Komentari na vest

Neće komandant nigde: Milikić u Železničaru do 2028. godine

N

Natalii29

pre 23 minute

pa ocigledno mu tu odgovara
F

Fanste933

pre oko 1 sat

tako je it rrbalo ds bude da se produzi

Golub86

pre oko 1 sat

evo im milson iz zvezde . idealka za njih
u

uefamafia

pre oko 2 sata

Hoće li moći da se suprostave Bragi
R

RealnoTako

pre oko 2 sata

Dobra odluka, samo treba zadnji vezni pod hitno i krilo umesto Jaspera, ide sigurno posle Brage, Camaj iz N.Pazara je slobodan igrač, imao sasvim solidnu sezonu u tom klubu.
V

Veljkov

pre oko 2 sata

Vratio se kuci.
I

Idiokratija

pre oko 2 sata

Dečko je odigrao sjajnu sezonu, ali nisu mogli dobiti dovoljno dobru ponudu zbog njegovih godina (24). To nije mnogo, ali naši igrači uglavnom imaju prolaz u evropi kao talenti od 18,19 godina. Osim toga, treba nešto pokazati i van ove naše lige. Eto mu prilike protiv Brage.
H

Hmmm

pre oko 2 sata

Bravo za produzetak, ne moze se rasprodati ceo tim. Mene zanima sta su uradili sa stoperom Sawadogom? Iznenadjujuce dobar je bio protiv Zvezde, a nisu ga mnogo pustali na ostalim utakmicama. Moze se razviti u zvera od igraca. Ako nije problematicnog ponasanja, cudi me kako ga nije RKG potpisao jer je prvo bio kod njih?
S

Savadogoo

pre oko 2 sata

Tanak kao zilet.