Komentari na vest
Ne, nije onaj smešni kliše: Amorimovo priznanje o Milanu od pre devet godina

bez_EU4ije
pre 7 dana
Stečajni upravnik 😞
Salleee
pre 7 dana
Prve sezone ako udje u LS to je top, drugu neće da završi na klupi. To je moje proročanstvo 😀

Luxx27
pre 8 dana
rupa od trenera 😬
N
Natalii29
pre 8 dana
da li xe biti produžetak ili ipak ne
n
nuki63
pre 8 dana
Još će dugo glavni cilj Milana biti plasman u Ligu šampiona, titulu može samo da sanja
K
KBK
pre 7 dana
Mozes i ti karu da povaflas.
Elvis Fejzic
pre 8 dana
Bez pravih pojačanja ni Gvardiola ne bi tu mogao ništa
B
Baggio
pre 8 dana
Drago mi je da je Amorim došao i dobrodošao je ali dok se Maldini ne vrati u klub, Milan me ne zanima.
filipdjuk11
pre 8 dana
jadan Milan i jadan Amorim... ko zna na sta ce ovo izgledati
R
Rossonero 76
pre 8 dana
Meni je ovo dovoljno što je izjavio pre 9 godina da mu damo punu podršku...čovek nije početnik, Indijanac, neznalica, imao je tačno loše iskustvo u Mančesteru, ali to ne mora ništa da znači...ključ su ova dva Nemačka direktora, potpuno nova strategija dovođenja igrača i koncepcije fudbala...nadam se da se Milan vraća kao veliki klub
Sele Fejzic
pre 8 dana
dobar je on da bice i bolje svakako !
meda rashord mar
pre 8 dana
Dobar je on trener
Valent
pre 8 dana
Dobar je on trener
R
Roginjo
pre 8 dana
Amorim u Mančesteru nije dobio adekvatnu priliku, baš bih voleo da u Milanu pokida i dokaže da je dobar trener
Bojan Ivanovic
pre 8 dana
Dobar je on trener
R
RS Rs
pre 8 dana
Tvoj komentar je takodje dobar.
Masterselidbe
pre 8 dana
Amorim u Italiji ce biti cista egzotika
Vaskon
pre 8 dana
Amorim je odličan, ali ta prethodna njegova priča mi nikako nije jasna.
n
nenadaleksandra
pre 8 dana
Ili ce otici posle mesec,dva...ili ce imati jako dobru sezonu
J
Janaćko
pre 8 dana
Ma zakuni se lebati
D
Doradora12
pre 8 dana
Ovo ce biti odlicna saradnja izmedju Amorima i Milana
Miloš Orošić
pre 8 dana
Biće Milan bolji sa Amorimom
Ne moze Milana niko podici,ako ne dodju pojacanja. Makar i igraci srednje klase. Mozda Amorim zadrži Leaa ,i dovede neke igrace sa istekom ugovora
TheStefanK
pre 8 dana
Mislim da ce ovo biti dobra kombinacija
Dejan Jevtic
pre 8 dana
Pravi trener za Milan,donece mnogo dobrog tom klubu,zaista odlican..
j
jzg
pre 8 dana
nadamo se nekom boljem rezultatu od ovog debakla prosle godine
T
TuzniBauk
pre 8 dana
Ovog indijanca ko dovede za trenera nece se dobro provesti
Pa dodo sam
pre 8 dana
A koga da dovedu, Lalatovića?
.jpeg.webp.webp)







