Komentari na vest
Moraće to bolje protiv Fradija: Gavrić pokazao Voši šta je čeka u Evropi

Marko Zigerige
pre 27 minuta
Prvi meč solidan, videćemo dalje kako će se odvijati sve
D
DDS900
pre 41 minuta
Vojvodina ce slupati pare u igrace sumnjivog kvaliteta. Najavljuju prelazne pogodke za milion evra koji su vec u padu kvaliteta.
m
markoncic
pre 43 minute
Vojvodina jedan bod za Srbiju ukupno iz Ferencvaroša i Ajaksa i biće dovoljno od njih. Realno, nemaju sta da traze.
P
Pavle13072014
pre oko 1 sat
U evropi nula bodova, nazalost.
V
VARVARA
pre oko 1 sat
Prva utakmica, ima tu materijala za napad na drugo mesto ponovo..za evropu nažalost ne..
G
Gladiola1*
pre oko 1 sat
Gavrić oživeo karijeru, nadam se će na zimu da se vrati na veliku scenu
D
Delija1
pre oko 1 sat
Ispascete kao ona stvar kroz pocepanu garderobu
m
metalika moj dobar
pre oko 1 sat
sta rekose "samo nam je nebo granica "
D
Dokle ovako
pre oko 1 sat
Ovaj Tanjga kao bivsi selektoe Petkovic kada je gurao sina u reprezentaciju.
Secate se Kako SE to zavrsilo.
N
Nije ni blizu
pre oko 1 sat
Samo sto je Dusan Petkovic za razliku od malog Sinisne Tanjge, bio ozbiljan igrac koji je igrao Bundes Ligu. Tako da nije bas za poredjenje. Dusan je bio ozbiljan fudbaler, koji na kraju nije igrao za reprezentaciju zbog tate i jos vise zbog javnosti zato sto su otac i sin.
К
Куре на специјали
pre oko 1 sat
Завршило се тако што Душан Петковић, који је играо за Волфсбург и Спартак из Москве није отишао на првенство. Уместо њега отишао је Милан Дудић, треба ли да кажем из ког клуба? Завршило се шестицом од Аргентине и два скривљена пенала против Дрогбе и екипе.
L
LekLekLek
pre oko 1 sat
KAKO JE MOGUCE DA MU SIN OPET POCINJE UTAKMICE, O CEMU SE OVDE RADI KAKVA CRNA EVROPA. Ovakve stvari se ne desavaju ni u Zambiji, da trener gura sina koji je poluamater.
D
Deksonijea
pre oko 1 sat
Startni stoper je sin, opet junior, nocna mora se nastavlja. Prosto je SADA vec I bezobrazno, ovako besomucno gurati sina u tim. Sprecavati dolazak stopera, jer su konkurencija junioru. Nepotizam ove vrste I evropa nikada nece moci u istu recenicu. Naravno osnovni krivac je Zbiljic Koji dozvoljava ovo izivljavanje od familijemTanjga.
N
Nenad1246
pre oko 1 sat
Fradija, golčina, opaučio, lestvica... unerediću se od kafanskog rečnika. E moji nozovi novinari.
deki_72
pre oko 1 sat
Poštovani Gospodine Tanjuga,
Ovih dana slušam vaše i izjave Gospodina Zbiljića putem medija, a poslušao sam i vašu zadnju izjavu vezano za današnji poraz od Đera.
Generalni utisak je da vi pokušavate da nam predstavite nova pojačanja kao i buduću igru kao nešto što obećava, i sve bi to bilo vrlo lepo da je i u praksi tako a da vas rezultati za koje kažete da "nisu važni", ne demantuju i još jednom pokažu da je surova stvarnost malo drugačija.
Kao fudbaler sa iskustvom sigurno niste igrali fudbal da bi ste rezultat ostavili po strani, već ste ga igrali upravo zbog tog istog rezultata!
Postoji još jedna neoboriva činjenica a to je finansijska snaga kada je u pitanju dovođenje pojačanja za evropska takmičenja, bez koje, hteli to da priznate ili ne, ne možete dovesti kvalitet igrača koji Evropa zahteva.
Konačno, ako slušate stare, legendarne igrače, uvek je dobitna kombinacija za naš voljeni klub bila akcenat na našim igračima poniknim u našoj omladinskoj školi u kombinaciji sa nekoliko igrača sa strane, uz dodatni ozbiljan rad na kondiciji (igra na pesku), brzini i onda i tehnici.
S
Sumadinaccc
pre oko 2 sata
Pod hitno im treba stoper, onaj mali od tate ne zna gde je konja vezao.
U
Urke17
pre oko 2 sata
Pa zar ne bese nebo granica ?
Uskekruske
pre oko 2 sata
Videcemo sta ce biti
f
fudbalicaaa
pre oko 2 sata
sta je gledala ekipa sa mozzarta? egal utakmica, sanse na obe strane, Vojvodina je bolja ekipa ali je i vise rotirala od ekipe Gyor-a, menjali su 11 za 11 a ekipa Gyor-a nije, na kraju Sukacev pogodio precku, Zukic stativu, Kolarevica sa pet metara izblokirali a Nardin promasio polu volej sa pet šest metara i onda kazna i gol Gavrica.
Gyor bolji u prvom a Vosa u drugom, vazno je da vam je pola teksta navedeno da je neko bivsi igrac zvezde a nigde da je Vojvodina pogodila stativu i precku protiv ekipe koja je već igrala pripremne meceve, biće Vosa jaka.
Alek
pre oko 2 sata
Bice to dobro...
Noki71
pre oko 2 sata
Gavric je momak koji je zasluzio jos jednu sansu u Zvezdi.
g
giop
pre oko 2 sata
Ha,ha Stefan Mitrovic menadzerska prevara, veliki trener bez licence nije hteo naseg bivseg kapitena Čumica, doveo ovog poluigrača!
k
kikoman
pre oko 2 sata
Tanjga Jr, Crnomarkovici i ostali srpskoligaski igraci ne mogu da igraju evropski fudbal. Tacka barem 6 igraca iz prve postave maksimum mogu da budu rezerve u ekipi koja aspirira da igra evropsko takmicenje...
I
IzzyGo
pre oko 2 sata
Tanjga Jr u prvoj postavi hahahahahahha sprema se za kvalifikacije.
F
Flaki
pre oko 2 sata
Kako je odigrao "brzonogi" Zukić?
m
metalika moj dobar
pre oko 1 sat
" snimace se filmovi "
G
Gostiii
pre oko 2 sata
Fradi, temperamentni strucnjak, pedantni strucnjak, carobnjak iz Srbobrana. Koliko ste samo jednolicni.
panic1971
pre oko 2 sata
Biće kao i svake godine,ispadanje pre vremena,to je realnost srpskog fudbala
E
Eseks
pre oko 1 sat
Vojvodina kao i svi sem Zvezde ispadaju bas na vreme,u skladu sa kvalitetom koji poseduju..Da li je vosa podigla nivo kvaliteta videcemo uskoro a ja se nadam da jeste i zelim joj puno srece!
B
Bacoglavac
pre oko 2 sata
Неће ни до ЛК добацити, као што никада и нису...
M
Mecava
pre oko 2 sata
Ako ništa bar znam da igram na golove kad mu sin bude igrao prvu postavu.
R
Redjineli
pre oko 2 sata
Valjda ce ga oteraju uskoro...
cekajte ljudi zar nije Vojvodina vec u ligi evrope.Ispasce oni jos u julu








