Komentari na vest
Nejmar o ispadanju od Hrvatske: Kunem vam se, video sam kako će da mi izgleda sahrana
М
Митт
pre 3 meseca
Велемајстор фудбала
M
Marko Maks
pre 3 meseca
mesi broj 1
D
Dajbrepare!
pre 3 meseca
Nema Brazil ekipu za sampiona.. jos od te 2002.. Argentinci su ostali veca beda i zeljniji su titule. Narednih godina Argentina uz Evropljane moze da se nada tituli ostali su nemi posmatraci
Г
Гост Рајдер
pre 3 meseca
Мислим да се ово стварно догодило, али није умро већ су били надувани
Milijana Ilic
pre 3 meseca
Kada ste vise mislili o frizurama nego o fudbalu tako ste i prosli
Маркоо
pre 3 meseca
Tanak ko Minakva
A
Anti.
pre 3 meseca
Realno kad je došao u evropu od tadašnji top klubova, barsa, real si bili klubovi koji su mogli da ga kupe, da mu daju platu, da mu daju mogućnost da se bori za trofeje u svim frontovima, da ima sa kim da igra i da mu sistem odgovara, ligu u kojoj će njegov stil imati mogućnost da poptuno dođe do izražaja i verovatno jednu najboljih klima u evropi.
E sad, u jednu ekipu je bio Mesi u drugu Ronaldo. Automatski neće se igrati za njega nego će on biti uključen da igra za jednog od njih dvojice.
Možda ću dobiti salvu kritika, ali možda, ne tvrdim, jedna opcija koja bi totalno promjenila istoriju je Juventus. Tad je Juve i dalje bio među la krem evropskog fudbala, dobio bi totalnu slobodu, igralo bi se za njega, prvenstvo bi bilo lakše no njemački ili englesko a i sama igra je manje tvrđa. Jesu dobre odbrane ali nije to grubost nego elegancija. Sigurno ne bi bio u dalje bolji od patuljaka ali brojke su bitne i nadavao bi se on golova. Inače ne mislim da su bajern mančester čelzi bili slabiji nego ne vjerujem da mu stil igre i u suštini njihov fudbal odgovara. Za bajern tu i tamo ali engleze definitivno
G
GORAN60
pre 3 meseca
Veliki talenat i nista vise od toga
P
Paraalimpije
pre 3 meseca
I milijarda na računu,nebitno ali da se zna.

Skorpion77777
pre 3 meseca
mnogo leteo
malo dao
G
Gaga32
pre 3 meseca
Nejmar je legenda!
S
Sima0
pre 3 meseca
Pa nije ga džaba onaj retard Ričarlison istetovirao preko celih leđa 😂😂😂
Marko Kolasinac
pre 3 meseca
Na SP u Rusiji kada ih je Belgija rutinirala bio je mim narednih godinu dana sa svojim valjanjima po terenu, u Meksiku su organizovali turnir "u njegovu cast" ko ce bolje da se valja, onog momenta kada je presao iz Barselone u PSZ ogadio se vecini ljubitelja fudbala, koliko ja znam ili bar vecini ljudi koje znam, da je bio potencijal jeste, mozda i njegova najbolja sezona je ona 2015/16 kada je Barselonu vodio sa klupe Luis Enrike, posle toga njegovi "famozni izleti" na karneval u Riu i to redovno izmisljanje povreda jer se karneval poklapao sa 1/8 finala Lige Sampiona, zbog njega, Vinisijusa i slicnih umisljenih "najvecih ikada" Brazil se srozao kao...pa prosto ne mogu da se setim neke ere da je Brazil spao na sta je sada, bilo je uvek iz favela likova Ronaldo Fenomen, Ronaldinjo itd koji su isto voleli nocni zivot, ali i kredibilitet sa igrama i trofejima u nacionalnom dresu.
E
Emir hadzii
pre 3 meseca
Bog mu dao veliki talenat,koji nije iskoristio maksimalno,ali je paru zaradiooo
ShoMi_1994
pre 3 meseca
Nejmar ventilator, ni sada Brazil nece nista uraditi na svetskom
marko.kum
pre 3 meseca
Poseban slučaj
r
rudib10
pre 3 meseca
Strašno
a
avax88
pre 3 meseca
A bio je kul tip.. :) proslo je njegovo vreme.
Zivot je igra
pre 3 meseca
smešan lik 1/1
N
Nenica
pre 3 meseca
Nejmar cuveni
Salleee
pre 3 meseca
Kakav je Brazil nekada bio a kakvi su sad, teško da će skoro da osvoje nesto
Marko Ostojic
pre 3 meseca
Baba Vanga na brazilski nacin!
cecaaa111
pre 3 meseca
Ahhaha ceo zivot simuliras ne zasluzujes trofeje
N
Nenica
pre 3 meseca
Dobar je on
T
Triko
pre 3 meseca
Mnogo bolji igrač od Vinisijusa, pa Vinisijus je postigao samo osam golova na na gotovo pedeset utakmica za Brazil, Nejmar ima 79 golova na kontu za nacuonalni tim, pitanje da li će Vinisijus kad bude odigrao 80 utakmica postići 15 golova. Ogromna razlika je između majstora fudba i kolovna iz Reala.
B
Boldrick
pre 3 meseca
I onda je otisao na zurku i oziveo.
d
dr.nadja
pre 3 meseca
Strašno...
Otac Makarije
pre 3 meseca
Meni i dalje nije kasno kako su hrvati izbacili brazil.
L
Liga sampinjona
pre 3 meseca
Pa Hrvati su znali da ce vecina Srba navijati za Brazil,pa su dobili iz inata💪😂🇭🇷
B
Ban Jelačić
pre 3 meseca
srce vatreno buraz, srce vatreno
K
Kica1002
pre 3 meseca
E Nejmare

_Cropped.jpg.webp)
.jpg.webp)


.jpg.webp)


