Komentari na vest
Monako se stropoštao u 90. minutu, ima manje šanse za Ligu šampiona od svih konkurenata

ljubisa rajkovic
pre 2 meseca
Negde i očekivano. Tuluz je dobar kući, a Monako igra u doktor Džekil mister Hajd stilu.
Aleksandar Bezbradica
pre 2 meseca
Monako izgubio izglede za ligu Sampiona
Oboriše mi tiket
m
mm17
pre 2 meseca
Sa ovakvom igrom i ne zasluzuju Ligu Sampiona.
D
Denis1998
pre 2 meseca
bas je dobar ovaj fudbal ovakoo
Novi
pre 2 meseca
I nisu za Ligu Sampiona iskreno, sve zicer utakmice su izgubili.
daleabs
pre 2 meseca
gde da prime gol baš u 90 min
a
alealek
pre 2 meseca
nema nista jako slabo

Dakara
pre 2 meseca
Monako je kao i Zvezda, tim za Ligu Evrope i ništa više od toga !!!
D
Drale1998
pre 2 meseca
Opet se ispostavilo da je 2 0 najgori rezultat.

milosbosut
pre 2 meseca
E moj monako ti iz sezone u sezonu sve gori
Zivot je igra
pre 2 meseca
a sve su imali u svojim rukama do '90 možda i 0.2 bese
N
Nezir
pre 2 meseca
Monako je ona od onih ekipa koje stalno čekaš za neke pare i skoro nikad ne pobede.
M
Mirko12345
pre 2 meseca
a gde da prime gol baš u 90 min
Kanidja99100
pre 2 meseca
i ne zasluzuju da igraju ligu sampiona
S
Sate33
pre 2 meseca
Neće ništa da urade ove sezone
t
tiesto
pre 2 meseca
Ko ih je igrao na kladionici plače sad
Miki Milikic
pre 2 meseca
bice na 5 zasluzenom mestu 😁
S
Saj
pre 2 meseca
Slepci idioti od 2-0 90 minut 2 2
g
grobar 95
pre 2 meseca
Ono kad cekas Monako za 350e i padas u zadnjem minutu, a ovima ne treba ni za sta
K
Kung8989
pre 2 meseca
Za ovo sam mislio da je sigurna dvojka

.jpg.webp)




.jpg.webp)

_Cropped.jpg.webp)