Komentari na vest

Njegovo navijačko veličanstvo – Škot

Milan Lukic

pre 7 dana

škoti ludaci sta ces

FC RED STAR

pre 7 dana

Kapa dole stvarno su navijači za primer
P

Peroslav

pre 7 dana

Njegovo veličanstvo škot poznat je kao veliki dominantan navijač koji stalno ponavlja i navija za svoj tim

Bosque

pre 7 dana

Nestalo piva u Bostonu...

nba

pre 7 dana

Tanka reprezentacija nista posebno,a njiho i navijaci se pale samo tako

Slobodan Ristovic

pre 7 dana

njegovo velicanstvo licno

Isa Peric

pre 7 dana

Verovatno najbolji navijaci na svetu. Vole pice i fudbal al cini mi se da nisu nasilni kao Englezi , Nemci , Nizozemci...
7

777kizara777

pre 7 dana

kakvi poluprofesionalci juju

Aleksandar3006

pre 7 dana

Najbolji navijači na svetu! Čistio sam sa njima sneg u Novom Sadu, to zu toliko pozitivni momci i toliko vole fudbal. Posle toga su otišli da odnesu donacije u dečije selo.
d

dekismeki

pre 7 dana

King King King!!!
Svaka čast za ovakve navijace

zorankoscica

pre 7 dana

Treba da se svi ugledaju na ove Škotske navijače. Bez divljanja na tribinama i vređanja suparnika samo sportsko navijanje. I posle utakmica druženje i ćaskanje sa protivničkim navijačima. Onda bi možda bili i puniji stadioni jer bi ljudi bez problema odlazili sa porodicama na utakmice.

Vladan Maleṣ̌ić

pre 7 dana

Dobro navijanje
Odlicni su na ujaci.
g

gost123454234234

pre 7 dana

Nikada neću zaboraviti 2013. godinu i Škote u Novom Sadu. Em su nas kupili činjenicom da su čistili stadion da se igra meč, a onda i navijanjem, kulturom i naravno druženjem u pabu. Posebno me zapanjilo da svaki Škot navija za klub iz svog mesta i da su se čudili nama kako cela država navija za svega dva kluba. Sa jednim sam ušao u dublju priču o nekim niželigaškim klubovima u Škotskoj, pa ga je iznenadilo kako tako dobro poznajem Ostrvski fudbal. A posebno me obradovalo kada su na zidu videli sliku reprezentacije Kraljevine Jugoslavije iz Montevidea 1930. i kada sam krenuo da im pričam da je ta naša država učestvovala na prvom Mundijalu. Njihov komentar je bio samo "Vau".

milkica12

pre 7 dana

Skoti su to ,oni su odlicni navijaci nema rijeci za njih

Uskekruske

pre 7 dana

Dobro navijanje....
z

zulu

pre 7 dana

škoti su sjajni navijači,setite kako su čistili sneg u novom sadu da bi se odigrala utakmica
S

Springburn

pre 7 dana

Preselio sam se u Glazgov pre dve godine zbog posla, tu živim i radim. Izuzetno dobronameran narod i srećni sa svojom državom, poreklom i vrednostima, ni jednu ružnu reč nisam čuo za druge (osim za engleze ali kao kroz šalu). Ljudi su aktivni, igraju sportove, provode vreme u prirodi, planinarenje, čovek povremeno i zaboravi kako su vremenski uslovi grublji nego kod nas. Kao narod definitivno jedan od najljubaznijih na svetu ako ne i broj jedan, to može da potvrdi svako ko ih upozna i provede vreme sa njima. Ako vam se ukaže prilika družite se sa škotima.
p

pa

pre 7 dana

vi u Srbiji bi se trebali ugledati na Škote i on nemaju dobru Reprezentaciju čak Srbija je češče igrala na Prvenstvima nego oni ali njihovi Stadioni su uvek PUNI kad igra Škotska a ne kao u Srbiji

Petar Kocevic

pre 7 dana

Steta sto ce da ispadnu
D

Djordje Milev

pre 7 dana

Samo im daj pivo

RodjenLoš

pre 7 dana

koja smo razlika njima pivo nama sendvič i tu se već vidi razlika
Skoti su najjači navijači, nigde ne prave sranja piju zajebavaju se znaju ljudi da uzivaju a i da pomažu

Marko Vesna

pre 7 dana

Idemo do kraja momci
e tako se voli i postuje svoja zemlja

KuukYY

pre 7 dana

Dzaba dzaba dzabap
l

loshMy09

pre 7 dana

možemo učiti od njih šta je nacionalni dres i navijačka pripadnost...

Veljaa13

pre 7 dana

Gde god da igra njihova reprezentacija, tribine su pune pesme, zastava i dobre atmosfere

Natasa27

pre 7 dana

Skoti su odavno poznati kao jedni od najboljih i najvernijih navijaca na svetu

Nikola Malešić

pre 7 dana

Svaka cast majstori
Z

Za redakciju

pre 7 dana

Samo da pohvalim redakciju Mozzartsport-a za ove tekstove. Prvo onaj tekst o protestima ljudi u Meksiku, a zatim i ovo. Donose nam pravi duh Mundijala.
N

Nenad Petrovic

pre 7 dana

... Svasta ima.. Svasta..

klackalica535

pre 7 dana

Skotski wiski Irsko pivo dobitna kombinacija.
h

ha_ha

pre 7 dana

Skoti su fantastican narod, imao sam priliku na letovanju u Grckoj da upoznam par likova, imaju nekih slicnosti sa nama. Ali scena koja ce mi zauvek ostati urezana je kad je drugar krenuo da im prica kako smo mi kao Srbi ugnjetavan narod, sve oko bombardovanja i siromastva u zemlji i oni kad ih je pogodila ta prica vade novcanike da nam daju pare kao pomoc hahahaha, braca!

