Komentari na vest
Neće komandant nigde: Milikić u Železničaru do 2028. godine
D
Djordje135
pre oko 5 sati
Zeleznicar pancevo evropska ekipa
ZIVAND
pre oko 6 sati
Takav igrač je potreban za evropske utakmice, obostrana korist, neka odigra dobro protiv Brage i cena se duplira....
Marko
pre oko 14 sati
Ovo je stvarno dobra vest. Svaka čast onome ko je napisao tekst.
D
Dexterijus
pre oko 17 sati
Ako Milikic odigra I ovu sezonu kako treba, ne treba da se brine gde ce sledece leto da ide....
Pametan potez
Alek
pre oko 18 sati
Produzio ugovor da podgine cenu pri prodaji?
Alek
pre oko 18 sati
Produzio ugovor da podgine cenu pri prodaji?
A
Astoria
pre oko 22 sata
Bravo za Saranova, tako se radi! A ne da prodaju igrace ne prvi mig iz inostranstva. Znam da mnogi zive od transfera, ali ako se zeli napraviti iskorak u fudbalskom smislu mora se raditi na jacanju tima i zadrzavanju njegove okosnice. Pogledajte kakav sunivrat je doziveo TSC. Jos kada bi Pancevci uspeli da zadrze Dzaspera...e, to bi bio pun pogodak! Znam da se granici sa snovima, ali zadrzacu svoju nadu da se to moze desiti.
B
Bumbarko
pre oko 21 sati
Sta li se lozis, pa za ove ne navijaju ni ljudi iz samog kluba, da ne pricamo sire, koga bre zanima...
m
mrga84
pre oko 23 sata
cestitke na prosloj sezoni i u buducoj karijeri
N
Natalii29
pre oko 23 sata
pa ocigledno mu tu odgovara
F
Fanste933
pre oko 24 sata
tako je it rrbalo ds bude da se produzi

Golub86
pre oko 24 sata
evo im milson iz zvezde . idealka za njih
u
uefamafia
pre 1 dan
Hoće li moći da se suprostave Bragi
R
RealnoTako
pre 1 dan
Dobra odluka, samo treba zadnji vezni pod hitno i krilo umesto Jaspera, ide sigurno posle Brage, Camaj iz N.Pazara je slobodan igrač, imao sasvim solidnu sezonu u tom klubu.
V
Veljkov
pre 1 dan
Vratio se kuci.
I
Idiokratija
pre 1 dan
Dečko je odigrao sjajnu sezonu, ali nisu mogli dobiti dovoljno dobru ponudu zbog njegovih godina (24). To nije mnogo, ali naši igrači uglavnom imaju prolaz u evropi kao talenti od 18,19 godina. Osim toga, treba nešto pokazati i van ove naše lige. Eto mu prilike protiv Brage.
H
Hmmm
pre 1 dan
Bravo za produzetak, ne moze se rasprodati ceo tim. Mene zanima sta su uradili sa stoperom Sawadogom? Iznenadjujuce dobar je bio protiv Zvezde, a nisu ga mnogo pustali na ostalim utakmicama. Moze se razviti u zvera od igraca. Ako nije problematicnog ponasanja, cudi me kako ga nije RKG potpisao jer je prvo bio kod njih?
S
Savadogoo
pre 1 dan
Tanak kao zilet.
.jpg.webp.webp)







