Komentari na vest

Najjača Voša u poslednjoj deceniji! Čeka se ozbiljan štoper

D

Djani85

pre 5 dana

Baka Prasetina finansira Lale, mnogo ima para pa rešio da pomogne u osvajanju titule ili će ipak da osvoje LE
m

milos987

pre 5 dana

Da ne napadaju titulu slucajno
S

Samo Voša

pre 5 dana

Aleksa Vukanović će teško izboriti mesto startera u špicu. Zato ga u pojedinim varijantama na treningu treba uvežbavati na krilnim pozicijama, a što da ne i na mestu štopera!
L

Lakiq123

pre 5 dana

Jeste dobra Vojvodina ove sezone

Kostur

pre 5 dana

Odlična ekipa se pravi
a

ancika12

pre 5 dana

od kako znam za njih najjaca sigurno, i drago mi je neka je sa srecom momcadijo!
v

voja12

pre 5 dana

pazi tesko da ce proci, ali ima nade i zelim im srecu!
b

boka12

pre 5 dana

iskreno mi je drago, jedan lep lep tim

Meda74

pre 5 dana

Bilo bi dobro da se Vojvodina dohvati neke lige u Evropi.

Stevan

pre 5 dana

Evropa na koraku
S

Slaninari zapad

pre 5 dana

Pa jel istina da dolazi stoper Vukotic iz cvajte ili je samo neko lupio? Jer se njegovo ime pominje svuda da je 90 posto reseno

FC RED STAR

pre 5 dana

Želim vam titulu

TheStefanK

pre 5 dana

Dzabe sve kad im trener nije dorastao evropskim izazovima
l

loshMy09

pre 5 dana

ajde i to da vidimo...

Nikola Pilipovic

pre 5 dana

Tezak zreb sa vosu, steta a mogli su lakse da prodju. Ovako jako tesko da ce proci
R

Raša P

pre 5 dana

Za početak LK sasvim dobro takmičenje. Bilo bi lepo da se prođe Ferencvaroš iz mnogo razloga!
k

kilt

pre 5 dana

Ovo je jako dobro za srpski fudbal,nebitno da li ce da se plasira u grupnu fazu,ulaganja u fudbal su neminovna,raduje sto se Vojvodina posvecuje domacim igracima,ako se vec dovode milionska pojacanja,neka budu nasi igraci,to je veoma bitno za mlade igrace da znaju da i domacoj ligi mogu da naprave karijeru.
P

Prejaka

pre 5 dana

Do prvog kola. Ako budu dali 1 gol, bice dobro.
D

Djordje Milev

pre 5 dana

Ozbiljna pojačanja su doveli a tek će
t

tyui

pre 5 dana

Stoper obavezno
x

xcx

pre 5 dana

Vojvodina lagano druga ove godine.

Mali peca

pre 5 dana

Nikad jača Voša i nikad teži žreb , bolje da su bili 3 majke mi a ne drugi.

Miloš Orošić

pre 5 dana

Nikad bolji prelazni rok

Nikola Milicevic

pre 5 dana

Sansa Vose je Ferencvaros. Ako je mogao Borac BL da igra egal pre koju sezonu kada su Madjari mili jaci moze I Vosa. Samo hrabro.

Nadja17

pre 5 dana

Povratak Zukica i dosadasnja pojacanja podigli su ocekivanja navijaca

Bojan76

pre 5 dana

Vojvodina zaista deluje mnogo ozbiljnije nego prethodnih godina i roster izgleda veoma kvalitetno

Enzo bg

pre 5 dana

Ne svidja mi se ovo jer su se Vidosavljevic i Kokanovic skroz dobro pokazali, Vidosavljevic bio mozda i najbolji igrac tima i sad odjednom nema mesta za njega. Vidi se da ima taj neki fudbalski bezobrazluk, mislim da bi posle jos 1 dobre godine u Vosi mogao u Evropu, ovako mi deluje nedovoljno i dalje definisan, u Srbiji nema gde da ode jer Zvezda i Partizan traze bolje igrace, nema vise Tsca pa kao da imas taj neki Voša nivo, ostali klubovi su ispod njegovog nivoa. Takodje i mali Sukacev je super decko, kao i Kolarevic, najmanje je problema imala Voša u ofanzivi sem spica
B

