Komentari na vest

Nestvarne scene na ulicama Krakova - vratila se Visla (VIDEO)

XavieRS

pre oko 1 mesec

cinjenica je da je Zvezda jaca od svakog njihovog kluba, no oni su svesno isli na to da ove godine dobiju sto vise mesta u nizim takmicenjima..

TheStefanK

pre oko 1 mesec

Ne znam kako poljski klubovi ne prave bolje rezultate u evropi, klubovi imaju armije navijaca jaka infrastruktura al opet slab fudbal
d

daka07

pre oko 1 mesec

Prelepe scene, svaka cast tako se voli klub
K

Kraken

pre oko 1 mesec

od 1-5 mjesta desetak bodova razlike od 5-15 desetak bodova razlike poslije liga petice holandije portugala najvise gledalaca na tribinama i medju 3 najcasnije rezultatski lige u evropi idealno mjesto za TSC jedini regularan tim u AV ligi
n

nemerljivo

pre oko 1 mesec

Poljska je drzava kulture oduvek i sa skoro 40 miliona ljudi. Dosta gradova sa milion ljudi. Standard vec sad duplo visi od naseg.Poljski BDP dvadeseti u svetu. Stadioni bolji do mnogih cak i Bundes lige. Dalje valjda ne treba. Uporedjivati drzavu kao nasu sa 5 miliona ljudi i neku osam puta vecu je malo degute vec. Pa basa Arena hala kod nas jedva je rentabilna sa 5 utakmica kosarke i 50 koncerata i ostalih dogadjanja u njoj.

[email protected]

pre oko 1 mesec

Svaka čast, tako se voli klub.
D

DS1989

pre oko 1 mesec

Poljska liga je brutalna bukvalno svaki klub ima armiju navijaca i to ligi daje bas na lepoti. Mislim da je kvalitet same igre jako upitan i da uopste nije na nekom visokom nivou ali je ambijent lige bukvalno 10ka...
N

NoviSad021

pre oko 1 mesec

Normalno kad tamo svako navija za klub iz svog mesta

dusann55555

pre oko 1 mesec

Lepo je videti koliko je ljudima stalo do kluba svaka cast za Vislu i navijace

Kurcslus

pre oko 1 mesec

E ovako nesto je potrebno i Partizanu da se desi da bi ponovo bio cenjen i opste postovan klub. Ne trebaju nam Lazovic i Mijatovic koji su postavljeni tu samo da kukaju i mole drzavu za pomoc. Da se Partizan resetuje tako sto ce igrati trecu ligu pa da JNA opet bude pun.

Salleee

pre oko 1 mesec

Bravo visla. Zaslužili ste prvu ligu a boga mi i evropu za neku godinu
N

NARAVNO DA SE SLAVI

pre oko 1 mesec

Pa kako glasi Visla na šatrovačkom?

cima88

pre oko 1 mesec

Navijača koliko hoćeš

Vedrana Majstorovic

pre oko 1 mesec

Svaka cast za Vislu.

Kuleas

pre oko 1 mesec

Ovo treba da gledaju domaći mentol - navijači...

Aleksandar3006

pre oko 1 mesec

Fenomenalno! Istina je da ih ima mnogo više nego nas ali taj lokal patriotizam je vrh. Kako bi bilo lepo da Novi Sad navija za Vošu, Niš za Radnički, Kragujevac za svoj Radnički... Jedini grad koji znam da uglavnom navija za svoj klub je Šabac. Treba nam više takvih gradova.
d

dale23

pre oko 1 mesec

Ma niko Zvijezdo nema to sto imas ti! Pogledajte poslednju proslavu tititule na kalisu! Nas i Rusa 200 miliona!
к

кикоман

pre oko 1 mesec

друже, 90 посто руса боли ћоше за нас...симпатични смо им као народ, али нити смо толико слични нити би се нешто цимали да нама буде добро...ултраси су на прс у позадину, то јесте, али говорим о обичним људима...
j

jormungadr

pre oko 1 mesec

prebrojao nas MUP, kaze tu ima 3423 coveka max

wizard 1987

pre oko 1 mesec

gde mi zivimo...kad je jedna Poljska ovolikk isored nas...i treba da se ugasimo....ne zbog kvalitwta lige...vec zbog nqvijaca kulture...sve neki izgovori budalastine..a nikog na stadion

bet366.dx.am

pre oko 1 mesec

Visla Krakov na titulu sledeće sezone.
I

Informer

pre oko 1 mesec

Sto bi gremlin Vučićević rekao 2652 coveka su bila na trgu i to sa sve prolaznicima..
d

dekadent

pre oko 1 mesec

Bas nesto razmisljam ovih dana kako Ekstraklasa ako nastavi sa zdravim rastom moze da dodje tik iza liga petice, a imaju sve preduslove za to. Drzava od par desetina miliona stanovnika, jake lokalne navijacke baze, svaki grad navija za svoj klub, pa vecinski su novi stadioni, poseta sve bolja i bolja iz sezone u sezonu, uzbudljiva je liga jer svako svakog moze da dobije i svako moze i do titule i do ispadanja. Bas ozbiljan potencijal..
B

