Komentari na vest

Ne, nije onaj smešni kliše: Amorimovo priznanje o Milanu od pre devet godina

bez_EU4ije

pre 7 dana

Stečajni upravnik 😞

Salleee

pre 7 dana

Prve sezone ako udje u LS to je top, drugu neće da završi na klupi. To je moje proročanstvo 😀

Luxx27

pre 8 dana

rupa od trenera 😬
N

Natalii29

pre 8 dana

da li xe biti produžetak ili ipak ne
n

nuki63

pre 8 dana

Još će dugo glavni cilj Milana biti plasman u Ligu šampiona, titulu može samo da sanja
K

KBK

pre 7 dana

Mozes i ti karu da povaflas.

Elvis Fejzic

pre 8 dana

Bez pravih pojačanja ni Gvardiola ne bi tu mogao ništa
B

Baggio

pre 8 dana

Drago mi je da je Amorim došao i dobrodošao je ali dok se Maldini ne vrati u klub, Milan me ne zanima.

filipdjuk11

pre 8 dana

jadan Milan i jadan Amorim... ko zna na sta ce ovo izgledati
R

Rossonero 76

pre 8 dana

Meni je ovo dovoljno što je izjavio pre 9 godina da mu damo punu podršku...čovek nije početnik, Indijanac, neznalica, imao je tačno loše iskustvo u Mančesteru, ali to ne mora ništa da znači...ključ su ova dva Nemačka direktora, potpuno nova strategija dovođenja igrača i koncepcije fudbala...nadam se da se Milan vraća kao veliki klub

Sele Fejzic

pre 8 dana

dobar je on da bice i bolje svakako !

meda rashord mar

pre 8 dana

Dobar je on trener

Valent

pre 8 dana

Dobar je on trener
R

Roginjo

pre 8 dana

Amorim u Mančesteru nije dobio adekvatnu priliku, baš bih voleo da u Milanu pokida i dokaže da je dobar trener

Bojan Ivanovic

pre 8 dana

Dobar je on trener
R

RS Rs

pre 8 dana

Tvoj komentar je takodje dobar.

Masterselidbe

pre 8 dana

Amorim u Italiji ce biti cista egzotika

Vaskon

pre 8 dana

Amorim je odličan, ali ta prethodna njegova priča mi nikako nije jasna.
n

nenadaleksandra

pre 8 dana

Ili ce otici posle mesec,dva...ili ce imati jako dobru sezonu
J

Janaćko

pre 8 dana

Ma zakuni se lebati
D

Doradora12

pre 8 dana

Ovo ce biti odlicna saradnja izmedju Amorima i Milana

Miloš Orošić

pre 8 dana

Biće Milan bolji sa Amorimom
Ne moze Milana niko podici,ako ne dodju pojacanja. Makar i igraci srednje klase. Mozda Amorim zadrži Leaa ,i dovede neke igrace sa istekom ugovora

TheStefanK

pre 8 dana

Mislim da ce ovo biti dobra kombinacija

Dejan Jevtic

pre 8 dana

Pravi trener za Milan,donece mnogo dobrog tom klubu,zaista odlican..
j

jzg

pre 8 dana

nadamo se nekom boljem rezultatu od ovog debakla prosle godine
T

TuzniBauk

pre 8 dana

Ovog indijanca ko dovede za trenera nece se dobro provesti

Pa dodo sam

pre 8 dana

A koga da dovedu, Lalatovića?