Bojan19919

pre 5 dana

Ja sam spominjao jos ranije da imamo mnogo ofanzivnih veznih, Kokanovic, Vidosavljevic, Kolarevic, Velickovic, Randjelovic, Mladenovic, pa i Sukacev, vec je svakako neko morao da greje klupu, a sada dosli i Mitrovic i Zukic, sto je bas mnogo igraca.Svakako treba imati i jaku klupu, imati igrace u rosteru, ali 1 ili 2 ce verovatno biti prodati.Za Vidosavljevica sam negde procitao da ima interesovanja i ponuda, za Kokanovica takodje.Sukaceva bih vise forsirao kao zamenu za Barosa, a Mladenovica bih prodao ili negde na pozajmicu.
н

нс бој

pre 5 dana

Видосављевић је имао добру сезону по статистици,ал његов утицај на игру је премали.Он је играч тренутка и потеза.Најбоље да га продамо јер имамо Кокановића и Величковића као замене за Зуку,Младеновић је централни везни,замена за Ђаковца.Коларевић,Сукачев ,Митровић су бочни играчи.Нема гужве само Видосављевића продати и супер свима.
B

BokiUSA

pre 5 dana

Sansa Vose je Ferencvaros. Ako je mogao Borac BL da igra egal pre koju sezonu kada su Madjari mili jaci moze I Vosa. Samo hrabro.
S

Stankovic

pre 5 dana

Vojvodina je stvorila respektabilan tim i veliki trio srpskog fudbala ce ove jeseni imati nekoliko zanimljivih derbija. Nisam siguran koliko Tanjga moze da se nosi sa svim time uzimajuci u obzir rane i teske kvalifikacije i Superligu. Vosina sansa je u Evropi nekako izbaciti Ferencvaros, pa sta bude sa Tventeom pa eventualno preci u LK i mozda sa nekim laksim rivalom stici do grupne faze . . . U Superligi ako preko leta ne kiksne dva, tri puta bice opasan takmac Zvezdi i Partizanu, u svakom slucaju ceka nas interesantna fudbalska jesen. Jos kad bi bile dve , tri grupne faze . . .
Z

Zvlat BG

pre 5 dana

Polako! Ne leti! Teren i Evropa su jedino merilo!Teško jeste, nije nemoguće, najveći hendikep je nedostatak takvih utakmica u domaćem prvenstvu! Druge brzine i drugi intenzitet!

Zlaja90

pre 5 dana

Odlična ekupa se pravi. Nadam se da ce proći Ferencvaroš kako bi bili povlašćeni u nqrednoj rundi. Ispadanjem u 3. po kvalitetu takmičenja čeka ih još jači protivnik.

Vuk

pre 5 dana

И као такви испашће одмах из европе. И биће 3-4 у овој нашој распалог лиги.
b

biniccki

pre 5 dana

Teško protiv Ferencvaroša, ako bude sreće biće konferencija.

pavlee15

pre 5 dana

dzabe sve to kad nisu imali srece na zrebu
Ш

ШидНавијаЗаЗвезду

pre 5 dana

Зарад српског фудбала желим мојој Звезди ЛШ, Војводини ЛЕ а Партизану ЛК.

Aleksandar Krezic

pre 5 dana

Радује ме што ће поред Партизана и Звезде сада и Војводина бити конкурент за титуле то је потребно српском фудбалу.
F

Flaki

pre 5 dana

Partizan da bude konkurent za titulu 🤣 Partizan se sad meri sa Ž. Pančevom i Čukaričkim.
B

Baća Espino

pre 5 dana

Samo napred Vošo! Uživaćemo kao u onoj generaciji s Mrđom,Tadićem, Ž. Brkićem, Mariom Đurovskim, M. Vulićevićem, S. Medojevićem, D. Alaksićem... Želim vam ništa manje od LE i da dobrano namučite Zvezdu u borbi za titulu.
R

