Komentari na vest

Ništa od Reala i Bajerna, Joško Gvardiol ostaje u Mančester Sitiju

TheStefanK

pre 11 dana

Nisu ludi da ga puste, on i haland planirani za okosnicu tima
b

balj123

pre 12 dana

Cekamo Gvardiola na ovom svetskom da zablista

medabagljas

pre 12 dana

Tako i treba bre sledeca stanica barcelona
p

psg kings of planet

pre 12 dana

zasto kad moze u psg tim iz snova

Dajana09

pre 12 dana

Mogao bi a dali ce to ćemo videti
mora da ostane, njega ne smeju da puste

Vukelic David

pre 12 dana

drago mi je sto je ostso zasluzioje to mesto

Pedja19

pre 12 dana

Pametna odluka, sta ce u realu, treba da uziva u Sitiju.

Kaki

pre 12 dana

Nije mi on za real iako je siti odlican tim imaju oni i bolje resenje na toj poziciji kao sto je npr joaoo.
V

Veljko9

pre 12 dana

igracina… bice zanimljivo videti njega i Vuskovica u tandemu

catanha

pre 12 dana

Nije sve u parama, nekad treba verovati u projekat
o

omaewa

pre 12 dana

Vardi je u jednom podkastu dobro objasnio, Mareska samo nastavlja ono sto je Pep radio, logika ostaje ista

Ivica Doya Gašić

pre 12 dana

Tu mu je realno i najbolje! Na terenu se pokazao i dokazao da je s pravom u prvih 11 Sitija. Što bi sad išao u neki sličan klub gde ga ne znaju i gde bi se borio za svoju poziciju unutar ekipe.. Izgleda pametan neki dečkonja
S

Svašta

pre 12 dana

Ovu prevaru Boška su tražili Real i Bajern, isto kao što su mene tražile Džesika Alba i Monika Beluči.
Dobar igrač veliki posao ako dodje
v

valjdajejasnosvima

pre 12 dana

money talks........
B

Branimir Milev

pre 12 dana

Kao da mu fali nešto u sitiju pa hoće ds ide negde drugde
M

MMMarko

pre 12 dana

Veoma dobar igrac.

Милош Гроздановић

pre 12 dana

I sledeće sezone ništa od titule!
D

DZG Rudes

pre 12 dana

Milose, mozes ti to i bolje...

Dejan P.

pre 12 dana

Samo tamo i može da ostane
D

DZG Rudes

pre 12 dana

"Samo" u Cityju??...
p

pink

pre 12 dana

ima više rvata u city nego srba u zvezdi