Komentari na vest

Možeš da bežiš sa Gudisona, ali ne i od kompleksa: Van Dajk u 90+10 srušio Hil Dikinson

L

LFC fan

pre 2 meseca

Samo da podsetim da je Liverpul u nekoliko navrata isto tako gubio 2 ili 3 boda u dubokoj nadoknadi. Sada je došlo na red i da se nešto vratiti.

Nummer1

pre 2 meseca

Još jednom se videlo ko je šef Liverpula, bravo crveni
D

Doks

pre 2 meseca

Kao da ekipa nema trenera. Srljaju, brzaju bez plana, teško im tri tačna pasa da sastave. A nerezonski šutevi su posebna priča. Dok svaki jednom šutne na gol, Robertson i Gravenberg dva puta, Gakpo pet-šest puta i ode utakmica. Dupli pas, najveći izum fudbala, nijednom. Virc pokušava da ih isprovocira da igraju na pasove, podeli nekoliko lepih pasova Salahu, Gakpu, Isaku, niko da mu vrati pas, da se nastavi nekom kombinacijom, već se sve završava nerezonskim napucavanjem, često i iz mrtvog ugla. Slot ili ne ume da napravi plan igre ili nema kontrolu nad ključnim igračima.

Stefan Jovanovic

pre 2 meseca

Svaka cast Virdzile!

rajko vidic

pre 2 meseca

Kreće liverpul ali malo kasno

Andjela01mla

pre 2 meseca

Van dajk moćan ko stena
T

Trol

pre 2 meseca

Ustanem jutros ponuda losa ali ajde nesto da sastavim. Igram notingem, liverpool, bajern, frajburg, ren, pariz, samsun 3+ i kao ma ajde necu i stavim liverpool 2+pp pa da imam veci ulog za kasnije. 2+pp najgora igra ikad izmisljena

Aca Milutinovic

pre 2 meseca

Zasluzeno bili su bolji
A

Acardovic

pre 2 meseca

Duhovi prošlosti preselili su se sa Gudisona na novi stadion Hil Dikinson. Od te čuvene 1892. godine, kada je Everton napustio Enfild zbog obične kirije i prepustio ga tek osnovanom Liverpulu,
N

Nemanja30

pre 2 meseca

i 11 minuta nadoknade. Slučajno?
R

Rajkav

pre 2 meseca

Kakav derbi i kakva pobeda crvenih u finišu meča

natasicaaaa

pre 2 meseca

Klasaa
j

jocy9933

pre 2 meseca

Svaka cast za bolje i niste

Dimitrije Bakic

pre 2 meseca

Liverpul ne odustaje

cecaaa111

pre 2 meseca

Van dijk stena

Sasabaki123

pre 2 meseca

Gol u zadnji čas opet
m

mashinac

pre 2 meseca

U zadnjoj minuti

Ssarita

pre 2 meseca

Prosli put je everton izjednacio u nadoknadi sada liverpul nosi pobedu u nadoknadi

Jakov

pre 2 meseca

Van dajk igracina al stvarno

Vladimir Petkovic

pre 2 meseca

Juce kazem drugu bice 1:2, ali sam sve vreme tokom meca bio ubedjen da ce ipak biti nereseno

Dusan Petrovic

pre 2 meseca

Klasičan holandski fuzbaler

Dr. Vuki

pre 2 meseca

svaka cast

Ranijeri

pre 2 meseca

Everton ima komplekse od.liverpula
V

Vladislav966

pre 2 meseca

Gledao bas zavrsnicu, slatka pobeda, najsladja u poslednjem minutu

Marko Kolasinac

pre 2 meseca

YNWA i 'ajd i ta LS, sa Slotom sta cemo ne znam i nisam pametan.

[email protected]

pre 2 meseca

Standarno.
K

Kung8989

pre 2 meseca

Stari dobri mersesajd derbi i pobeda najvećeg evropskog kluba ❤️
@

@kung

pre 2 meseca

smesan si🥀
D

Darko M.

pre 2 meseca

uhh, takav gol je prava lepoticaa

Soy argentino 🇦🇷🇷🇸

pre 2 meseca

Најдраже ми је када победе Евертона, који годинама игра ужасан фудбал.
S

Spasovski92

pre 2 meseca

Tako je Crveni .Veoma bitni bodovi za ovaj deo sezone

dusann55555

pre 2 meseca

Gol zbog kojeg Liverpul ide u ligu sampiona

Aleksandra1994

pre 2 meseca

Najsladji gol

[email protected]

pre 2 meseca

Tri boda za ligu sampiona
t

tiesto

pre 2 meseca

Prvi put da kazem bravo za Liverpul

Mersija Mujezinovic

pre 2 meseca

uvek ih liverpul nadmudri
S

Saša2233

pre 2 meseca

Hahaha klasika u zadnjem minutu
n

neconi1122

pre 2 meseca

Doktorski go u samoj zavrsnici

Ayahuasca

pre 2 meseca

Najsladji gol u nadoknadi

tokisa92

pre 2 meseca

Liverpul zazluzeno tri boda svaka cast

Aleksandar3006

pre 2 meseca

Kakvo prokletstvo. Ništa ovaj Liverpul bolje nije odigrao i nekako sam znao da će ovo dobiti. Svo vreme znaš da Everton neće pobediti. I ako ne volim Liverpul to je odlika velikih timova.
m

milos_selimovic

pre 2 meseca

Liverpool je ovde zasluzeno uzeo 3 boda
d

draza1990

pre 2 meseca

bomba!