Realno posmatrano

pre 5 dana

Realno je uprava skockala finu ekipu, sa ovim parama ne znam dal može bolje. Rosić je odličan golman, usudio bih se da kažem uz Mateusa najbolji u našoj ligi. Brazilac na beku je solidan igrač, kao i Lazar Nikolić. Štoperi su mi najnesigurniji deo tima, ali možda i grešim. Vezni red sa Zukićem i Đakovcem mnogo dobija. Mitrović i Ranđelović su im odlična krila za kvalifikacije, jer realno je za očekivati da Voša igra na kontre, a tu baš njihova brzina može doći do izražaja. Ovog napadača nisam gledao, ne mogu mnogo reći, ali raduje da je davao golove. Kažem raduje, jer obično naši klubovi dovode napadeče koji daju 1 gol na 15 utakmica. Šteta je što Voša baš nije imala sreće na žrebu, al sa ovim timom može se sa Fradijem igrati.
н

нс бој

pre 5 dana

Одлично си анализирао.Нема страха за штопере Суч и Црни су одлични,само им фали још један за ротацију. Уздамо се у везни ред,ако је Ђаковац на нивоу из ТСЦ,он и Његош би требали да се носе са јаким екипама.Да освоје много лопти и покрену много транзиција. Зукић има у њима зид иза себе и може да се посвети креацији напада.Његош ће имати велику помоћ у Ђаковцу,биће растерећен.Водећемо како ће све изгледати на терену.
V

Vladava

pre 5 dana

Vojvodina sve bolja i boljaaa
M

Marko206

pre 5 dana

Dzabe sve to kad nisu imali srece na zrebu.
G

Gladiola1*

pre 5 dana

Samo polako, ne može ništa preko noći, ali raduje ozbiljno ulaganje Vojvodine, fali nam još nekoliko ekipa koje će konkurisati za titulu, eto nam onda evropskih takmičenja i zanimljivijeg prvenstva. Morali bi i sponzori više da se otvore, da budu veća tv prava i nagrade u šampionatu. Kad bude bilo 12 ekipa u ligi mislim da će se kvalitet neminovno podići.
T

To je to

pre 5 dana

Očigledno da smo ušli u novu eru derbija. Zvezda-Vojvodina. Partizan vec ozbiljno zaostaje…
I

Insajder 2.0

pre 5 dana

Matvey Lukin iz CSKA dolazi, već je dogovoren transfer i potpisaće sutra 19. 6. 2026. ugovor

ЗоранАГТ+

pre 5 dana

Драго ми је због Војводине. Збиљић делује озбиљан.
V

VladimirNS

pre 5 dana

Stanisavljević, Eta, Mladenović. Bar jedan od njih biće zapravo najveće pojačanje. A možda i sva tri.
j

jokicvv.

pre 5 dana

Teška priča ove godine
G

GOST 510

pre 5 dana

Opet hajp o Vojvodini. Daleko je ona od najbolje poslednjih godina.
.

.......

pre 5 dana

Fali dobar štoper i levi bek kao konkurencija Barros-u. Dobar tim, baš me zanima kako će ih sklopiti Tanjga. Nadam se jedino da je Zukić taj koji će praviti razliku. Jeste omiljen kod publike, ali zbog konstrukcije ekipe da se igra brzo i u tranziciji, drugačiji profil sam priželjkivao Voši. Može se protiv Ferencvaroša!
M

MegaBot

pre 5 dana

Biće sigurno jači tim nego prošle sezone, Mitrović i Ranđelović su dobra krila i prava je šteta što nisu imali sreće na žrebu
N

Necikabuljko

pre 5 dana

Dobar tim Vose vreme je za Evropu
P

Pavlovicmp

pre 5 dana

Teška priča ove godine
N

Navijač czv

pre 5 dana

Džaba im sve Ferencvaroš i Ajaks će ostati nepremostive prepreke....
N

Nanas

pre 5 dana

Vi pisete o Djakovcu i Petrovicu kao da su Jaja Ture i Buskets u prajmu !!! Razumem da zelite malo da pravite euforiju i da mastate,ali malo realnosti nije na odmet, cuj DJakovac, pa covek tesko da ce ijednu utakmicu u Evropi,zavrsiti bez crvenog kartona sa svojim stilom igrom,samo krljaj i udri,sem kad igra protiv Partizana,tada naprasno izgubi nicim izazvan po 2 lopte na 20 metara od gola ili napravi "slucajno" penal...
R

Rog

pre 5 dana

Za srpsku ligu su Djakovac i Petrovic i Jaja Ture i Buskets licno.

