Komentari na vest

Opomena Dejana Stankovića: Mlađi igrači da promene brzinu

m

mladi igraci

pre oko 22 sata

u zvezdinim mladim igracima samo neki momcici bez tela i bez fizickih predispozicija, odma mogu reci da ni jedan nece igrati negde u nekom top klubu na visokom nivou u evropi....
j

jokicvv.

pre oko 22 sata

Gradi se tim polako opet
C

Claudio Lopez

pre oko 24 sata

Ovi klinci što su juče igrali sve i da prebace u 5 brzinu ne bi vredelo...Malo me brine omladinska škola ako je ovo najbolje što imamo, jako je to tanko.
G

GostSPFCKSNS

pre 1 dan

Ove godine nema evrope, nema ni titule...trener za surdulicu, igraci za lucane...
I

Ivan8888888888

pre 1 dan

Gradi se tim polako opet

Svetlana Bugarinov

pre 1 dan

Nema ništa od LŠ očigledno i ove godine

kiboooo

pre 1 dan

Ovde rezultat uopšte nije ni bitan.
V

Voždovac

pre 1 dan

za ovu fazu priprema ? pa imali su pauzu 15 dana. 90% tima je isto. treba da vezu, da sa ovim protivnikom igraju vezanih očiju ... ajmo sad: teške noge, nikad jače pripreme,mister baš zna šta radi svim imamo poverenje u njega , kad bude najvažnije bićemo pravi.... i da lopta je okrugla i 2:0 je najgori rezultat.... svi danas igraju fudbal
m

mina981

pre 1 dan

A dobro, pripremne utakmice kao pripremne utakmice, jesu bitne da bi videli kako stoje i gde, ali nisu ogledalo budućnosti sigurno
d

dekidekisss

pre 1 dan

Koju brzinu da promene, da pređu na onu Dekijevu?

Nemanja Matic

pre 1 dan

Vazno, da je zvezda pobedila spekulacija ce uvek biti vazan je rezultat... Delije se tek zahuktavaju💯

Uskekruske

pre 1 dan

Losa utakmica za gledanje

Mirko Zlatanović

pre 1 dan

ma tek je pripremni period
S

Stanazivko

pre 1 dan

A dobro tek su ovk pripreme

Izbistanin

pre 1 dan

Šteta za zvezdu sa Stankovićem nema ništa od lige šampiona.
S

Slaviša Trifunović

pre 1 dan

Tako je Deki,bravo!

Nikola Pilipovic

pre 1 dan

Tesko do lige sampiona,nema tu pojacanja koja odskacu
s

spitfire

pre 1 dan

nijw bila losa utakmica, bice ovo sve d9bro

ivanasud

pre 1 dan

Polako tek je pocetak priprema

Asani Avni

pre 1 dan

nema popustanja nikome

Batina1

pre 1 dan

Srušili me 2+ prvo za ozbiljnu lovu.

Meda74

pre 1 dan

Nema ništa od LŠ očigledno i ove godine.
S

SUNĐER BOB

pre 1 dan

Nema.

Марјан Симоновић

pre 1 dan

Mora Deki da ubaci u rotaciju jos 3-4 klinca najmanje, a i treba malo da se smanji igracki kadar, da se proda nesto dok jos moze, npr. Elsnik, Handel...

Radoman Ninkovic

pre 1 dan

Kad strateg kao što je dejan kaže to momcii... Mora tako
n

nuki63

pre 1 dan

Pa mora imati neki vrhunski talenat medju tim mladjim igračima
B

BokiUSA

pre 1 dan

Iskreno ni jedan od ovih mladih mi se nije dopao. Spori tromi grese kao da su prvi put sutnuli loptu. Razumem trema ali bas ni jedan pozitivan.
P

Preterujes

pre 1 dan

Strika je prilicno dobro poceo mec, prosori, hrabrost, sve. Posle toga da li mu je palo samopouzdanje, kondicija ili sta vec. Saric ima vic, dobro se krece, ima i dobar sut. Fali jos malo da postanu rutineri ali ova dvojica su buduci prvotimci. Za ostale se slazem.

