Komentari na vest

Nadrealna situacija u Brazilu: Sudija zabranio Nejmaru da se vrati u igru, on počeo da pokazuje papirić

[email protected]

pre oko 1 mesec

imamo VAR imamo za ofsajd od 2 cm, ali nemamo sistem da utvrdimo ko je zabranjen

Psycho Machine

pre oko 1 mesec

Posle Neymar kriv za sve,a greska ocigledna sudijske cetvorke. I na kraju jos nece da priznaju,vade se.
H

HSV

pre oko 1 mesec

Nejmar šta je to?Gaiskon u najavi
M

Malaga

pre oko 1 mesec

Evo ideje za Real, potkupi četvrtog sudiju i izbaciš igrača kojeg ti želiš. Mogli su Olisea izbacit iz igre, hahahhaa

Dramaturg89

pre oko 1 mesec

Mučeni Nejmar. I kada je stvarno povređen ispadne problem. :)

Branka KG1960

pre oko 1 mesec

Lik je iz Padinjaka ili Marinkove Bare, nema treće 😂 Njegov mentalitet je prosto takav 🤦🏿‍♂️
M

Mornar Popaj Bar

pre oko 1 mesec

BrankoKG1960 Vise ima ponasanje vas iz Kragujevca.

Dakara

pre oko 1 mesec

U ovoj situaciji je Nejmar potpuno u pravu. Sudije su pogrešile i to moraju priznati i uputiti izvinjenje ekipi Santosa i Nejmaru lično.

50 miliona razloga

pre oko 1 mesec

Gotivan igrac bez obzira na sve...

henryhuver

pre oko 1 mesec

A sta ce, ne trpi autoritet Nejmar vise....
B

Boka85

pre oko 1 mesec

Kakav propust sramota iskreno

Zivot je igra

pre oko 1 mesec

to je ta ispravna prica
J

Janaćko

pre oko 1 mesec

Ti si kralj glupih komentara. A žestoka je konkurencija.
T

The Dark Knight

pre oko 1 mesec

Ovakve situacije se ne dešavaju ni u seoskom fudbalu, za ovakvu greške sudija treba da bude izbačen iz fudbala jer ima jedan jedini posao. Ovim potezom sudija indirektno može uticati na rezultat. A u komentarima ovde pljuju Nejmara samo zato što ga ne vole. Nerealno je kakav smo narod.
B

Bilosta1

pre oko 1 mesec

Pa kad se sigurno valjao kao da su ga ubili.

Perica Aksentijevic

pre oko 1 mesec

Kakvu je karijeru mogao da napravi da se nije digao u nebesa i umislio da je Pele ili Maradona.Steta
:

:D

pre oko 1 mesec

Ovi su tek cirkus

Dacha90

pre oko 1 mesec

najveći folirant ikada
s

salata

pre oko 1 mesec

Desila se greška pa šta. Stara kajla navikla da kuka i da se prenemaže.
B

Bacoglavac

pre oko 1 mesec

Овом шта год да се деси, све их боли. Судија испао идиот, а ови из организације га сад покривају изгледа. Пише на папиру ко треба да изађе, није ово сеоска лига