Nemanja Simic

pre 5 dana

Pravi opasan tim vojvodina
s

sova 966

pre 5 dana

veliko razocarenje ce biti.kako se sklapa ekipa,bez ikakvog smisla.djakovac i zukic,spori ,limitirani igraci za velike pare.dovodis mitrovica da ugusi kolakovica koji je imao sjajnu sezonu.pa ne igraju fudbal samo zvucna imena.uvericete se uskoro.smesne odluke uprave i trenera.
ta ista Vosa ce opet da zavrsi Evropu u julu pa na kupanje
G

Grbavica

pre 5 dana

Kako te ne mrzi da stalno pljujes?
K

Kumovi Vrbas

pre 5 dana

Sinisa Tanjga ce da napravi crveni karton plus penal ako bude igrao. Crnomarkovic losa fizicka sprema i lose iznosenje i dodavanje lopte. Redzic jos ne znamo. Treba stoper, desni i levi bek,
С

Санаторијум ФКВ

pre 5 dana

Само полако.. Док ви тапкате у месту, Војводина расте

Milan Lukic

pre 5 dana

voša ce u narednim gosinama uzeti titulu
s

samo

pre 5 dana

Sa onima koji se nisu izborili da igraju u Zvezdi ce da im parira.Oce to.

Salleee

pre 5 dana

Da su imali više srece na žrebu možda bi i mogli nešto da naprave, ovako mrka kapa. Realno možda prodju jednog protivnika ali da se dokopaju grupe, šanse nema
N

Nenad1246

pre 5 dana

Kakve veze sreća ima sa tim? Da su nekad nešto uradili u Evropi imali bi povlašćen status. Na kraju krajeva sad se pokaži ako ćeš iskorak ni Zvezda one sezone nije imala slabije protivnike pa se preko njih izborila za povlastice.
н

нс бој

pre 5 dana

Све сте у право,само Митровић није само брз,има и добар дриблинг,зна да уђе у средину,асистира,одличан у 1на 1. Ранђеловић је наша радилици,много се понавља,игра напад и одбрану 90 минута,јак,огромна плућа. Сигурно ће доћи штопер, а одласци после квалификација ће диктирати доласке,као и потенцијалан улазак у лигашки део.За сада је одличан посао направљен.Уместо Росића имамо спремног Гочманца,ако оде Николић,ту ће се морати довести појачање док Давидов не стаса,Видосављевић може већ да се продаје.Нисте писали о Ети,кад се опорави могао би бити огромно појачање као и Станисављевић.Ту су Величковић и Младеновић,последња шанса да нешто направе
r

raaraa

pre 5 dana

E upravo zbog ovakvih stvari mi gledamo SP na televiziji i gledaćemo ga i ubuduće. Pola tima Vojvodine su igrači koji u Zvezdi nisu imali šansu ili su je imali pa nisu zadovoljili kao npr. njegoš, Vukanović itd. Sada im dođe par isluženih prvoligaških igrača koji su na vrhuncu bili tek negde "okej" i nisu bili ni blizu evropskog kvaliteta, i kaže "moći će u ligi svima da izađu na crtu" što znači i Zvezdi?!?!!? Ako je tako, zašto se cela javnost unapred pomirila sa tim da će ih izbaciti Twente? Konstanto lažemo sami sebe i nikada nismo objektivni.
X

XD

pre 5 dana

Valjda će dobiti lakšeg protivnika u LK. U LE Nažalost ne mogu. Pretežak žreb su dobili.

Aleksandar Čululejević

pre 5 dana

Dobili Ajaks ako izgube od ferencvarosa

Стефан Васиљевић

pre 5 dana

nikad jača Vojvodina za 2-3 mesto. Evropa ce i dalje biti samo izlet. Nas fudbal i dalje nije dorastao prosecnim evropskim ekipama.
A

Ako.

pre 5 dana

budu igrali sa jednim Napadačem kojeg još moraju kupiti.Mitrovićem i Randjelovićem na bokovima i Petrovićem ,Djakovcem i Zukićem u sredini Vojvodina će uz još jednog dobrog stopera imati stvarno dobru ekipu i uz malo sreće i možda nekakvog umora Zvezda će se moći boriti za Titulu
видео сам и јачу...