Komentari na vest
Nikolićevo pismo za rastanak sa Vojvodinom: Moj odnos sa upravom nije bio dobar
C
Chiske
pre 16 dana
Nazalost videlo se da prosto ne moze. Kada silis da spasis karijeru koja je bila zavrsena i pre dolaska u Vosu. Pokazao je mozda delic onoga sto je bio pre Izraela i svinjca sto su mu tamo napravili sa kolenom. Izgubio na pokretnosti i agilnosti. Ali razumem njegovo razocarenje. Ali fudbal je surov i Vosa sa njim nije mogla da dogura ni fo 5 mesta. Tehnika top, fizikalije na nivou sezdesetogodisnjeg veterana. Meni je delovao kao usporen film na terenu. Ipak je uspeo da odigra jos malo i da ublazi dusevnu bol. Lepo sto je zahvalan za oporavak ali treba da je zahvalan sto uopste moze da hoda! Hvala mu za gol iz slobodnjaka protiv Mladosti! Steta, protracen talwnat zbog nemara doktora. I ja bi bio nadrndan na sve!
н
нс бој
pre 16 dana
Изгубили смо време са њим,чекали га,дали му простора,требао бити вођа екипе,десетка.Он на моменте показао класу,мајсторске потезе,премало од очекиваног.Нисмо кликнули и ћао,нема ту неке зле крви.Можда је имао проблема са управом,ал и кад је играо,није дао допринос који се очекује од њега.Све најбоље у даљој каријери.
s
snoop
pre 16 dana
Predobar igrač, loš lik
L
Lokal019
pre 16 dana
Retko prepotentan i arogantan lik!
A rodjeni mu brat inace zelenas u Nisu.
P
Peroslav
pre 16 dana
Na to pismo je bilo ključno velika šteta za obe strane što dolazi do raskida ugovora jer ipak nije uspeo da pokaže sve svoje kapacitete
Miki Milikic
pre 16 dana
a gde ce, gde ode ovaj tuzni mladic
F
FKV021
pre 16 dana
Oterali ste Medu sad Urketa.Glavno da ste ostavili ona dva bogalja sinišu i novevskog.
ф
фкв
pre 16 dana
Нишлија који је одбио да помогне свом Нишу зимус јер ипак је новац најбитнији. Могао си већ после прве сезоне са братом под руку и на твој ЈНА, једино где могу да га похвалим јер је на правој страни.
V
VladaNS
pre 16 dana
Nemam pojma kakve je to Uroš imao nesporazume i s kim u klubu, a bez obzira na to hvala mu za sve one (na žalost relativno retke) trenutke lucidnosti na terenu prilikom kojih je demonstrirao da nesumnjivo ima veliko fudbalsko znanje. Da nije bilo tih nesrećnih povreda ko zna šta bi sve bilo, verujem i više od viđenog. S druge strane, imao sam priliku da s njim ostvarim privatno kontakt na jednoj manifestaciji u gradu i moram reći da me tom prilikom prilično razočarao svojom prepotentnošću i nadmenošću i to mi je donekle pokvarilo utisak koji sam imao gledajući ga s tribina. Kako god bilo, srećno mu za dalje, gde god bio.
u
un23232323
pre 16 dana
Nemoj odmah da sudis,mozda decku nije bio dan ili je imao neki problem privatni.Na kraju krajeva ko si ti da on ostavlja utisak kod tebe.Pozdrav tebi i tvojoj Porodici
#UN23
D
Daki1984
pre 16 dana
Kako je tako je, bice bolje Nikolicu
m
malacikitia2yoma
pre 16 dana
Ucenjivali coveka,nisu ga pustili da igra
Urke znam da citas ovo,imas poruku iz cele Srbije!!!
ja nikad nisam bio njihov!!!!! to je to
m
malacikiza2yoma
pre 16 dana
podrsku* ne daj se pitino
Z
Zum
pre 16 dana
klasican lazov nije hteo u nis da ide zimus
p
pasuljzarucajiparadajz
pre 16 dana
hahajahahahahahahahahahah covek ima 20 soma platu mesecno u vosi,imao poziv od preko iz liga5...nisu ga pustili i onda ga ucenjuju da predje u nis za 3000eura mesecno hahahagaagahahahahahah
e fudbale jesi tajna,danas svaka šuša moze da komentarise i misli da zna
Z
Zum
pre 16 dana
Hteo da ide 😂😂😂😂😂 Plata 15.000€ i nisu mu dali 😂😂😂😂😂 Kakav lik
S
Stara Garda SG
pre 16 dana
Nikad nije bio deo slalninarske ekipe, prozivaju ga ljubičasti zbiljini botovi, gasterbajter navijač, kompletno naprednan skup ljudi danas oko Voše. Od igrača, preko trenera, sve do uprave uz već spomenute botine. I naravno da jedan ovakav momak nema šta da traži u takvom ambijentu. Srećno Ukiii sve najbolje ti želi SG.
F
Fudbalicaaaa
pre 16 dana
Ljubicasti je zapravo uvek hvalio Nikolica vidi se da samo bezveze komentarises a ne gledas sta ko pise zbog par pluseva na portalima siroke narodne mase umesto da pises na forumu ti biras portal i to mnogo govori
H
Herkle
pre 16 dana
Protiv Grcke 10,15 huiljada ljudi, zavisno od rezultata i igre na tom mecu ako bude pozitivno bice protiv holandije 25.000 ako bude lose bice opet 10 do 15 max. Sve u svemu srozali su fudbal bas. Cak i pod Pixijem i kad smo imali ok rezultate u ligi nacija i protivnike nije bilo publike.
J
Jorgovani
pre 16 dana
Zbilja i baka Prase klub, sta ocekivati....sramota je i sto si igrao tamo...
M
MRkAosjw
pre 16 dana
Uz Duleta Daltona, onog Bosketa i par likova koji nemaju ni za kisleu u UO.
Zoran Jeremic
pre 16 dana
Pravo u metu,svaka cast na iskrenosti
B
Banacan
pre 16 dana
"Lala" je izraz koji se koristi za stanovnike Banata. Ako je FK Vojvodina iz mesta u Banatu, onda u redu.
S
Statler
pre 16 dana
U Srbiji je preko 800.000 ljudi funkcionalno nepismeno, šta očekuješ?
B
BoguHvalaStoSamLala
pre 16 dana
Ajde prihvaticemo i Bacvane, moze i Baranjce ako treba, samo Sremce ne
Stefan
pre 16 dana
Kako je tako je, bice bolje Nikolicu :)
Bojan Pavković
pre 16 dana
dobar igrač, da ga uzme tsc, da se ekspresno vrate u ligu
@
@
pre 16 dana
Sto bi isao u nasu drugu ligu???
XavieRS
pre 14 dana
zato sto je po formi za beton ligu..
S
Staaa
pre 16 dana
Ke.a kad ge razbile povrede i pre Vose ?!
rosengrenn
pre 16 dana
Nece proci ni 3 kolo
G
Gost emisije
pre 16 dana
Bravo Uroše, nisi njihov i nisi ćutao, nisi podržao "gazdu" nisi podržao one koje niko normalan i ne podržava. Zbiljiću odlazi a ovi tvoji će sami za tobom!
L
Lepinja
pre 16 dana
Bitno da vozis najskuplja kola
G
Gost emisije
pre 16 dana
Njegov novac njegova izbor a ti navrati do stadiona i dobićeš majicu i ponekad magnet!
F
Firmas1978
pre 16 dana
Samo idi i ne vracaj se
/
/-/
pre 16 dana
Pa dobro, nije namestio trenera, nikako...

.JPG.webp.webp.webp)