Elvis Fejzic

pre 1 dan

Treba mladjima davati što više šansu
T

Triton

pre 1 dan

Zasta svakako ce ih prodat posle jedne solidne sezone , a onda dovedu neke afrikance na kilo

proka021

pre 1 dan

mole se skauti Zvezde da dovedu Nadira Benbouali igrač Đera,top napadač za naše pašnjake

Miloš Milovanović

pre 1 dan

svaka izjava je u floskulama...

Lazar Stojkovic

pre 1 dan

ma deki je legenda naseg fudbala

cecaaa111

pre 1 dan

Tako je dejane...
B

Barabinho

pre 1 dan

Ovo će biti jedna od gorih sezona
G

Gostt 1969

pre 1 dan

Ako ne dovedemo bar 3,a potrebno je minimum 5 top pojačanja ništa od lige šampiona!!!
D

Djani85

pre 1 dan

Tako je Deki, moraš malo oštrije sa njima, ne igraju za kikiriki nego za evrići

Daniel33

pre 1 dan

trener zvsni došo sam preko tetke iz kanade

rusbre

pre 1 dan

šarić i bugarin moraju malo da zapnu. strika može biti interesantan igrač, enem klasetina, abu fani klasetina, ivanić i dalje ima šta da ponudi, loizu treba da poradi na fizičkoj spremi ostalo mu je ok
B

Bas me zanima

pre 1 dan

Bas me zanima kako Saric mora da zapne, a Loizuu malo fali? Meni je Saric bio i brzi i konkretniji i opasniji od Kipranina! Za 3-4 utakmice bice bolji nego sto je ovaj ikad bio.

rusbre

pre oko 17 sati

@bas me zanima nadam se da si u pravu

rusbre

pre oko 17 sati

@bas me zanima nadam se da si u pravu

rusbre

pre oko 17 sati

bas me zanima nadam se da si u pravu
Đ

Đukin fan

pre 1 dan

Bugarina i onog dozemka s Kipra sto su doveli plus crnac novi,prvi let i da ih vrate odakle su dosli!Sto se ovih iz omladinske tiče Avdica su čineći onom lažnom selektoru Paunovicu spotakli teskom povredom,s Kostovim mirno 30 i preko mil € letos,dok ostali od Šarića,Gudelja,onog malog ns levom beku itd.moraju mnogo više da zapnu i pokazu.Tu je Rade dundjer u pravu.No bas on i struka treba da ih nagaze od ujutru na pripremama i postignu motivaciju.Strance koje su “doveli”da zaborave.Cak i onog Fanija,za futsal…možda i bude koristan.
P

Peroslav

pre 1 dan

Da definitivno to je sve tačno moram da se uzme u obzir svi segmenti i tako da se postavi
b

bojanboskovic

pre 1 dan

Ekipa za zacelje lige konferencije.
A

Ahahahahahhaa

pre 1 dan

Svake godine to govorite i nikad se ne desi. U medjuvremenu vi ni u tu dlbednu LK ne udjete.

Nikola Durmisevic

pre 1 dan

dobra priprema da se uigraju malo
R

Ru99

pre 1 dan

Mora deki da forsira mlade igrace ove sezone moraju izaci bar dvojixa iz omladinske skole

Kazeev

pre 1 dan

lepo smo se namučili sa drugoligašem u prvom poluvremenu

Željana Bućinac

pre 1 dan

Fani je odlican igrac i mozda najvece pojacanje zvezde
P

Prica kao

pre 1 dan

Direktoreeeeeeeee
m

micko041.

pre 1 dan

Kakvi mladi igrac, sve sami stranci, kao da mi nemamo mlade dobre igrace, ovo je sramota, jos malo pa necemo imati ni jednog naseg igraca.
h

hellokcs2

pre 1 dan

Ja mislim da su dovoljno dobri.
d

dadagaga

pre 1 dan

Auh preplasili su se
samo ostro .mladi su i novac i slava ih udare u glavu počinju da glume zvezde. bravo Deki
Z

