Komentari na vest
Napredak dobio derbi precrtanih
Nebojsa Antic
pre oko 1 mesec
uzice, krusevac,nis,smederevo, novi sad ti fudbalski centri da budu jaki i stabilni cini mi se liga bi najperspektivnija u regionu a da i da nema politicara i kriminogenih likova u upravama verovatno bi bilo na bolje
M
Mladic
pre oko 1 mesec
Jbg
Sad kad je Napredak krenuo gotovo prvenstvo ;)

milos69slot
pre oko 2 meseca
relano su igrali korektno i borili se svom snagom bas uzbudljiva utalmica

milossomi69
pre oko 2 meseca
dobru su igrali ovu nema sta

Semir88
pre oko 2 meseca
Za ovog Sremčeviča Zvezda je platila 2 miliona evra?!
I
IZ IZVORA
pre oko 2 meseca
sam cuo da ce se ponuditi uskoro Spartaku decko iz Svedske,inace naseg porekla 17g, 190cm spic klasicni, prosle godine igrao u Ceskom Baniku,ima pravo za omladince i sledece sezone.Da tu bude za Prvu ligu.Taj je dobar i potencijal veliki.I Spartak treba oformiti novi drugaciji tim..Ajde videcemo jel istina sve to..
M
Mirsen
pre oko 2 meseca
Nek su i oni jednu dobili
P
Plavi marinac
pre oko 2 meseca
Molim Savu Pavicevica ako ima obraza da podnese ostavku. Mislio sam da bar Napredak moze da pobedi, ali ne moze ni to. Bojim se da nam sa njim ne gine treca liga za godinu dana. Uprava takodje da podnese ostavke
j
janko des
pre oko 2 meseca
Ti si onaj sto te Savo izvredjao na tribine 100%Takvi kao ti zele Spartak u 3 ligi mazgo








