Komentari na vest

Od Partizana, FAP-ovim kamionom, do Srpske lige: Albert Nađ novi trener Dubočice

3

39393939

pre 31 minuta

"Moram da skacem, moram da skacem, jer nisam nisam..."
B

BakiBojan

pre 32 minute

Idemo, najjace trenerske biografije svih vremena. U sto jake biografije u tom radu
v

vaskeeeeez

pre 32 minute

Bas su se usrecili sa njim na klupi... Pre da ce ispasti u 4 ligu, nego da udju u PLA
D

Drale1998

pre 40 minuta

Srecno albertu!!!
B

Bora borica

pre 43 minute

Od direktora Partizana do trenera u srpskoj ligi istok??? Super liga,prva liga,srpske lige....klubove basli svi koji su sa predhodnim ispali 😀
D

Del Boj

pre oko 1 sat

"Proslavljeni relrezentativac"?U cemu se tacno proslavio kao reprezentativac?A tek kao trener...?Ispodproseka i za Srpsku ligu, videce se na pocetku sezone.
R

Rud_Van_Istinaj

pre oko 1 sat

Ali, Bratislav Ristic. Ja imam osecaj da je svaki drugi mesec u drugom klubu. Uz sve to, nikad mi nije jasno bilo kako je doso do prvog tima radnickog, a posle i inostranstvo jer je bilo bas puno dece koja su bila bolja od njega. Imao isti kvalitet kao i brat njegov Dejan, samo sto je Dejan mislim skoro celu karijeru proveo po nasim ligama. I taj lik, bez skole (naravno da je kasbije kupio sta yreba) glumi nekog funkcionera,a nepismen do koske. Bitno da drugaru skinuo ribu i ozenio je.
D

Del Boj

pre oko 1 sat

Macak, da nisi ti taj drugar 😂?Nesto ga mnogo isproziva, ne znam ga mozda je sve to tako, ali sve, sve ovo za ribu je klizeci sa obe noge...

Ranijeri

pre oko 1 sat

Napravili su stadion ali moraju dobre igrace kad vec imaju pretenzije za ulaske u visi rang.
M

Marko Leskovac

pre oko 2 sata

Navijao sam za pravu Dubočicu koja je ugašena 2014. Ovo je samo neki frankeštajn od kluba, bez ikakve tradicije!
B

Beogradjaninn

pre 30 minuta

A bas je stara Dubocica bila uspesna i imala armiju navijaca 😂😂😂 ljudi dobise stadion i projekat za koji bi 99% klubova dusu dalo i ni to vam ne valja
J

Janaćko

pre oko 2 sata

Talentovani stručnjak imao 1 pobedu u prvih 11 utakmica. Kraj vica.
D

DZP

pre oko 1 sat

ni meni nije jasno... gde ga NAĐoše...
D

Del Boj

pre oko 1 sat

@DZP pored puta za Srpsku ligu Zapad, sleto u kanal sa fap-om...