Komentari na vest
Moderna krila u Nejmarovim očima: Kad primim loptu i vratim je nazad, izvedite me sa terena
T
Trololo
pre 2 meseca
Ako je nekada bio u pravu, to je sada, sa ovom izjavom. Jedino oko cega se ne slazem je da treneri i sistem ne guse igrace.
L
Leukemija
pre 2 meseca
Malo su ga povrede sjebale mozda i slava al da dobar dobar
B
Boldrick
pre 2 meseca
Mora da ide na SO.
Šta li bi mu VAR danas rekao na onoliku glumu?
N
Nemanja30
pre 2 meseca
Majstor, šteta što nije napravio veću karijeru
V
Vladislav966
pre 2 meseca
Nije fudbal kao sto je bio, nazalost. Fale ona dobra stara vremena, jos pre nejmara
S
Stefan2312
pre 2 meseca
da mu ne fali malo mozga mogli smo da uzivamo jos u njegovim igrama
ws10
pre 2 meseca
majstor
p
poty
pre 2 meseca
Kakva je ovo igracina bila ljudi moji! Ovi sto kazu da je prevara nemaju pojma o fudbalu. Po talentu mogao je biti ravan Mesiju da je ozbiljnije shvatao karijeru, a simuliranje mu je mrlja u karijeri. Kreativni igraci koji prave razliku su bas retki, potrebno je biti bas specijalno talentovan i imati kefalo za fudbal.

Pierre16
pre 2 meseca
Klasični folirant i komedijaš, a po talentu verovatno je bio iznad Mesija i Ronalda
k
kako kakic
pre 2 meseca
Nejmar
G
Goga771
pre 2 meseca
batalio fudbal preso na igrice nikad neće biti starog neimara
Jezerbara 1
pre 2 meseca
Preteruje sa kompleksima
1
101
pre 2 meseca
Tacno. Nema vise Ronalda Zube,Ronaldinja,Zidana,Mesija i sl. Nema atraktivnih igraca.
Z
Zekaa98
pre 2 meseca
Svi vracaju loptu nazad druze fudbal vise nije zanimljiv da se gleda
P
Predrag Petrovic
pre 2 meseca
veliki talenat koji je krisao uzalud
D
Danny85
pre 2 meseca
Ovaj lik se previse lozi
D
Drhaus86
pre 2 meseca
veliki talenat koliko je obecavao nista nije uradio,nesportcki zivot
B
Bojan Gvozdic
pre 2 meseca
Voleo bi ti da si na njegovom mestu,ništa nije dao,igrač među najboljih 10-tak svih vremena...
Lipovaca
pre 2 meseca
Koj je on da se pita i da menja pravila igre
n
nikson
pre 2 meseca
očigledno neko i nešto, kad su ga pitali, za razliku od tebe. Bum.
B
Bojan Gvozdic
pre 2 meseca
On je u Svojoj zemlji Bog, čovek za koga je čula cela planeta,za tebe niko nezna u tvom mestu...
I
Igor Mandic
pre 2 meseca
Pazi,mogao je da bude nesto slicno ali slicno Ronadldinju...ON covek upisao glumu!
dinom555
pre 2 meseca
Bravo Nejmar,isto tako sa bekove kao da for napred i onda je vrati stoperu ili golmanu.
s
sladjananis
pre 2 meseca
najveca prevara od igraca
K
Kriticar
pre 2 meseca
Sta je sa komentarima? Svaki deseti ima nekog smisla
S
Silba026
pre 2 meseca
Najtalentovaniji mladic ikada, sto se tice foliranja faula hahaha
m
mr.mrki90
pre 2 meseca
Meni se kao igrac ne svidja uopste. Ali za ove danas je Ronaldinjo...
Р
Радамел
pre 2 meseca
Готивио сам га док је први пут био у Сантосу, чим је прешао у Европу, видело се да нема ту слободу. Од ПСЖа ме је већ живцирао. Могао је много више у каријери, да није славио сестрине рођендане свака два месеца.
Milijana Ilic
pre 2 meseca
Ovo za ofsajd se bas izlupetao
Ivana Radovanovic
pre 2 meseca
Mora malo i da rizikuje
D
DakaCZ
pre 2 meseca
Bravo Nejmar,tako sam i ja uvek razmišljao i radio dok sam igrao fudbal.I bio sam talentovan kao ti.Nije se dalo.Ima krivice i do mene ali i od drugih.Retko ko ti danas misli dobro ako nema korist.Da se vratim na poentu,tako svaki moderan fudbaler sa velikim kvalitetom i samosvestan treba da razmišlja.Samo napred bre!
A
Antonioo
pre 2 meseca
Nejmar i sad da je zdrav i da je posvecen fudbalu bi bio tata mata za sve Brazilske igrace... Vinisius Rodrigo i Rafinja jesu sjajni igraci, ali jedan je Nejmar...
Natasa27
pre 2 meseca
mora rizikovati u napadu nego non stop vracati loptu nazad
D
DjolePartizan12
pre 2 meseca
Hvala Bogu da i on kaze nesto pametno.

.jpg.webp)






