Komentari na vest
Mozzart Bet Prva liga Srbije: TSC kreće protiv Vršca, Bor u Subotici, derbi filijala u 11. kolu
S
Stara garda 1957
pre 14 dana
Ako Borac bude nameštao od početka kao što je prolećni deo ove sezone ima da budu uvedljivo prvi i uđu u SLS.
Андреј Каровић
pre 10 dana
Хвала богу нико не намешта сем Борца, оканите се приче о само једном клубу
Y
Yisk
pre 14 dana
Najvece sanse za ulazak u elitu ima Javor. Odlican tim kostur tima ostao dosao odlicni Mirosavljev trener Mirjacic odlicno poznaje ligu i zna kako se osvaja liga
F
Forever FKJ
pre 14 dana
I vazno je dodati - 12. igrač, lude Gerge - kući 5000 u kopu, na strani oko 1500 svaki put i svuda.
quaresmaaa
pre 14 dana
Biće ovo zanimljivoo
S
Stara garda 1975
pre 14 dana
Bice mnogo zanimljiva liga , odavno nije bila jaca . Ipak rano je govoriti ko ce biti na kojoj pozici kad tek treba da se prave ekipe . Borba ce biti do zadnjeg kola
D
Dragan 1985
pre 14 dana
zadnjih 6 ekipa ispada 1 i 2 ulaze u SLS, nikad jaca druga liga. TSC bi trebao da udje jer imaju najbolje finansije, i najvecu vrednost igraca. Konkurenti ce da mu budu Vozdovac, Javor, Napredak, Spartak i Jedinstvo UB, ostali ce se boriti za opstanak.
d
darkothered
pre 14 dana
Verovatno treba sacekati za prognoze bar avgust , ali onako na prvu iz "iskustva ", Spartak 1. , bitka izmedju Tsc-a i čarapana za 2 poziciju ..
atisitaj?
pre 14 dana
toliko para ulozeno toliki stadion i ispali iz prve lige, strasno hahahah
Mr.Heineken
pre 14 dana
TSC ce ekspresno da se vrati sad za druge ne znam jos nista
M
Meraklija 1984
pre 14 dana
Loznica i TSC ulaze, eventualno Javor umesto TSC i to je to, ostali borba za opstanak...
M
Meraja
pre 14 dana
Ma kakva Loznica pa u klubu je haos. Predsednik Marković napustio poziciju pred kraj sezone. Otišao golman Luka Savić, otišao Motika, Vujičić, Čarapić, Vladimir Petrović. Pozajmice istekle Stefanu Mitroviću i dvojici Afrikanaca (Aderoju i Ackah). Predomišljaju se Jelenić i Ćirković. Sve u svemu, Loznica je u ovom trenutku daleko slabija nego što je bila prošle sezone.

Dr.Sasha Pavlovic
pre 14 dana
eto vas sledeće godine da popunite broj,ne može večito da se vadite zadnja par kola...teška ste prevara od kluba i sa političkim muljanjem
v
vajfert
pre 14 dana
Ajde Bor do TOP 6, mada treba biti zadovoljan i sa TOP 10.
Z
Zvlat BG
pre 14 dana
U najavi ... pakao na proleće 2027. Biće zanimljivije od Superlige, gde je "neizvesno" samo ko ispada!

Ivan Radovanović
pre 14 dana
Биће занимљиво и у Суперлиги, после дуго година имаћемо 3 топ екипе, а ниједну лошу
Radoman Ninkovic
pre 14 dana
Uuu..ima da grmi od utakmica
N
Nenad Petrovic
pre 14 dana
... E baš šteta što ispadoše iz Super lige...
mladen misic
pre 14 dana
Kakav sudar titna