Zera666

pre 1 dan

Bitno je da se isprobaju kombinacije
V

Viki Miljković

pre 1 dan

Stanković standardno krivi druge što on ne zna ništa. On do sada nije bio uspešan u kvalifikacijama za LŠ i tu ovaj glupavi populizam ne pomaže.
m

mousemircale

pre 1 dan

dobro ovo je priprema,probavaju se igraci

Гоги-11

pre 1 dan

јесу ли могли ови сатрапи (стручњаци) да нађу неког играча да је виши од 1.60....
A

Ahahahahahahaha

pre 1 dan

Satrapi - strašan izraz. I veoma tačan.
L

Lik

pre 1 dan

Abu Fani,odličan,Loizu vrlo dobar,Čam korektan,mladi Gaštarov se dobro pozicionira,može biti interesantan. Utakmica iz jakog treninga i završena je korektnom igrom za ovu fazu priprema.
E

El capitan

pre 1 dan

Sramota napravise od Zvezde drugoligasku ekipu za drugu ligu Poljske , Austrije , Slovacke ili Ceske . Gde ste sada placenici ajde javite se pa da radimo malo gipsane radove ajde pa da vam i adresu dam
O

Ocaju jedan

pre 1 dan

Ocaju jedan, kako to kad smo bas tu Austriju, odnosno njihove Sturmove i Salzburge dobijali uvek u zadnje vreme?
H

Hmmm

pre 1 dan

Prosli bi bilo koji tim od tvojih navedenih. Uostalom prosle sezone smo prosli taj Leh i dobili taj Sturm.

Brate moj

pre 1 dan

Sto ja volim ovaj sendvic Rasima bas je mastan
@

@brate moj

pre 1 dan

Koliko ce se ovaj bot otkriti kao grobarcic, stvarno vise nije smešno kako Rasim placa ove botove da Lazu i spinuju
E

Etoo

pre 1 dan

Arnautović ne igra ni za Austriju jer prosto ne moze vise od 45 minuta a on je nama glavni Napadac i uprava to Nemo gleda? Jer eto Arnautović je marketing potez
i

ivapandica

pre 1 dan

Da da, mladi igraci i onda puni strancima hahaha cccc

kaligula89

pre 1 dan

Zvezda raspad....bez namestanja i pomoci drzave bila bi na sredini tabele
I

Inteligencija?

pre 1 dan

Kad nemas sta pametno da kazes bolje je da precutis. Nazalost nisi iskoristio tu priliku
N

Nezzz63

pre 1 dan

Realno, ovaj Bugarin nije ni za Čukarički.
K

Kratak size

pre 1 dan

Ubedljiva pobeda nad drugoligasem
F

Fru

pre 1 dan

Ako planirate da sa ovom ekipom igrate kvlifikacije za LŠ onda odmah možete zaboravite LŠ.
N

Nele0209

pre 1 dan

Aj bože pomozi da bude bolje.e..
N

Natalii29

pre 1 dan

pa bio je bolji od njih tamo svih
B

Brate moj

pre 1 dan

Bas se pokazali ovi Terzini menadzerski drugoligaski igraci zajedno sa ragama Kataijem i Ivanicem , koji laganica spaciraju po terenu ........ Alo bre ovo je Austrijski drugoligas sta ce biti u kvalifikacijama za LS ili LE ??? I kazu posle kupi sezonsku ......I KOGA DA GLEDAM ???? RAGE I DRUGOLIGASKE FUDBALERE?????
b

bad

pre 1 dan

ala se tu uzbudi breskvice,čemu nervoza?
L

Lakrdija

pre 1 dan

Brate ljudi su na pripremama nedelju dana...O čemu bre ti pričaš..Kakva utakmica, koga briga za ovu tekmu
j

jel

pre 1 dan

Pa ti gledaj one vase bebe,pusti ti ozbiljne ekipe.
B

Brate moj

pre 1 dan

Evo javljaju se doktorovi placeni branioci njegovog lika i dela .....i opet isti repertoar .....grobari , bebe ..... a ti smokvice breskvice otvori oci i razmisljaj svojom glavom da ti neko od pravih navijaca ne otvori znas .....ovo sto je sada na tribini nekada nije moglo da udje ni na ZAPADU NI NA ISTOKU ....znas smokvice
@

@brate

pre 1 dan

Placenik i frustriran si jedino ti. Kad ti nekoliko ljudi normalnim argumentima odgovori moras se zapitati ko je normalan.

