Komentari na vest

Nije divlji zapad, nego Španija: Pesnicom u lice – klasičan nokaut (VIDEO)

[email protected]

pre oko 2 meseca

tako i treba sledeci put neka prigovara opet fer plej nula sudija je trebao i njemu da pikaze crveni
v

visla13

pre 2 meseca

Bravo za golmana, provokacije na svakom ćošku, samo napred!

[email protected]

pre 2 meseca

Lepo ga sastavi

Aleksandar Bezbradica

pre 2 meseca

kakva liga bez briga. pa nije fudbal baš na život i smrt ,treba biti realan
n

nuki63

pre 2 meseca

Kakvih 4-12 mečeva suspenzije. Treba mu doživotno zabraniti

Predrag Blagojevic

pre 2 meseca

Druga spanska ma barselona je institucija

Bradurinski

pre 2 meseca

Pesnica, nos, patos 😁

Aleksandar Krezic

pre 2 meseca

Стварно страшно голман је изгубио живце.

Elvis Fejzic

pre 2 meseca

E ovo je pravi fudbalski meč :D
D

DjolePartizan12

pre 2 meseca

Komedija. Neozbiljno, neprofesionalno i ružno.

Ikebana

pre 2 meseca

na trenutak sam pomislio da je Bolivija 2 liga

Ardian Gasi

pre 2 meseca

Prljavo pesnicama sutoranjem sa gurkom umesto zagrade igraca ....
S

Staniša Žugić

pre 2 meseca

Bas jadno treba da suspenduju jednu sezonu pa ce da se opameti a nije vise ono vreme kad je moglo da se lema a nema kazni

Ardian Gasi

pre 2 meseca

Odyvek je spanija bila divlji zapad to ai znamk hehe
L

Leukemija

pre 2 meseca

Direktni crveni nažalost ali bice bolje

daleabs

pre 2 meseca

Kakva legenda ovaj

bet366.dx.am

pre 2 meseca

Ko gubi ima pravo da se ljuti.

Miki Milikic

pre 2 meseca

kakav bokser, udara bez milosti

Zivot je igra

pre 2 meseca

žali boze gledanja sramote

Zivot je igra

pre 2 meseca

tužno i žalosno 2 u 1

Zivot je igra

pre 2 meseca

e sada ih izbacite u beton ligu..
B

Bacoglavac

pre 2 meseca

Па сад испадају сигурно
n

nenadaleksandra

pre 2 meseca

Kakva legenda ovaj
V

Vladica1983

pre 2 meseca

klasican idiot...

vaalent

pre 2 meseca

Direktan crveni odma
J

Jbgsad123

pre 2 meseca

Uzasna liga bolje da ne igraju

Branka KG1960

pre 2 meseca

Slušaj ovog komentatora 🎧🎙️ što ponavlja : ,, Ne Zaboga, ne Zaboga, ne Zaboga...." jedno 10 puta. Muška bre igra. Emocije. Strast. Želja. Lik folirao, sudije nasele, čovek pošto već dobio crveni karton, rešio da GA REŠI LJUDSKI. Doduše, dobiće 10+ utakmica, vrv će ga najuriti iz kluba, pod pritiskom liberalno feminizirane javnosti 🙄 ali je pokazao, kako zapravo treba u ovo sadašnje doba, s vremena na vreme reagovati na glumce fudbalerčiće - curice
c

cacikica

pre 2 meseca

Strasno bi ti zviznuo po sred cela pametnog.
9

98765

pre 2 meseca

pa dobro, jednp dvije godine zabrane... poz.
C

Crveni

pre 2 meseca

I onom sto lezi po terenu i sudiji sto navlaci za njega
P

Predrag Petrovic

pre 2 meseca

hahaha al je lud ovaj golman
k

kflsdkfdsf

pre 2 meseca

Prebi bre pizdu
D

DDS900

pre 2 meseca

Hahhaha ako sam dobio crveni karton ,da znam za sta sam ga dobio.
đ

đorđe andrejević kun

pre 2 meseca

Bravo Andrada junače prebij bre foliranta šugavog
v

vasilijes

pre 2 meseca

Uvek podržavam da kad ti sudija već da crveni karton da bar budeš nasilan do kraja i nekom pokažeš gde mu je mesto jer je sisa.
T

Tomili11

pre 2 meseca

Kakve su ovo scene, šou program.. Fudbal i UFC u jednom
N

Nsoma

pre 2 meseca

Sudija 90 minuta navlači za jedan tim, ali 90 minuta, skandal nad skandalima i onda sram bilo igrače kad izgube živce.
F

Fer1

pre 2 meseca

Ma bravo bre. Nek ide život. Malo ga odgurnuo jer je ovaj krenuo da mu se unese u facu i ovaj zbog toga pada kao pokošen. Takvi zaslužuju pesnicu u glavu.
D

DDF

pre 2 meseca

Da ga kazne 12 utakmica za njega nije nista opasno,ionako je pred penzijom ima 36 godina...tipican primer ludog juzno amerikanca,argentinac

Nenad Andreic

pre 2 meseca

nesportski potez,zasluzuje debelu suspenziju

Pa dodo sam

pre 2 meseca

Bata računa kad je već crveni, bar da ga utepa hahahahha

Xxxmusa

pre 2 meseca

Dozivotno iz fudbala za ovo.

[email protected]

pre 2 meseca

Spanci i Portugalci najprljaviji igraci.

Benny Ben

pre 2 meseca

Bas jadno, treba da suspenduju jednu sezonu pa ce da se opameti. Nije vise ono vreme kad je moglo da se lema a nema kazni. 12 tekmi je smešno.
B

Boldrick

pre 2 meseca

Dozivotno iz fudbala za ovo.
M

Marko206

pre 2 meseca

Pa ovi ko da se bore za titulu, nije bezveze ko zna cime ga je isprovocirao kad svesno rizikuje kaznu.
B

Babajaro

pre 2 meseca

Lezao na travi duze kada je bio odgurnut nego kad je dobio pesnicu. Golman ce dobiti ono sto zasluzuje ali ovo valjanje po terenu su zenska posla. Muskarac si druze, suprotstavi se.

[email protected]

pre 2 meseca

Ovaj fudbal je postao kao boks mnogo agresivan
p

petrovicgoran22

pre 2 meseca

strasno, više nema sporta

Kazeev

pre 2 meseca

Sramota ako ga kazne samo sa 12 utakmica iskreno Treba to malo jače
i

ivanstole

pre 2 meseca

Nepricaj sa njim nabodi ga pravo u nos