Komentari na vest

Opomena Dejana Stankovića: Mlađi igrači da promene brzinu

V

Viki Miljković

pre 16 minuta

Stanković standardno krivi druge što on ne zna ništa. On do sada nije bio uspešan u kvalifikacijama za LŠ i tu ovaj glupavi populizam ne pomaže.
m

mousemircale

pre 17 minuta

dobro ovo je priprema,probavaju se igraci

Гоги-11

pre 17 minuta

јесу ли могли ови сатрапи (стручњаци) да нађу неког играча да је виши од 1.60....
L

Lik

pre 22 minute

Abu Fani,odličan,Loizu vrlo dobar,Čam korektan,mladi Gaštarov se dobro pozicionira,može biti interesantan. Utakmica iz jakog treninga i završena je korektnom igrom za ovu fazu priprema.
E

El capitan

pre 36 minuta

Sramota napravise od Zvezde drugoligasku ekipu za drugu ligu Poljske , Austrije , Slovacke ili Ceske . Gde ste sada placenici ajde javite se pa da radimo malo gipsane radove ajde pa da vam i adresu dam

Brate moj

pre 41 minuta

Sto ja volim ovaj sendvic Rasima bas je mastan
@

@brate moj

pre 44 minute

Koliko ce se ovaj bot otkriti kao grobarcic, stvarno vise nije smešno kako Rasim placa ove botove da Lazu i spinuju
E

Etoo

pre oko 1 sat

Arnautović ne igra ni za Austriju jer prosto ne moze vise od 45 minuta a on je nama glavni Napadac i uprava to Nemo gleda? Jer eto Arnautović je marketing potez
i

ivapandica

pre oko 1 sat

Da da, mladi igraci i onda puni strancima hahaha cccc

kaligula89

pre oko 1 sat

Zvezda raspad....bez namestanja i pomoci drzave bila bi na sredini tabele
N

Nezzz63

pre oko 2 sata

Realno, ovaj Bugarin nije ni za Čukarički.
K

Kratak size

pre oko 2 sata

Ubedljiva pobeda nad drugoligasem
F

Fru

pre oko 2 sata

Ako planirate da sa ovom ekipom igrate kvlifikacije za LŠ onda odmah možete zaboravite LŠ.
N

Nele0209

pre oko 2 sata

Aj bože pomozi da bude bolje.e..
N

Natalii29

pre oko 2 sata

pa bio je bolji od njih tamo svih
B

Brate moj

pre oko 2 sata

Bas se pokazali ovi Terzini menadzerski drugoligaski igraci zajedno sa ragama Kataijem i Ivanicem , koji laganica spaciraju po terenu ........ Alo bre ovo je Austrijski drugoligas sta ce biti u kvalifikacijama za LS ili LE ??? I kazu posle kupi sezonsku ......I KOGA DA GLEDAM ???? RAGE I DRUGOLIGASKE FUDBALERE?????
b

bad

pre oko 1 sat

ala se tu uzbudi breskvice,čemu nervoza?
L

Lakrdija

pre oko 1 sat

Brate ljudi su na pripremama nedelju dana...O čemu bre ti pričaš..Kakva utakmica, koga briga za ovu tekmu
j

jel

pre oko 1 sat

Pa ti gledaj one vase bebe,pusti ti ozbiljne ekipe.
B

Brate moj

pre 41 minuta

Evo javljaju se doktorovi placeni branioci njegovog lika i dela .....i opet isti repertoar .....grobari , bebe ..... a ti smokvice breskvice otvori oci i razmisljaj svojom glavom da ti neko od pravih navijaca ne otvori znas .....ovo sto je sada na tribini nekada nije moglo da udje ni na ZAPADU NI NA ISTOKU ....znas smokvice

Bosque

pre oko 2 sata

Vuce promaja u odbrani...razbija. Bolje pozovi ove klince ispred moje zgrade,bolje bi igrali.

Vaskon

pre oko 2 sata

Bože pomozi da bude bolje...
N

Nenad Petrovic

pre oko 2 sata

Biće veselo...
!

!!!

pre oko 2 sata

Dovedite štopera i vratite se u formaciji sa 4 pozadi, ovo sa tri štopera ne funkcioniše
b

bravo

pre oko 2 sata

Igrali su sa 4... Ne gledaš utakmicu, ali bitno da kažeš nešto negativno.
w

wcbeen

pre oko 2 sata

I upravu je, ali on je zaduzen za to
P

Pixy

pre oko 2 sata

Imaju li potencijal za tu brzinu? I ne treba ih pokidati na početku karijere, oni će tek oko 21-22.godine doći na nivo za seniorski fudbal. Zato smo sad doveli pojačanja, ili Balov, Loizu i Čam nisu pojačanja?!
c

crta

pre oko 2 sata

... a trener dobavljača

human

pre oko 2 sata

Pripremna je utakmica, teške noge. biće to mnogo bolje.

Гоги-11

pre 12 minuta

па њима су увек изговори зешке моге тежак терен умор од утакмица па густ распоред... па који к. играш или си професионалац или си шта.... био је одмор па шта сада треба да се вуку по терену ко пребијене кучке или су плаћени да трче... чуј тешке ноге🤮🤮🤮
J

Jole 39

pre oko 2 sata

Pa nije ti to liga ekonomskog tigra da sudije poput pavlinja rese sve za 5 minuta meca i da mladi nabijaju brojke a preko ne mogu na tribinama da dobiju mesto
b

bad

pre oko 1 sat

čemu frustracije navijaču partizana?
s

samo

pre oko 1 sat

Nije igrao Partizan,pobrkao si nesto.

Pule

pre oko 2 sata

Samo da mi je znati kako se radi na trenzima sa ovim mlafim prmlimer Saric decko ima sve al nema volje nema tu agresinost ooja mu treba jako,ovaj gasparov top konstitucija za zadnjeg veznog al je spor u predaji

Damir Jovic

pre oko 2 sata

Srećno na pripremama pa na pohod za Ligu Šampiona😁
M

Marko206

pre oko 2 sata

Hocemo i mi da vidimo nepobedivu zvezdu posebno protiv ovakvih protivnika ali...

Most

pre oko 2 sata

Joj … na šta će ovo da liči…
b

bad

pre oko 1 sat

na šta će da liči daj prosvetli me,da li smo trebali da pobedimo 28-0 da bi po tebi ličilo,prvo bukvalno od juče su u treningu, možda su na 60,70%snage,kondicine,gledaj širu sliku,skini taj am sa glave!
b

bad

pre oko 1 sat

na šta će da liči daj prosvetli me,da li smo trebali da pobedimo 28-0 da bi po tebi ličilo,prvo bukvalno od juče su u treningu, možda su na 60,70%snage,kondicine,gledaj širu sliku,skini taj am sa glave!