Nikolajaovankv

pre 2 meseca

You never walk alone crveni je everton
c

cudno

pre 2 meseca

Van de Ven polomi nogu Isaku, ali posto je Svedjanin dao gol - nikom nista. Beto ispruzio nogu da ubije Mamadasvilija, ali posto je postigao gol - nikom nista.
R

Redsi

pre 2 meseca

nadamo se dosta primjena počevši od klupe za sledwću sezonu !
z

zoranmanic1

pre 2 meseca

Uz malo srece i Liverpool da pobedi
C

Chelseaaa

pre 2 meseca

To je to, jasno je ko ide u Ligu Šampiona

Kaki

pre 2 meseca

Kako igra Liverpul i dobro je, Salah mozda i najlosija sezona u dresu redsa, imali su srece ovaj put ako cemo iskreno.
z

zoom

pre 2 meseca

Nekaki.
J

Jovan2208

pre 2 meseca

sad ce da brani konate😅

MIHAJLO161203

pre 2 meseca

Slaba je ovo sezona za Liverpul.
V

Vlada9111

pre 2 meseca

+7 u odnosu na Celsi za Ligu sampiona

kristijan jankovic

pre 2 meseca

vidic bolji
N

Niki1

pre 2 meseca

liverpul igra ove sezone da mogu pobediti svakog i svakog izgubiti
D

Drhaus86

pre 2 meseca

bravo luverpule newer walk alone

Damir Jovic

pre 2 meseca

Liverpul je baš imao sreće danas.
b

bonus

pre 2 meseca

Liverpul sad ima i dva povredjena golmana.

Idemo-dalje

pre 2 meseca

Liverpool gazda Liverpula.
V

Virdžile Virdžile

pre 2 meseca

Zlatna kopačko Liverpula pozlatila ti se!

Lulence67

pre 2 meseca

Zasluzena pobeda liverpoola , i sa woodmanom na golu
V

Vldblk9a

pre 2 meseca

Stvarno se prakticno ne kladim, odigram 3-4 tiketa iz dosade godisnje. Dobijem neki promo 500din i reko da iskoristim. Odigram Vilu 1, Forest 1, milan od 0-1 gol, Monako 3+ i Everton 1X. Forest prekrece, milan zacementiran, Monako lagano, vila od 3:1 do 3:3 igrac sandrlenda sam ispred gola, reko gotovo to je ta jedna sto ce me ubiti, odbrana, sledeci napad gol, nema dalje mora proci. Prebacujem na Everton 110min 1:1 kazem kad se onako izvukoh sudjeno je... Kad ono ne lezi vraze, mrtvi liverpool ga metne. Tacno neko ili nesto ima i kad vide da ces da pogodis kaze cekaj majstore, dalje neces moci :) i uvek je ta zadnja. Pa majku dajte jedan dan sirotinji da se malo obraduje.
p

pa

pre 2 meseca

mozda je neka sirotinja cekala dvojku haha salim se bas je smor tako da padnes

Pa dodo sam

pre 2 meseca

ako ti je za utehu, ja sam čekao na lajvu 0-2, doduše čekao ostala bi mi sad Borusija Menhengladbah koja nas i ne ide
k

krejzicoa

pre 2 meseca

Tuga brt. Al' gde tu 1X da staviš...
D

Djoxxx

pre 2 meseca

Osveta za poslednji susret na Gudisonu kad je Everton izjednacio u 98.mom minutut, a nadoknada bila 6 minuta.

Lix

pre 2 meseca

Pu odvratni Liverpul
M

Meeww

pre 2 meseca

Kako igra Liverpul na kraju je i liga sampiona premija.Po meni mislim da je ovo presudna pobeda za ligu sampiona,gledajuci kako igraju rivali ispod njega,ne vreba neka opastnost;cak bih rekao da Bormut potencijalno najopasniji rival..Gapka zakucati za klupu,Virc dobar,kao i Salah i Robertson.
P

PAOKara

pre 2 meseca

Kako glup naslov.Kao da Liverpul redovno dobija Everton u gostima.Svaka cast na pobedi,ali ovak naslov je stvarno bezobrazluk.
D

Djoxxx

pre 2 meseca

Pa dobijaju ih cesce nego sto Everton slavi to je sigurno.

Nenad Velickovic

pre 2 meseca

Odlicna utakmica, mozda najbolja ove godine

Kostur

pre 2 meseca

Dobra utakmica bravo
A

Apokalipsa - stipsa

pre 2 meseca

Da se zna koje glavni serif u gradu! Liverpul i sa ovakom losom sezonom ce igrati LS, a Arsenal ce biti 2-gi opet. 🤣

Aleksandar13122

pre 2 meseca

Zasluzena pobeda za Liverpoo, nadam se da se nije toliko opasno povredio Mamardashivli
Y

YN Mladen WA

pre 2 meseca

Koji put da ga Liverpool mune u nadoknadi jadnom Evertonu, cak mi ih je i pomalo zao.
D

DDF

pre 2 meseca

Gradsku derbi se igra do zadnje sekunde,bilo je derbija kada je Everton davao golove uglavnom za bod

Michael Williams

pre 2 meseca

kakva utakmica svakaaa cast