Valentina Kolar

pre 7 dana

Dobri su, veseli, opušteni i dodala bih za razliku od nas
D

Daren_g

pre 7 dana

Na svakom svetskom prventvu neki britanci budu hit, imali smo irce sa "wil grigs on fire", evo sad nas skoti odusevljavaji navijackom kulturom

FiumenBG

pre 7 dana

dobri su skoti veseli, pijani... vole nas uglavnom :)
R

RendiOrton13

pre 7 dana

Predobar tekst. Primer kako pravi navijaci izgledaju i ponasaju se

ЗоранАГТ+

pre 7 dana

свака част мајстори.

Miki Milikic

pre 7 dana

najbolji navijaci na prvenstvu
S

S.T.A.L.K.E.R.

pre 7 dana

Jel primećujete da smo mi nekako svima neka prekretnica ili zanimljivost u sportskom smislu. Do jučerašnje utakmice sa BiH, Švajcarska je redovno imala problema u drugom kolu velikih, takmičenja. Osim kad su nas dobili na svetskom. Škotima krenulo od kad su nas izbacili. Mi se u fudbalu ne povezujemo ni sa jednom pozitivnom pričom po nas. Kao u onim pričama i skečevima gde je neki lik večiti gubitnik, i njegova je uloga samo da na kraju glavnom junaku ulepša pobedu.
B

Brankoni84

pre 7 dana

Kako ništa pozitivno sa Srbijom, ako imaš neki maler skini ga uz pomoć Srbije.😘

No name

pre 7 dana

Pivo mogu i da piju samo

Miloš Milovanović

pre 7 dana

Ali probleme koje ostrvljani mogu da naprave nema nigde...
p

plavacc

pre 7 dana

ovo su gospoda i to baš,nikad neću zavoraviti kako su lopatali sneg na stadionu kod nas,sve nasmejani i uz pesmu,niti jedan problem nije bio,nisu ni ćikove bacali po ulici

XavieRS

pre 6 dana

promeni tu sliku, sramotis je takvim komentarim..ljudi su cistili sneg na Karadjordju da bi se utakmica odigrala..nisu oni nadobudni englezi..

Miloš Orošić

pre 7 dana

Fudbal i pivo - šta ćeš lepše 😅

djole.

pre 7 dana

Pa rakija,da se presece.

Gatsby82

pre 7 dana

Voleo bi da imamo takvu ljubav prema svojoj reprezentaciji i svom lokalnom klubu kao Škoti
m

misa mitrovic

pre 7 dana

škoti legende, svaka cast, tanka reprezentacija ,

Nikola Malešić

pre 7 dana

Navijam na Skotsku

Igor Markovič

pre 7 dana

40000 funti za svetsko prvenstvo,pravo bogatstvo To može samo fudbal
M

Maksi007

pre 7 dana

Mene su Skoti "kupili" jos onomad kad su uzeli lopate da ciste stadion Karadjorde jer je sneg bas napadao kad smo igrali protiv njih. Na kraju smo ih pobedili 3-4:O i ljudi na kraju ostave donaciju za svratiste u NS.
p

plavacc

pre 7 dana

ma ulicu na crveno nisu prešli,a pijani kao letve,najveća gospoda ikad
S

Slažem se

pre 7 dana

Legende,osim navijača Bode Glimta,niko nije ostavio tako pozitivan utisak.
O

Odred Dusan Silni

pre 7 dana

To mnogo govori o nama. Volim takvde navijace itd, a smai u svojoj kuci smo suprtno. Sta je sa nama? Sto braco? Ajmo i mi, znamo sve da hocemo. 4C
D

Deportivo

pre 7 dana

Od srca im zelim nezavisnost! I ne samo njima vec i Velsu.Nisu uspjeli 2014,nadam se da ce 2034te kada ce po ustavu GBR imati novu sansu...
e

ewewew

pre 7 dana

Napred Skoti uvek protiv Engleza
M

Mareska87

pre 7 dana

Obozavam škote!!! Imao sam priliku da kroz svoju marijeru upoznam nekoliko igraca i sa nekima da igram nekoliko sezona,takodje sam imao komsije sa kojima sam i dan danas u kontaktu nakon 20 godina.Ljudi su neverovatni,mnogo slicni nama i mnogo normalniji od engleza npr.Često mi dodju u goste i obozavaju Srbiju,nase ljude i nasu hranu.Iskren da budem blizi sam sa njima nego sa velikim brojem ljudi odavde koje vidjam svakodnevno.
b

bbgarko

pre 7 dana

Hahha pa skoti su to sta da se kaze drugo
О их је упознао не мисли ми 5% од оног што је написано
@

@dejan

pre 7 dana

šta je s pismenošću brate??
r

rea

pre 7 dana

Levo na slici: Mirko Ivanić.