Komentari na vest

Očekivalo se mnogo više, ali Flamengu godi i minimalac

Brutal92

pre oko 2 meseca

I ovi Brazilci brate svaku koju odigram od nula do 1 uglavnom, pre su igrali, goleade sad mrtvilo. Ko i kopa libertadores i kopa sudamerikana

mmmm

pre oko 2 meseca

svi igrali gg,e zivote

Бранко Шијак 🇦🇷🇷🇸

pre oko 2 meseca

Поново их гурају судије, као и увек. Нису џабе јужноамерички Реал Мадрид. Фламенго је уз Боку најкорумпиранији клуб у Јужној Америци. Палмеирас је ове сезоне много јачи.
D

Dejan23

pre oko 2 meseca

nema gg, nazalostt

Aleksandar Vulovic

pre oko 2 meseca

A meni trebao gg za 130, e nesrece!
A

Animationen

pre oko 2 meseca

Uzas kakve ekipe ima u plejof. Uzaaaas

Kanidja99100

pre oko 2 meseca

flamengo i palmeiras ce se boriti za titulu

milos69slot

pre oko 2 meseca

dal je moguce da su ovako smesno igrali? zaista ne razumemo ovaj mec

Benny Ben

pre oko 2 meseca

Moćni crveno-crni!!!

Batina1

pre oko 2 meseca

Brazilska liga je postala mučna za gledanje.

Stefannnbgd

pre oko 2 meseca

Sa takvom reputacijom i igrackim kadrom iz kolo u kolo od 0-2 nejasno.

bordeaux

pre oko 2 meseca

Prosli vikend me srusili. Vodili 2:0 fo 85 min i 2:2 kraj

Aleksa Jovanović

pre oko 2 meseca

Sledeca utakmica mora biti 5+ golova. Ova mi je prosla al sledeca ce biti jos jaca

[email protected]

pre oko 2 meseca

palmeiras i flamengo ce se boriti za titulu.ovi drugi su mnogo ispod njih

jovan1111

pre oko 2 meseca

tesko ce ovako do finala

Mismis

pre oko 2 meseca

Kakav skandal Boce sinoc ovo je nista