Komentari na vest
Najmanje bogati, a najbolje igraju: Hilal, Itihad i Nasr gledaju i zavide, Al Ahli opet prvak Azije
Bravo, nije sve u velikim parama
Jelena Doncic
pre 2 meseca
U ligi gde se troše stotine miliona na zvezde, titulu je doneo domaći igrač u sistemu koji je napravio 38-godišnji trener – ne najskuplji tim.
L
Leukemija
pre 2 meseca
Bravo Bravo svaka čast
N
Nesha1992
pre 2 meseca
Bravo bravo.......
j
jovan popov
pre 2 meseca
odlicni su zasluzili su svaka cast.
P
Predikat
pre 2 meseca
ima nesto i u srcu
g
guta123
pre 2 meseca
Jaka liga, na treningu trce sa lavovima
S
Staniša Žugić
pre 2 meseca
Malo su i Arapi usporili sa skupocenim pojačanjima. Ne cveta izgleda cveće ni u njihovo preduzeće
Nikola Veljković
pre 2 meseca
Svaki klub je Al nešto, ne mogu više da ih pohvatam
Amir Tuzlic
pre 2 meseca
Po sto ti put se pokazuje da nije sve u kešu.
M
Mirko12345
pre 2 meseca
sa dva igrača manje
Zivot je igra
pre 2 meseca
dokaz da nije baš sve u novcu...
a
alealek
pre 2 meseca
LAKO JE KAD ZNAS
B
Boldrick
pre 2 meseca
Trevači su Japanci da ih pobede
D
Dorados
pre 2 meseca
Svaka im cast sa dva igraca manje
Nemanja Simic
pre 2 meseca
Od arapa sam Al ahli gotivim.

Semir88
pre 2 meseca
Malo su i Arapi usporili sa skupocenim pojačanjima. Ne cveta izgleda cveće ni u njihovo preduzeće.
Sijanda Ksulu
pre 2 meseca
Steta navijao sam za japance
nikoladj789
pre 2 meseca
svaka cast za naslov,tako se gine za klub!
B
Bale89
pre 2 meseca
Ne igraju pare nego igraci
J
Jolika1985
pre 2 meseca
Odlicno igraju zasluzili su
t
tiesto
pre 2 meseca
Ko jos prati ovu ligu???
Goran Jovic
pre 2 meseca
Sistem, a ne pojedinci
srecko Janjic
pre 2 meseca
Ne igraju pare nego igrači
D
Djuro17
pre 2 meseca
Pa sad ce da se obogate 😀
nenanena2
pre 2 meseca
Što bi rekao pokojni Dule Vujošević "džaba vam novci moji sinovci"
Kanidja99100
pre 2 meseca
muka mi je od ovih plasticnih klubova
t
tiesto
pre 2 meseca
Cekaj a penaldov klub hoce osvojiti nesto?
Mita
pre 2 meseca
Osvojice penaldo za šatro najboljeg igrača
Nikola Vukadinovic
pre 2 meseca
tttttoppp toopppp toppppppp
Urke97
pre 2 meseca
Ne igraju pare nego igrači
M
Messi GOAT
pre 2 meseca
A Penaldo sa Al Nassr nije mogao ni da se kvalifikuje u raspalu Azijsku Ligu Sampiona nego igra neko nizerazredno takmicenje.Nesto slicno kao Liga Konferencije u Evropi.Bruka
Sterlings Braunfels
pre 2 meseca
Liga šampiona 2 ili ti Liga Evrope
Ал зато у првенству су очајни, ништа не могу против ове тројке.
Kazeev
pre 2 meseca
Onaj start bio za dva crvena ne za jedan








.jpg.webp)