Komentari na vest

Nenad Kovačević pojačanje u omladinskoj školi Spartaka

K

Killahh

pre 21 dana

Na koju foru Simovici unistavaju Spartak godinama, gde je upravni odbor, gde je grad, gde je nacelnik???
K

Kijan

pre 21 dana

Žao mi je Piksija Kovacevića, pre par godina se vozio linijom 59 u Bg, sav zamisljen. Pukao je izgleda skroz finansijski. Trebala je i Zvezda da mu pomogne

Tata Goge

pre 21 dana

Bolje da ide da peca nego sto je uzeo da radi sa decom. Sta ce taj napraviti
D

Djbelisha

pre 21 dana

Sve najbolje I spartak do evrope dogodine!!
F

Fanste933

pre 22 dana

opste poznato, ali akde, videvemo za dalje kako sta

ZIVAND

pre 22 dana

Pravi trener, dobar pedagog, autoritet. Prethodnih godina radio sa omladincima-kadetima u Zrenjaninu Grandulica-Lukičevo.

Gisa994

pre 22 dana

🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
E

Ell loco

pre 22 dana

Cestitam komsije, konacno pametno resenje. Radujem se derbijima sa Dekijem i Saletom.
W

Wolt Radnik

pre 22 dana

Nenad Kovacevic ce biti odlicno pojacanje!
r

radivoje radivojevic

pre 22 dana

Тако је бре! Сад квалитетан спортски директор и пустите Данка и Салета да раде без протоска бар две сезоне. Све ће добро бити! 🖤🤍
j

jzg

pre 22 dana

samo napred Sale
M

Milantom

pre 22 dana

Klub koji je ,po priznanju, ljudi iz Uprave kluba, u nikad većoj finansijskoj krizi, dovodi skupe igrače i trenera!? Kako je to moguće?
R

Romper

pre 22 dana

Niko ne može da ospori Sašin doprinos u Partizanu, ali se kao trener nigde nije dovoljno ispekao niti je ostavio zapažene rezultate. Voleo bi da grešim ali ovo je čist amaterizam i nažalost Partizan se iz sezone u sezonu srozava na nivo klubova iz srpske lige.
a

ancika12

pre 22 dana

ne znam kakav je ovo potez trebao da bude, ali smesno je na kraju
Z

Zokileooo

pre 22 dana

Koji Crni Torbica...pa taj kad ode Gajba,sisace travu u Fk Stanisic..gde mu je i mesto.Kakvu on skolu vodi?Trpa se tu godinama veze nema,a i kao igrac da je ista vredeo kupio bi ga neko..Kojeg si trenera igraca mladog izbacio iz skole,?ni jednog..grebete se tu i slusate za par stotina evra jel nista kao igraci niti se zatadili niti ste ustedeli..jel niste vredeli..kao ni sad sto ne vredite.Zbog Torbice Gajbe Dunjderskog ..Gajbinog sina..onog kosatog iz Beceja..onog Zareta..zbog vas je Spartak tu gde je sad..samo zbog vas.Idite svi vise
r

racko1234

pre 22 dana

pa dobro nadamo se najboljem..
L

Leukemija

pre 22 dana

Ovo nije pojačanje! Ovo je zajebancija!
Z

Zvlat BG

pre 22 dana

Deco, izdržite! Neka Vam je Bog u pomoći! P.S. Uprava, koliko Vi pojma nemate! To je strašno! Nasmejali ste me! :)))))
V

Viljuska

pre 22 dana

Potrosice i ovog coveka
N

Nenad Petrovic

pre 22 dana

Tako treba.. Jacati skole fudbala
Z

Zvlat BG

pre 22 dana

Ovo nije pojačanje! Ovo je zajebancija!