Komentari na vest

Oproštajno pismo Slavka Perovića: Ne želim da živim i radim na starim zaslugama

m

metalika moj dobar

pre 18 dana

ajde i ne brini nakrao si se ti dovoljno , eto te za 6 meseci plafon nazad.
Д

Деда Жија

pre 18 dana

Укради један Правопис Матице српске биће ти опроштено. Кад неко ко почиње реченице малим словом даје себи за право да коментарише било шта.
G

Gugl translejt

pre 18 dana

Nagrabio sam se para, odoh na more. Ciao
m

milwn s. kg

pre 18 dana

Neznalica i veliki manipulator, Dudic je zbog njega napustio klub, napunio privatni dzep i sad ide iz kluba, perovicu ti si zazatvor
A

Astoria

pre 18 dana

Na sportskom, rezultatskom planu Radnički KG nije uopšte napredovao, naprotiv. Nisu mogli da se sastave cele sezone, jedne njihove kvalitetne utakmice se ne sećam. Kompletan tim u slobodnom padu forme, od početka sezone. Jedino vredno jeste Soklerov dolazak, ostalo za zaborav. Vreme je za novu krv i energiju. Peroviću hvala, jednostavno nije mu se dalo.
N

Neće on niđe

pre 18 dana

Stavljaju nekog fiktivno a i dalje ce se pitati Slavko. Ceo Kg to prica
Z

Zvlat BG

pre 18 dana

Potpredsednik Fudbalskog saveza Zapadne Srbije i predsednik Komisije za Omladinski i Bazični fudbal FSS. Voleo bih da neko nekada izađe i javno kaže koliko se puta Komisija sastala i čime se bavi! Čisto informativno, jasno i precizno!
D

Djuskija

pre 18 dana

Nenezic like this
B

Bumbarko

pre 18 dana

Kako samo potencirate kaznu za RFK, a kad ovi vasi iz BG naprave jos gore, onda cutite! Znam da necete objaviti komentar, a kukate ovamo na lose stanje u nasem fudbalu, vi isto doprinosite tome!
0

011bgd

pre 18 dana

Sta je to gore od napada na igrace od strane navijaca na terenu???
@

@011bgd

pre 18 dana

Mozda bacanje topovskih udara na glavu igracima tokom izvodjenja kornera na finalu Kupa, to je samo jedan primer, ne moram da pisem dalje... Ili je to bezazleno, bezazlenije od onog sto se desilo u KG?
R

RKG

pre 18 dana

Ocigledno ima mnogo onih sto nas mrze, drago mi je zbog toga, znaci da vredimo. Kragujevac ce uvek voleti Radnicki, nikad razimske BG klubove pa makar bili 3 liga, to je nas velicina i to vas boli. Radnicki i nista vise!

Radoman Ninkovic

pre 18 dana

Reorganizacija cele uprave
R

Radde

pre 18 dana

Perovicu sve najbolje,Kragujevcu sve najgore u svim sportovima.
d

d. g.

pre 18 dana

Tebi je baš teško. Tripla kruna u vaterpolu, prvaci u odbojci. Posle bg u kg najviše titula.
О

Оги РФК

pre 17 dana

Како вас цепају комплекси, исто као и ове "Крагујевчане" што гледају београдске клубове редовно на Тв-у. Људи без кичме.

Aleksandar Dilparic

pre 18 dana

Atako i treba da bude cim nema rezultata ostavka
B

BakeroRKG1923

pre 18 dana

Crveni Djavoli te nikada nisu podržavali! Napred Radnicki!!
g

gost1234

pre 18 dana

Zato ce te sad ispasti
@

@gost

pre 18 dana

Ti si ispao iz 3. razreda čim pišeš ĆE TE.
T

The Ambassador House KG

pre 18 dana

Slavko, zaista lepo oprostajno pismo ali ima nas koji znamo malo vise od obicnih ljudi. Ostao si i dalje u klubu i vodices sve kao sportski direktor, samo iz senke. Nema više čekanja. Vraća se RADNIČKI Vraća se borba za svaki metar terena, za SVETI dres, za SVETI grb
L

Ldk

pre 18 dana

Hvala, Slavko, i sve najbolje u daljoj karijeri. Naš čovek, ćale mu radio u Zastavi, pravi izdanak radničkog grada Kragujevca. Neću zaboraviti, protiv crnog blizanca na JNA, kad je bilo 3:3, po onoj hladnoći. Tada, lomi se rezultat, Đavoli na severu, a nas 30-tak na zapadu JNA. Feđa bio kažnjen pa su on i Slavko dobili malu otvorenu ložu iznad zapada. Kako su se njih dvojica drali, lupali i navijali celu utakmicu da Radnički izvuče povoljan rezultat, ja to ne mogu da objasnim, loža je pucala. Srećno, Slavko. RKG1923RD
D

Domaći fudbal

pre 18 dana

Ima li kakvih naznaka ko preuzima RKG
D

Darkovazena88

pre 18 dana

Pametna odluka otici i dati nekom novom sansu napred Radnicki
d

druga liga

pre 18 dana

Prva liga ole!