Komentari na vest
Najveći švedski talenat tražio Totenhemu da ode iz kluba
G
Gost1983
pre 3 dana
Kako je ovaj TOT cudo i kako strucne ljude imaju kad je rijec o transferima. Uspjeli su Porro da potpise nastavak saradnje, dolazi im Senesi, Robertson i Van Hecke, ako jos uspiju Tonali ili Fernandes da potpise to ce biti extra ekipica. Plus tu su jos odlasci Bissoume i Davies. Paulinha je vracen u Bayern, Kolo Muani u PSG, ali i bez njih ovo izgleda lijepo, Cak mislim da ce TOT uradiit sve da Paulinhu otkupi od Bayerna, ipak igrao je bitnu ulogu u zadnjim utakmicama i borbe za opstanak. Bez utakmica u europi i samo fokus na kupove i prvenstvo, a sa igracima koji su trenutno u klubu i trenerom koji je veoma upoznat sa engleskim fudbalom TOT moze medju prvih 6 slijedece godine.
Ivan Andrejic
pre 3 dana
Da baba dinar da udje u kolo sad bi dala dva da izadje
Radojkovic Milos
pre 3 dana
Da nece U real mozda???
k
keciksdvaplus
pre 3 dana
precenjen igrač, ništa specijalno
mozzart-gost
pre 3 dana
Beži sine u Junajted da dižemo trofeje sa Vidićem.
d
dokile
pre 3 dana
Svi beze iz Totenhema...uklet klub...
z
zorz74
pre 3 dana
Najlepše od svega nerealne cifre za perspektivnog igrača
E
E moj autore teksta
pre 3 dana
Zasto lupetas da se ne zna koja mu je pozicija, desetku ne moze da igra u zivotu, on je osmica klasicna, a ako mora moze da bude sestica, informisi se malo i prepravi sta si napisao ili prepisao od nekog drugog posto Bergvala nisi dva minuta u zivotu gledao ocigledno
Piki Brat
pre 3 dana
Iskreno i zasluzili su to mesto
m
menkopenko
pre 3 dana
Totenhem se sprema za sezonu
butler
pre 3 dana
zaslizo je mesto totenhem je uzas
Daki1 Daki1
pre 3 dana
Ako je za dve godine nije dobio pa sta očekivati

Dacha90
pre 3 dana
kako da zaradi kad ne igra
K
Krcko32
pre 3 dana
Da bre kao mali Sandro odrasta na ulicama severnog Londona .. igra za englesku reprezentaciju otud i pravo englesko ime Sandro Tonali ,ili ipak da gledaš ti transformerse zamisli robot pa auto čoeče ...

Aleksandar3006
pre 3 dana
opa baš sam iznenađen. izgleda da momak nije ambiciozan
Milenko Mladjenovic
pre 3 dana
Možda bi De Zerbi nešto i uradio sa njim, ali je momak očito razočaran i ežli dalje da krene
B
Branimir Milev
pre 3 dana
Pa nije lud da ostane u tottenhemu
D
DDS900
pre 3 dana
Po svemu sudeci ceo tim napusta totenhem.
mikac357
pre 3 dana
raspali totenhem nista cudno
j
jewjewspursi
pre 3 dana
Sutiraju Vuskovica, Bergvala. dva momka koja ce biti top nivo fudbala. Zao mi je sto nisu ispali iz lige.
ShoMi_1994
pre 3 dana
Bas sam navijao da ispadne totenhem, toliko su se raspali kao klub da je to neverovatno, tako da ovakve vesti i nisu nesto sto se nije moglo ocekivati
Kaki
pre 3 dana
Pa kad se totenhem raspada niko nece ni da predje kod njih cak ni tonali koji je odatle.
K
Kuki2121
pre 3 dana
dobar toetnhem iskr
Marko Mracajac
pre 3 dana
Neka ide daleko mu lepa kuca
user7777
pre 3 dana
Pa ne znam sta vas cudi dobio pare mali na drugu stranu vece!
Ranijeri
pre 3 dana
Dobar je Bergval ali nije igrao u poslednje vreme
Petar Kocevic
pre 3 dana
eto sta ti je baba iz frankfurta
R
RendiOrton13
pre 3 dana
Nije se adaptirao na premijer ligu. Fizički prezahtevno takmičenje za njega