Bledoliki otpadnik

pre oko 1 mesec

Poljska je ozbiljna država. Članica Eu, Nato, i višegradske grupe. Fudbalska liga svake godine neizvesna nema izrazitog favorita za titulu, a da se neki klub favorizuje u odnosu na ostale o tome nema ni promil šansi. Šampion iz prošle godine Leh ima skroman iznos u poređenju sa vodećim timovima Evrope, ali i bogami kada su prošle godine bili protivnik Zvezde u kvalifijacijama za Ligu šampiona ispostavilo se da imaju manji budžet od Zvezde. Kod nas stadioni zvrlje poluprazni ili prazni, kod njih puni, kod nas liga bez briga, svake godine se zna ko je šampion, ko drugi, ko treći, ko ispada, kod njih svaka godina druga priča... Aha umalo da zaboravim naša reprezentacija u nikad lakšojj konkurenciji nije uspela da se domogne svetskog prvenstva, njihova jeste. Pa ko je onda bolji u ovom trenutku??
V

Visla Krakow

pre oko 1 mesec

Poljska se nije kvalifikovala na SP. Ispala je u barazu od Svedske 3:2.

alexandar1987

pre oko 1 mesec

Svi vole ovakve priče o povratku starih klubova na scenu 👌

Stefannnbgd

pre oko 1 mesec

Jedan od naj vecih i naj trofejnijih klubova Poljske se vraca gde pripada.

Milijana Ilic

pre oko 1 mesec

Poljaci su cudo ne znam sta drugo da kazem
N

Natalii29

pre oko 1 mesec

svaka cast, svima se ispalri trud na kraju

Benny Ben

pre oko 1 mesec

Bravo za Vislu!!!
p

pupi

pre oko 1 mesec

zvezda osvoji titulu dođe šaka jada i to jedva.Visla ušla u prvu ligu izašao ceo grad.Kakav naš fudbal,ja se divim ljudima koji odvoje dva sata da pogledaju onaj jad i čemer od naše lige.

50 miliona razloga

pre oko 1 mesec

Bravooo, ovo je totalni fudbal...
s

since 2011

pre oko 1 mesec

Mup kaže da je bilo 3430 ljudi na prijavljenom skupu u Krakovu.

Otac Makarije

pre oko 1 mesec

Koliko ovi poljaci vole sport treba da im se divimo.fudbal,kosarka,odbojka svuda pune tribine
H

Hyypia

pre oko 1 mesec

Slično kao kod nas :D kada spojiš oba kluba nema nas na tribinama kao njih na ulici. E tu je bruka i sramota.
A

Astoria

pre oko 1 mesec

Čestitke Visli i njihovim navijačima u godini jubileja. Predivan je grad Krakov. Nama ostaje da od njih učimo lekcije o podršci klubu i kada mu ne ide ili proživljava teške trenutke.
G

Gagi197

pre oko 1 mesec

Još kad bi i Polonija prošla plej of 😍

Bongo Gazda

pre oko 1 mesec

Svaka cast ovo su navijaci

Meda74

pre oko 1 mesec

Poljaci baš vole fudbal

Masa112

pre oko 1 mesec

Kakve scene svaka cast poljacima navijacka scena na zavidnom nivou
V

Vuk011

pre oko 1 mesec

Bar upola da je ovako kod nas kao u Poljskoj mozemo samo da mastamo o tome
M

Ma da bre to

pre oko 1 mesec

Pa treba da mastaju ostali klubovi...posto im zvezda sa pola gasa dobije sampiona u sred poljske. Ali zato jagelonija i recimo visla plok sure pazar, tsc...kao da su barselona licno. Daj druze nemoj me sprdati da nije LK ovi ne bi imali jednog predstavnika nigde
R

Rodman93

pre oko 1 mesec

Poljska ima 7 puta više stanovnika od Srbije, a i u pogledu društva, svijesti od sebi i sistema su ispred Srbije tri koplja, kao i ispred svih zemalja ex yu.

Elvis Fejzic

pre oko 1 mesec

Poljska liga je baš izjednačena po kvalitetu, nikad ne znaš ko će osvojiti. A stadioni puni svaku utakmicu

Jana1211

pre oko 1 mesec

prelepe scene u krakovu
D

Doradora12

pre oko 1 mesec

Fudbal se vratio kuci svaka cast navijacima
D

Djani85

pre oko 1 mesec

Čestitam na povratku i osvojite titulu ove godine!
Ш

ШидНавијаЗаЗвезду

pre oko 1 mesec

Браво за Вислу. Пољска лига је за нашу свемирски брод. Ове године 6,7 клубова се борило за титулу.
D

Da da...

pre oko 1 mesec

Koliko je samo njihov šampion Leh napravio problema Zvezdi u kvalifikacijama!

Aleksandar3006

pre oko 1 mesec

Evo ti se javljaš sa nadimkom Šid navija za Zvezdu... Kod nas bi bilo tako da ti npr navijaš za Radnički iz Šida ili Jednotu. Kod njih su puni stadioni jer svako iz svog grada navija za svoj klub
@

@Aleksandar3006

pre oko 1 mesec

Bravo, tačno tako! Isto je i u Engleskoj, ceo grad podržava svoj lokalni klub, ide na stadion i doprinosi lokalnoj ekonomiji.

Filip Josipovic

pre oko 1 mesec

Visla i treba da bude u vrhu