Komentari na vest

Oživela trka u Francuskoj: Panika u Parizu posle poraza u derbiju, ali i zbog Vitinje i Mendeša

Miroslav Mirkovic

pre 2 meseca

Ajmo Lens do titule, volim da vidim da novajlije dominiraju
G

Godzzz

pre 2 meseca

Psz nema nikakvu konkurenciju za titulu

Kris

pre 2 meseca

Šteta za PSG, to je trebao biti čisti zicer od pobede, ali nema veze idalje su nepobedivi!!

Ivanss

pre 2 meseca

oborise mi tiket

[email protected]

pre 2 meseca

Takav tim i sve to stoji da se kiksne , al ono odlaganje utakmica u domacem sampionatu da bi bili spremni za ls , i evo npr sad su kiksnuli da nemaju taj benefit da mogu to da rade , al to kazem nije isto kada odlozi neko utakmicu ko ima pet puta slabiji tim i oni . Mozda bi cak lens i vise sansi imao da se nije odlagalo
S

Staniša Žugić

pre 2 meseca

Jedino ako ih Bajern poremeti pa da se ostali nadaju još nekom kiksu

Marko Madanovic

pre 2 meseca

Šteta za PSG, to je trebao biti čisti zicer od pobede, ali nema veze idalje su nepobedivi!!
R

Rezzapereca

pre 2 meseca

Real da proda vinisijusa, da vrati endrika i paza, da dovede krstenog zadnjeg veznog i stopera. I opet ce osvojiti ligu sampiona
J

Jovan2208

pre 2 meseca

osvaja lans nadam se

Veljaa13

pre 2 meseca

Dodatna briga oko vitinje i mendesa samo pojacava utisak da se sezona komplikuje
Z

Zokili

pre 2 meseca

Bilo je ocekivano da ce Psg odigrati slabije zbog lige šampiona koja im je prioritet

Milos Nicin

pre 2 meseca

koliko su tiketa oborili strasno
s

salata

pre 2 meseca

Uzima Psg titulu sigurno! Nemaju konkurenciju u njihovoj ligi. Jedino ako ih Bajern poremeti pa da se ostali nadaju još nekom kiksu.
m

milan.gudovic

pre 2 meseca

Previse su se nabedjeni dozivotni sampioni opustili... dobro ce im doci ovaj samar da se spuste na zemlju

Gospodar neba

pre 2 meseca

nista mi nije jasno, sa takvim drim timom Psg bi trebao da se proseta kroz Ligu 1...
M

Marconato

pre 2 meseca

Sramota koliko imaju bol u donjem delu tele, ne bi bila steta da izgube titulu
t

telepresenta

pre 2 meseca

vecina izgubila zbog psg uvek neko kiksne od favorita dal real ,siti al uvek kao da se dogovore...
E

Emili89

pre 2 meseca

Kako njih briga, cccc . Gledam sinoc na svom terenu ne mogu da daju 2 gola, a kamoli 3 gola kao domacini....
P

Pavle13072014

pre 2 meseca

Uzima PSG lagano...
B

Bojanmimi

pre 2 meseca

Oborili su milion tiketa . .

Dejan Nikolic

pre 2 meseca

Psz sve uzima opet,samo da ubace u vecu brzinu
S

Spaleiii

pre 2 meseca

Ovome se nisam nadao. Znao sam da ce biti golova, ali ako zelis titulu, ovakve utakmice moras da dobijes i to kod kuce.

Vlada81pfc

pre 2 meseca

Idemo Lans do titule

Daniel33

pre 2 meseca

konačno malo neizvesnosti u francuskoj ligi

Darko Vostic

pre 2 meseca

Dzaba sve kada psz sve uzima
n

neconi1122

pre 2 meseca

Ovo je neocekivano da psg ovoliko malo da u derbiju

[email protected]

pre 2 meseca

Osvaja PSG titulu, ali ce se to odraziti na utakmicu sa Bajernom...

FiumenBG

pre 2 meseca

neverovatno.. mora mene jedan par sjebati na kladzi pa to ti je...

