Komentari na vest

Neće komandant nigde: Milikić u Železničaru do 2028. godine

D

Djordje135

pre oko 5 sati

Zeleznicar pancevo evropska ekipa

ZIVAND

pre oko 6 sati

Takav igrač je potreban za evropske utakmice, obostrana korist, neka odigra dobro protiv Brage i cena se duplira....

Marko

pre oko 14 sati

Ovo je stvarno dobra vest. Svaka čast onome ko je napisao tekst.
D

Dexterijus

pre oko 17 sati

Ako Milikic odigra I ovu sezonu kako treba, ne treba da se brine gde ce sledece leto da ide.... Pametan potez

Alek

pre oko 18 sati

Produzio ugovor da podgine cenu pri prodaji?

Alek

pre oko 18 sati

Produzio ugovor da podgine cenu pri prodaji?
A

Astoria

pre oko 22 sata

Bravo za Saranova, tako se radi! A ne da prodaju igrace ne prvi mig iz inostranstva. Znam da mnogi zive od transfera, ali ako se zeli napraviti iskorak u fudbalskom smislu mora se raditi na jacanju tima i zadrzavanju njegove okosnice. Pogledajte kakav sunivrat je doziveo TSC. Jos kada bi Pancevci uspeli da zadrze Dzaspera...e, to bi bio pun pogodak! Znam da se granici sa snovima, ali zadrzacu svoju nadu da se to moze desiti.
B

Bumbarko

pre oko 21 sati

Sta li se lozis, pa za ove ne navijaju ni ljudi iz samog kluba, da ne pricamo sire, koga bre zanima...
m

mrga84

pre oko 23 sata

cestitke na prosloj sezoni i u buducoj karijeri
N

Natalii29

pre oko 23 sata

pa ocigledno mu tu odgovara
F

Fanste933

pre oko 24 sata

tako je it rrbalo ds bude da se produzi

Golub86

pre oko 24 sata

evo im milson iz zvezde . idealka za njih
u

uefamafia

pre 1 dan

Hoće li moći da se suprostave Bragi
R

RealnoTako

pre 1 dan

Dobra odluka, samo treba zadnji vezni pod hitno i krilo umesto Jaspera, ide sigurno posle Brage, Camaj iz N.Pazara je slobodan igrač, imao sasvim solidnu sezonu u tom klubu.
V

Veljkov

pre 1 dan

Vratio se kuci.
I

Idiokratija

pre 1 dan

Dečko je odigrao sjajnu sezonu, ali nisu mogli dobiti dovoljno dobru ponudu zbog njegovih godina (24). To nije mnogo, ali naši igrači uglavnom imaju prolaz u evropi kao talenti od 18,19 godina. Osim toga, treba nešto pokazati i van ove naše lige. Eto mu prilike protiv Brage.
H

Hmmm

pre 1 dan

Bravo za produzetak, ne moze se rasprodati ceo tim. Mene zanima sta su uradili sa stoperom Sawadogom? Iznenadjujuce dobar je bio protiv Zvezde, a nisu ga mnogo pustali na ostalim utakmicama. Moze se razviti u zvera od igraca. Ako nije problematicnog ponasanja, cudi me kako ga nije RKG potpisao jer je prvo bio kod njih?
S

Savadogoo

pre 1 dan

Tanak kao zilet.