Komentari na vest

Mozzart Bet Prva liga Srbije: TSC kreće protiv Vršca, Bor u Subotici, derbi filijala u 11. kolu

S

Stara garda 1957

pre 14 dana

Ako Borac bude nameštao od početka kao što je prolećni deo ove sezone ima da budu uvedljivo prvi i uđu u SLS.

Андреј Каровић

pre 10 dana

Хвала богу нико не намешта сем Борца, оканите се приче о само једном клубу
Y

Yisk

pre 14 dana

Najvece sanse za ulazak u elitu ima Javor. Odlican tim kostur tima ostao dosao odlicni Mirosavljev trener Mirjacic odlicno poznaje ligu i zna kako se osvaja liga
F

Forever FKJ

pre 14 dana

I vazno je dodati - 12. igrač, lude Gerge - kući 5000 u kopu, na strani oko 1500 svaki put i svuda.

quaresmaaa

pre 14 dana

Biće ovo zanimljivoo
S

Stara garda 1975

pre 14 dana

Bice mnogo zanimljiva liga , odavno nije bila jaca . Ipak rano je govoriti ko ce biti na kojoj pozici kad tek treba da se prave ekipe . Borba ce biti do zadnjeg kola
D

Dragan 1985

pre 14 dana

zadnjih 6 ekipa ispada 1 i 2 ulaze u SLS, nikad jaca druga liga. TSC bi trebao da udje jer imaju najbolje finansije, i najvecu vrednost igraca. Konkurenti ce da mu budu Vozdovac, Javor, Napredak, Spartak i Jedinstvo UB, ostali ce se boriti za opstanak.
d

darkothered

pre 14 dana

Verovatno treba sacekati za prognoze bar avgust , ali onako na prvu iz "iskustva ", Spartak 1. , bitka izmedju Tsc-a i čarapana za 2 poziciju ..

atisitaj?

pre 14 dana

toliko para ulozeno toliki stadion i ispali iz prve lige, strasno hahahah

Mr.Heineken

pre 14 dana

TSC ce ekspresno da se vrati sad za druge ne znam jos nista
M

Meraklija 1984

pre 14 dana

Loznica i TSC ulaze, eventualno Javor umesto TSC i to je to, ostali borba za opstanak...
M

Meraja

pre 14 dana

Ma kakva Loznica pa u klubu je haos. Predsednik Marković napustio poziciju pred kraj sezone. Otišao golman Luka Savić, otišao Motika, Vujičić, Čarapić, Vladimir Petrović. Pozajmice istekle Stefanu Mitroviću i dvojici Afrikanaca (Aderoju i Ackah). Predomišljaju se Jelenić i Ćirković. Sve u svemu, Loznica je u ovom trenutku daleko slabija nego što je bila prošle sezone.

Dr.Sasha Pavlovic

pre 14 dana

eto vas sledeće godine da popunite broj,ne može večito da se vadite zadnja par kola...teška ste prevara od kluba i sa političkim muljanjem
v

vajfert

pre 14 dana

Ajde Bor do TOP 6, mada treba biti zadovoljan i sa TOP 10.
Z

Zvlat BG

pre 14 dana

U najavi ... pakao na proleće 2027. Biće zanimljivije od Superlige, gde je "neizvesno" samo ko ispada!

Ivan Radovanović

pre 14 dana

Биће занимљиво и у Суперлиги, после дуго година имаћемо 3 топ екипе, а ниједну лошу

Radoman Ninkovic

pre 14 dana

Uuu..ima da grmi od utakmica
N

Nenad Petrovic

pre 14 dana

... E baš šteta što ispadoše iz Super lige...

mladen misic

pre 14 dana

Kakav sudar titna