Nek se kandiduje Mijatovic
Dajana09
pre oko 2 meseca
Bog me dobro je postigao golova a sad i jos na ovom ugovoru
Вељко Богдановић
pre oko 2 meseca
Hvalim te Boze pa nije dosao u Zvezdu
M
Mare SU
pre oko 2 meseca
Previse je on dobar igrac za vasu Zvezdu i ovu komedija Ligu koju osvajate, sa budzetom vecim od svih ostalih ekipa zajedno.
@
@Mare
pre oko 2 meseca
A sto vasi ne rade kako treba pa da i vi imate budzet? Ko vam je kriv kad su vasi bivei igraci neznalice i kao treneri i kao rukovodioci?
D
Dejanii
pre oko 2 meseca
Onaj iz Vojvodine govorio da će ga dovesti , a vidi sada ovo.
R
RendiOrton13
pre oko 2 meseca
Trebalo je Zbiljić da ga dovede u Vojvodinu, šteta. Dobar igrač, u Superligi bi kidao kad zapleše na ivanjičkom veštaku ovako osakaćen od povreda
B
Bilosta1
pre oko 2 meseca
Pametno. Oziveo je karijeru u Aeku.
Noki71
pre oko 2 meseca
Pominjao se kao moguće pojačanje Zvezde,polivalentan igrac,steta.