Bosque

pre 1 dan

Vuce promaja u odbrani...razbija. Bolje pozovi ove klince ispred moje zgrade,bolje bi igrali.

Vaskon

pre 1 dan

Bože pomozi da bude bolje...
N

Nenad Petrovic

pre 1 dan

Biće veselo...
!

!!!

pre 1 dan

Dovedite štopera i vratite se u formaciji sa 4 pozadi, ovo sa tri štopera ne funkcioniše
b

bravo

pre 1 dan

Igrali su sa 4... Ne gledaš utakmicu, ali bitno da kažeš nešto negativno.
w

wcbeen

pre 1 dan

I upravu je, ali on je zaduzen za to
P

Pixy

pre 1 dan

Imaju li potencijal za tu brzinu? I ne treba ih pokidati na početku karijere, oni će tek oko 21-22.godine doći na nivo za seniorski fudbal. Zato smo sad doveli pojačanja, ili Balov, Loizu i Čam nisu pojačanja?!
c

crta

pre 1 dan

... a trener dobavljača

human

pre 1 dan

Pripremna je utakmica, teške noge. biće to mnogo bolje.

Гоги-11

pre 1 dan

па њима су увек изговори зешке моге тежак терен умор од утакмица па густ распоред... па који к. играш или си професионалац или си шта.... био је одмор па шта сада треба да се вуку по терену ко пребијене кучке или су плаћени да трче... чуј тешке ноге🤮🤮🤮
@

@gogi

pre 1 dan

Glupo je suditi na osnovu priprema. Mozda su zaboravio razbijanje Fiorentine i sta je to donelo???

Гоги-11

pre 1 dan

нисам заборавио фиорентину а пад после тога је уследио што су по обичају неки морали да играју уигравана је једна екипа у Русији и против жабара а онда нова "појачања" од старта и крах
J

Jole 39

pre 1 dan

Pa nije ti to liga ekonomskog tigra da sudije poput pavlinja rese sve za 5 minuta meca i da mladi nabijaju brojke a preko ne mogu na tribinama da dobiju mesto
b

bad

pre 1 dan

čemu frustracije navijaču partizana?
s

samo

pre 1 dan

Nije igrao Partizan,pobrkao si nesto.

Pule

pre 1 dan

Samo da mi je znati kako se radi na trenzima sa ovim mlafim prmlimer Saric decko ima sve al nema volje nema tu agresinost ooja mu treba jako,ovaj gasparov top konstitucija za zadnjeg veznog al je spor u predaji

Damir Jovic

pre 1 dan

Srećno na pripremama pa na pohod za Ligu Šampiona😁
M

Marko206

pre 1 dan

Hocemo i mi da vidimo nepobedivu zvezdu posebno protiv ovakvih protivnika ali...

Most

pre 1 dan

Joj … na šta će ovo da liči…
b

bad

pre 1 dan

na šta će da liči daj prosvetli me,da li smo trebali da pobedimo 28-0 da bi po tebi ličilo,prvo bukvalno od juče su u treningu, možda su na 60,70%snage,kondicine,gledaj širu sliku,skini taj am sa glave!
b

bad

pre 1 dan

na šta će da liči daj prosvetli me,da li smo trebali da pobedimo 28-0 da bi po tebi ličilo,prvo bukvalno od juče su u treningu, možda su na 60,70%snage,kondicine,gledaj širu sliku,skini taj am sa glave!