Komentari na vest
Ovakav projektil se retko viđa! Molinin promašaj lepši od golova, Čolo izveo klince i pobedio
Nebojsa Antic
pre oko 2 meseca
izuzetan gol pogodio ga je
Aleksandar Bezbradica
pre oko 2 meseca
pa zar omladinci da pobede seniore Valensije stvarno ponizavajuce
B
Bane74
pre oko 2 meseca
Smije li Paunovic pozvati ovog malog? Normalno da ne, posto nema NJIHOVOG menadzera. Kada ga pozove Spanija tada cemo kao mi javiti i predsatviti javnosti kako je igraceva zelja bila da igra za Spaniju. Isto kao sa Kerkezom, Pavlovicem, Bajceticem. Nista nije slucajno. Kakve lopovcine i mesetari sede u nasem FS. Sram da vas bude sve do jednog
O
Ogysa
pre oko 2 meseca
Ovo sebidja jednom u 12 dina
G
Gianfranco Zola
pre oko 2 meseca
Molina ima torpedo u nogama, koji dugo nije viđen u fudbalu. I protiv Arsenala je imao katapult, koji je zamalo završio u mreži, a pre koji mesec protiv Hetafea je postigao gol, vredan legitimne kandidature za Puškaša...
M
Mirsen
pre oko 2 meseca
Au kakva steta sto nije usla
kakav udarac svaka čast.šteta što nije gol bio bi najlepši u zadnjih 15 god u primeri
C
Coa97
pre oko 2 meseca
Kakva golcina, svaka cast
Х
Х Х
pre oko 2 meseca
Арсенал игра против Вест Хема који се бори за викенд, Атлетико је растерећен. Атлетико је у првом мечу био бољи, мислим да ће проћи у финале и да ће се Симеоне и Гризман опростити од Атлетика на најлепши могући начин.

Ssarita
pre oko 2 meseca
Kakva golcina svaka cast 👏
k
kristijanm055
pre oko 2 meseca
Svaka cast, maestralan gol
Otac Makarije
pre oko 2 meseca
Atletiko ove sezone ima neverovatan tim. Ako ove godine ne osvoje lš nikad nece
Zepinho
pre oko 2 meseca
Kakva golcina Moline po koji put vise ???
K
Katastrofa
pre oko 2 meseca
Ajde smanjite malo doživljaj sa hvalospevima. Pa Barcelona već par godina igra sa "klincima" pa nikom ništa. Ćutite kao pokisle vrane po dalekovodima, i skoro nikad ni slova za Barcelonin dečji vrtić. Da vidimo kako ćete pisati posle Hajberija u utorak naveče.
m
mixica
pre oko 2 meseca
Zamisli kući izgubis od drugog tima sastavljenog od klinaca i rezervista koji ni na treningu nisu igrali zajedno sramota valensije
н
непознат
pre oko 2 meseca
Овај човек је луд
marko Lapadatovic
pre oko 2 meseca
To je sjajan sut








