Komentari na vest
Nekako s proleća
N
NR
pre oko 2 meseca
Cuvena 2017ta i nas najveci trener!
m
mrca9
pre oko 2 meseca
Bravo za maestralnog Marka Nikolic kao i za celu ekipu
rosa100
pre oko 2 meseca
odlican trener, samo da se vrati u partizan da napravi i od nas nesto
m
markoncic
pre oko 2 meseca
Apsolutno bravo!
Ali, hajde neka se vrati u Partizan pa to da uradi. Nemoguća misija.
Vrhunski je stručnjak, ali za uspeh je potreban klub i organizacija.

Ivan Radovanović
pre oko 2 meseca
Већ једном је то урадио у Партизану, кад је било слично стање
Z
Zivko57
pre oko 2 meseca
Kakav trener je nikolic bravo majstore
A
Astoria
pre oko 2 meseca
Njegov uspeh sa AEK-om dobija na težini ako se zna da on uopšte nije selektirao taj tim.
Slavko Ćosić
pre oko 2 meseca
Marko je stvarno izuzetan trener . dokazao je i na našim proatorima
P
Peki30
pre oko 2 meseca
Srušio državu i sistem 2017. godine, a da neće pobeđivati sve redom u nekoj Grčkoj... ma hajte molim vas..
t
tamara94493
pre oko 2 meseca
Odlican je trener
S
Slava222
pre oko 2 meseca
dobar trener moze se reci
П
Па...
pre oko 2 meseca
...кад је Пикси побеђивао причало се о Митровићу, као "ко је Пикси, Митар брат даје голове", а кад Јовић даје голове, главни је Николић, као "ко је Јовић, Маре брат води екипу". Иначе, не знам зашто није напао титулу у Грчкој са Митровићем?
S
Saut
pre oko 2 meseca
Zato što Mitrović uzima desetine miliona evra godišnje, ne igra za siću.
Daniel33
pre oko 2 meseca
čim osvaja titule, znači da je dobar trener, ima rezultate
П
Па...
pre oko 2 meseca
...одличан је тренер, поента је да се нигде не спомиње 20+ голова Јовића. То је у контрасту са величањем Митровића у репрезентацији, док је Пикси доносио успех. У једном случају је главни тренер, у другом голгетер. Лицемерно, зар не?
Vukasin Nikolic
pre oko 2 meseca
svaka cast marko je ozbiljan trener
Mita
pre oko 2 meseca
Nekako nikad necu moci da cenim ovog kao trenera...
D
DDF
pre oko 2 meseca
Nikolic ce imati pritisak obaveznog ulazka u LŠ,doduse igraju samo zadnje kolo i to kao nosioc,ako udje u LŠ imace daleko laksu sezonu i ddobesce oni pojacanja na leto za sledecu sezonu
nikola87kg
pre oko 2 meseca
Šta je Marko Nikolić uradio u evropskim takmicenjima? pusti ti domaće lige... šta je uradio u Ligi šampiona?
M
MNM
pre oko 2 meseca
Ma koja liga šampiona nije prošao pored ni blizu :)))))
3
345
pre oko 2 meseca
Čovek treba biti trener reprezentacije,dati mu 2-3ciklusa. Verujem da bi napravio rezultat. Sigurno bi išli na velika takmičenja i po mogućstvu prošli grupu. Samo da ne bude kasno. Ovo sa Paunovicem biće čist promašaj jer smo i sa njim zakasnili.
G
Grobarsport
pre oko 2 meseca
Voleo bih da Jovic ode u neki bolji klub na kraju sezone. Pa da vidim sta cete da pisete sledece sezone, kad AEK ne bude igrao bas toliko dobro kao ove. Toliko potenciranje Nikolica i toliko bez reci o Jovicu koji je dao 21 gol ove sezone za taj isti AEK, to je neverovatno. Znamo svi da ste grobarski portal, i znamo svi da je ova titula Nikolica najveci uspeh Partizana u poslednjih 5-6 godina, ali opet, Jovic je nas reprezentativac koji je odigrao fantasticnu sezonu. Ali, sta se pa ja cudim, navijaci Partizana ne navijaju za reprezentaciju, nego za Partizanove igrace u njoj.
R
Rezzapereca
pre oko 2 meseca
Nece on nigde jos, pa ce u arabiju za par godina.
Njega ozbiljan fudbal ne zanima vise
ofsajd
pre oko 2 meseca
I ti i Jović ste taman "tol'ko" klasa, ti za realno razmišljanje, on za ozbiljan fudbal, kol'ko moja baba za atletiku. Ne lupaju gluposti i ne provociraju komentare..verujem da ti je to namera.
G
Grobarsport
pre oko 2 meseca
Ofsajd - Klasa je toliko da svi ostali reprezentativci zajedno mogu da sanjaju da igraju za klubove za koje je on igrao i da osvoje trofeje koje je on osvojio. A to gde ce dalje, cak i da ode u Arabiju, ici ce putem koji je Mitar kapiten odavno utabao. Vi ste pricali da je to sesta najjaca liga na svetu.
B
Babajaro
pre oko 2 meseca
A zasto Jovic nije u nekom jacem klubu ako je toliko dobar?
B
Bad
pre oko 2 meseca
Ofsajd je pobednik dana,šta dana,pobednik godine da bi napisao ovo 'provocira komentare' dobro nisi pitao za pečat,no reci nam da li treba da napustimo tvoj komentar?hahahahahahahaha kakav kralj sa južne tribine!!








