Komentari na vest

Nikolićevo pismo za rastanak sa Vojvodinom: Moj odnos sa upravom nije bio dobar

C

Chiske

pre 16 dana

Nazalost videlo se da prosto ne moze. Kada silis da spasis karijeru koja je bila zavrsena i pre dolaska u Vosu. Pokazao je mozda delic onoga sto je bio pre Izraela i svinjca sto su mu tamo napravili sa kolenom. Izgubio na pokretnosti i agilnosti. Ali razumem njegovo razocarenje. Ali fudbal je surov i Vosa sa njim nije mogla da dogura ni fo 5 mesta. Tehnika top, fizikalije na nivou sezdesetogodisnjeg veterana. Meni je delovao kao usporen film na terenu. Ipak je uspeo da odigra jos malo i da ublazi dusevnu bol. Lepo sto je zahvalan za oporavak ali treba da je zahvalan sto uopste moze da hoda! Hvala mu za gol iz slobodnjaka protiv Mladosti! Steta, protracen talwnat zbog nemara doktora. I ja bi bio nadrndan na sve!
н

нс бој

pre 16 dana

Изгубили смо време са њим,чекали га,дали му простора,требао бити вођа екипе,десетка.Он на моменте показао класу,мајсторске потезе,премало од очекиваног.Нисмо кликнули и ћао,нема ту неке зле крви.Можда је имао проблема са управом,ал и кад је играо,није дао допринос који се очекује од њега.Све најбоље у даљој каријери.
s

snoop

pre 16 dana

Predobar igrač, loš lik
L

Lokal019

pre 16 dana

Retko prepotentan i arogantan lik! A rodjeni mu brat inace zelenas u Nisu.
P

Peroslav

pre 16 dana

Na to pismo je bilo ključno velika šteta za obe strane što dolazi do raskida ugovora jer ipak nije uspeo da pokaže sve svoje kapacitete

Miki Milikic

pre 16 dana

a gde ce, gde ode ovaj tuzni mladic
F

FKV021

pre 16 dana

Oterali ste Medu sad Urketa.Glavno da ste ostavili ona dva bogalja sinišu i novevskog.
ф

фкв

pre 16 dana

Нишлија који је одбио да помогне свом Нишу зимус јер ипак је новац најбитнији. Могао си већ после прве сезоне са братом под руку и на твој ЈНА, једино где могу да га похвалим јер је на правој страни.
V

VladaNS

pre 16 dana

Nemam pojma kakve je to Uroš imao nesporazume i s kim u klubu, a bez obzira na to hvala mu za sve one (na žalost relativno retke) trenutke lucidnosti na terenu prilikom kojih je demonstrirao da nesumnjivo ima veliko fudbalsko znanje. Da nije bilo tih nesrećnih povreda ko zna šta bi sve bilo, verujem i više od viđenog. S druge strane, imao sam priliku da s njim ostvarim privatno kontakt na jednoj manifestaciji u gradu i moram reći da me tom prilikom prilično razočarao svojom prepotentnošću i nadmenošću i to mi je donekle pokvarilo utisak koji sam imao gledajući ga s tribina. Kako god bilo, srećno mu za dalje, gde god bio.
u

un23232323

pre 16 dana

Nemoj odmah da sudis,mozda decku nije bio dan ili je imao neki problem privatni.Na kraju krajeva ko si ti da on ostavlja utisak kod tebe.Pozdrav tebi i tvojoj Porodici #UN23
D

Daki1984

pre 16 dana

Kako je tako je, bice bolje Nikolicu
m

malacikitia2yoma

pre 16 dana

Ucenjivali coveka,nisu ga pustili da igra Urke znam da citas ovo,imas poruku iz cele Srbije!!! ja nikad nisam bio njihov!!!!! to je to
m

malacikiza2yoma

pre 16 dana

podrsku* ne daj se pitino
Z

Zum

pre 16 dana

klasican lazov nije hteo u nis da ide zimus
p

pasuljzarucajiparadajz

pre 16 dana

hahajahahahahahahahahahah covek ima 20 soma platu mesecno u vosi,imao poziv od preko iz liga5...nisu ga pustili i onda ga ucenjuju da predje u nis za 3000eura mesecno hahahagaagahahahahahah e fudbale jesi tajna,danas svaka šuša moze da komentarise i misli da zna
Z

Zum

pre 16 dana

Hteo da ide 😂😂😂😂😂 Plata 15.000€ i nisu mu dali 😂😂😂😂😂 Kakav lik
S

Stara Garda SG

pre 16 dana

Nikad nije bio deo slalninarske ekipe, prozivaju ga ljubičasti zbiljini botovi, gasterbajter navijač, kompletno naprednan skup ljudi danas oko Voše. Od igrača, preko trenera, sve do uprave uz već spomenute botine. I naravno da jedan ovakav momak nema šta da traži u takvom ambijentu. Srećno Ukiii sve najbolje ti želi SG.
F

Fudbalicaaaa

pre 16 dana

Ljubicasti je zapravo uvek hvalio Nikolica vidi se da samo bezveze komentarises a ne gledas sta ko pise zbog par pluseva na portalima siroke narodne mase umesto da pises na forumu ti biras portal i to mnogo govori
H

Herkle

pre 16 dana

Protiv Grcke 10,15 huiljada ljudi, zavisno od rezultata i igre na tom mecu ako bude pozitivno bice protiv holandije 25.000 ako bude lose bice opet 10 do 15 max. Sve u svemu srozali su fudbal bas. Cak i pod Pixijem i kad smo imali ok rezultate u ligi nacija i protivnike nije bilo publike.
J

Jorgovani

pre 16 dana

Zbilja i baka Prase klub, sta ocekivati....sramota je i sto si igrao tamo...
M

MRkAosjw

pre 16 dana

Uz Duleta Daltona, onog Bosketa i par likova koji nemaju ni za kisleu u UO.

Zoran Jeremic

pre 16 dana

Pravo u metu,svaka cast na iskrenosti
B

Banacan

pre 16 dana

"Lala" je izraz koji se koristi za stanovnike Banata. Ako je FK Vojvodina iz mesta u Banatu, onda u redu.
S

Statler

pre 16 dana

U Srbiji je preko 800.000 ljudi funkcionalno nepismeno, šta očekuješ?
B

BoguHvalaStoSamLala

pre 16 dana

Ajde prihvaticemo i Bacvane, moze i Baranjce ako treba, samo Sremce ne

Stefan

pre 16 dana

Kako je tako je, bice bolje Nikolicu :)

Bojan Pavković

pre 16 dana

dobar igrač, da ga uzme tsc, da se ekspresno vrate u ligu
@

@

pre 16 dana

Sto bi isao u nasu drugu ligu???

XavieRS

pre 14 dana

zato sto je po formi za beton ligu..
S

Staaa

pre 16 dana

Ke.a kad ge razbile povrede i pre Vose ?!

rosengrenn

pre 16 dana

Nece proci ni 3 kolo
G

Gost emisije

pre 16 dana

Bravo Uroše, nisi njihov i nisi ćutao, nisi podržao "gazdu" nisi podržao one koje niko normalan i ne podržava. Zbiljiću odlazi a ovi tvoji će sami za tobom!
L

Lepinja

pre 16 dana

Bitno da vozis najskuplja kola
G

Gost emisije

pre 16 dana

Njegov novac njegova izbor a ti navrati do stadiona i dobićeš majicu i ponekad magnet!
F

Firmas1978

pre 16 dana

Samo idi i ne vracaj se
/

/-/

pre 16 dana

Pa dobro, nije namestio trenera, nikako...