Komentari na vest

Najveći švedski talenat tražio Totenhemu da ode iz kluba

G

Gost1983

pre 3 dana

Kako je ovaj TOT cudo i kako strucne ljude imaju kad je rijec o transferima. Uspjeli su Porro da potpise nastavak saradnje, dolazi im Senesi, Robertson i Van Hecke, ako jos uspiju Tonali ili Fernandes da potpise to ce biti extra ekipica. Plus tu su jos odlasci Bissoume i Davies. Paulinha je vracen u Bayern, Kolo Muani u PSG, ali i bez njih ovo izgleda lijepo, Cak mislim da ce TOT uradiit sve da Paulinhu otkupi od Bayerna, ipak igrao je bitnu ulogu u zadnjim utakmicama i borbe za opstanak. Bez utakmica u europi i samo fokus na kupove i prvenstvo, a sa igracima koji su trenutno u klubu i trenerom koji je veoma upoznat sa engleskim fudbalom TOT moze medju prvih 6 slijedece godine.

Ivan Andrejic

pre 3 dana

Da baba dinar da udje u kolo sad bi dala dva da izadje

Radojkovic Milos

pre 3 dana

Da nece U real mozda???
k

keciksdvaplus

pre 3 dana

precenjen igrač, ništa specijalno

mozzart-gost

pre 3 dana

Beži sine u Junajted da dižemo trofeje sa Vidićem.
d

dokile

pre 3 dana

Svi beze iz Totenhema...uklet klub...
z

zorz74

pre 3 dana

Najlepše od svega nerealne cifre za perspektivnog igrača
E

E moj autore teksta

pre 3 dana

Zasto lupetas da se ne zna koja mu je pozicija, desetku ne moze da igra u zivotu, on je osmica klasicna, a ako mora moze da bude sestica, informisi se malo i prepravi sta si napisao ili prepisao od nekog drugog posto Bergvala nisi dva minuta u zivotu gledao ocigledno

Piki Brat

pre 3 dana

Iskreno i zasluzili su to mesto
m

menkopenko

pre 3 dana

Totenhem se sprema za sezonu

butler

pre 3 dana

zaslizo je mesto totenhem je uzas

Daki1 Daki1

pre 3 dana

Ako je za dve godine nije dobio pa sta očekivati

Dacha90

pre 3 dana

kako da zaradi kad ne igra
K

Krcko32

pre 3 dana

Da bre kao mali Sandro odrasta na ulicama severnog Londona .. igra za englesku reprezentaciju otud i pravo englesko ime Sandro Tonali ,ili ipak da gledaš ti transformerse zamisli robot pa auto čoeče ...

Aleksandar3006

pre 3 dana

opa baš sam iznenađen. izgleda da momak nije ambiciozan

Milenko Mladjenovic

pre 3 dana

Možda bi De Zerbi nešto i uradio sa njim, ali je momak očito razočaran i ežli dalje da krene
B

Branimir Milev

pre 3 dana

Pa nije lud da ostane u tottenhemu
D

DDS900

pre 3 dana

Po svemu sudeci ceo tim napusta totenhem.

mikac357

pre 3 dana

raspali totenhem nista cudno
j

jewjewspursi

pre 3 dana

Sutiraju Vuskovica, Bergvala. dva momka koja ce biti top nivo fudbala. Zao mi je sto nisu ispali iz lige.

ShoMi_1994

pre 3 dana

Bas sam navijao da ispadne totenhem, toliko su se raspali kao klub da je to neverovatno, tako da ovakve vesti i nisu nesto sto se nije moglo ocekivati

Kaki

pre 3 dana

Pa kad se totenhem raspada niko nece ni da predje kod njih cak ni tonali koji je odatle.
K

Kuki2121

pre 3 dana

dobar toetnhem iskr

Marko Mracajac

pre 3 dana

Neka ide daleko mu lepa kuca

user7777

pre 3 dana

Pa ne znam sta vas cudi dobio pare mali na drugu stranu vece!

Ranijeri

pre 3 dana

Dobar je Bergval ali nije igrao u poslednje vreme

Petar Kocevic

pre 3 dana

eto sta ti je baba iz frankfurta
R

RendiOrton13

pre 3 dana

Nije se adaptirao na premijer ligu. Fizički prezahtevno takmičenje za njega