Komentari na vest
Ništa od Reala i Bajerna, Joško Gvardiol ostaje u Mančester Sitiju
TheStefanK
pre 11 dana
Nisu ludi da ga puste, on i haland planirani za okosnicu tima
b
balj123
pre 12 dana
Cekamo Gvardiola na ovom svetskom da zablista
medabagljas
pre 12 dana
Tako i treba bre sledeca stanica barcelona
p
psg kings of planet
pre 12 dana
zasto kad moze u psg tim iz snova
Dajana09
pre 12 dana
Mogao bi a dali ce to ćemo videti
mora da ostane, njega ne smeju da puste

Vukelic David
pre 12 dana
drago mi je sto je ostso zasluzioje to mesto
Pedja19
pre 12 dana
Pametna odluka, sta ce u realu, treba da uziva u Sitiju.
Kaki
pre 12 dana
Nije mi on za real iako je siti odlican tim imaju oni i bolje resenje na toj poziciji kao sto je npr joaoo.
V
Veljko9
pre 12 dana
igracina… bice zanimljivo videti njega i Vuskovica u tandemu
catanha
pre 12 dana
Nije sve u parama, nekad treba verovati u projekat
o
omaewa
pre 12 dana
Vardi je u jednom podkastu dobro objasnio, Mareska samo nastavlja ono sto je Pep radio, logika ostaje ista

Ivica Doya Gašić
pre 12 dana
Tu mu je realno i najbolje! Na terenu se pokazao i dokazao da je s pravom u prvih 11 Sitija. Što bi sad išao u neki sličan klub gde ga ne znaju i gde bi se borio za svoju poziciju unutar ekipe.. Izgleda pametan neki dečkonja
S
Svašta
pre 12 dana
Ovu prevaru Boška su tražili Real i Bajern, isto kao što su mene tražile Džesika Alba i Monika Beluči.
Dobar igrač veliki posao ako dodje
v
valjdajejasnosvima
pre 12 dana
money talks........
B
Branimir Milev
pre 12 dana
Kao da mu fali nešto u sitiju pa hoće ds ide negde drugde
M
MMMarko
pre 12 dana
Veoma dobar igrac.
Милош Гроздановић
pre 12 dana
I sledeće sezone ništa od titule!
D
DZG Rudes
pre 12 dana
Milose, mozes ti to i bolje...
Dejan P.
pre 12 dana
Samo tamo i može da ostane
D
DZG Rudes
pre 12 dana
"Samo" u Cityju??...
p
pink
pre 12 dana
ima više rvata u city nego srba u zvezdi








.jpg.webp)