Viktor Milenkovic

pre 2 meseca

PSG lagano osvaja

mikelosbos

pre 2 meseca

Malo da se zakuva kod Francuza

Miki Milikic

pre 2 meseca

Lens je zasluzio titulu i ligu sampiona
I

Ivan8888888888

pre 2 meseca

Nista novo opet ce psz uzeti titulu

ShoMi_1994

pre 2 meseca

Nece PSG nista ni u ligi sampiona uraditi, titula u francuskoj joj je jedino ove sezone

Aleksandar3006

pre 2 meseca

Nema ovde neizvesnosti.
P

Predikat

pre 2 meseca

lazna nada za Lens

Nikola Milicevic

pre 2 meseca

PSG već mislima na 1/2 finale LŠ. Bilo bi sjajno, kad bi Lans osvojio, ali baš teška priča

Batina1

pre 2 meseca

Vreme je bilo da se malo zakuva. Dosadio je više PSG, Lans bi bio pravo osveženje.

Magicniradnicki

pre 2 meseca

Lens do titule!

[email protected]

pre 2 meseca

Ma osvajaju lagano šta
G

Gianfranco Zola

pre 2 meseca

PSG već mislima na 1/2 finale LŠ. Bilo bi sjajno, kad bi Lans osvojio, ali baš teška priča

didi97

pre 2 meseca

Prosle sezone su bili dosta bolji
M

Milan123mili

pre 2 meseca

Pao veliki pariz zakuvalo se

Ilijavl24

pre 2 meseca

Sad je šansa za Lens, vreme je da dobijemo novog šampiona!
p

petrovicgoran22

pre 2 meseca

ma dobija psg

M Nalog

pre 2 meseca

Prosle sezone su bili dosta bolji nema sta
g

guta123

pre 2 meseca

Sto bih voleo lens da osvoji, kao one godine lester premijer ligu
d

dr.nadja

pre 2 meseca

Konačno malo neizvesnosti
I

Igor Mandic

pre 2 meseca

Nema Lans tu sta da trazi....PSG je PSG.Mada bih voleo da ih smene!
Z

Zekaa98

pre 2 meseca

E voleo bi da lens uzme titulu

Tanjatanja187

pre 2 meseca

Psg osvaja
n

nuki63

pre 2 meseca

Potcenio je Liona sa rezervnim sastavom , i neka su izgubili

Ikebana

pre 2 meseca

tako i treba kad su dali 8 kvotu na Lion

Semir88

pre 2 meseca

Bez Vitinje i Mendeša, smanjuju im se šanse protiv Bayerna.

Ilija.koja

pre 2 meseca

priprema se psg za bayern

Elvis Fejzic

pre 2 meseca

Šteta što je Lans izgubio bodove kad je bilo najpotrebnije, uvek je dobro kad se desi neko iznenađenje i osvoji neko nov.
N

Nemanjasabac

pre 2 meseca

Moze ovde lens do titule i te kako...
L

Laki22774927

pre 2 meseca

Lens je sampionn
B

Boldrick

pre 2 meseca

Farmerska liga

Par Tizan

pre 2 meseca

Uzivao bih mng da Lens uzne titulu to bi bilo iznenadjenje veliko
m

milos987

pre 2 meseca

Na kraju ce Psz da uzme titulu
S

Sunce555

pre 2 meseca

Uzima Lens titulu ,nema ovaj Psz domet da igra na dva fronta.
p

pujaduba20

pre 2 meseca

Ovako se svake godine psz igra i na kraju osvoji

Partizanovac72

pre 2 meseca

Lens uzima titulu
m

mixica

pre 2 meseca

I oni su ljudi i mogu da kiksnu jednom za ovako dug period pobeda i odlicnih partija

Zivot je igra

pre 2 meseca

ovo što je PSŽ večeras priredio restoran skandal ni jedan x2% pa šansa nije došla

Zivot je igra

pre 2 meseca

ko je horor izdanje večeras PSŽ
A

Ankok99

pre 2 meseca

Paris jedan od najskupljih timova u vecini slucajeva kiksne.

daleabs

pre 2 meseca

Pag osvaja lagano

dinom555

pre 2 meseca

Lens kao lester one sezone u premier ligi. Treba da uzme tron.
P

Predrag Petrovic

pre 2 meseca

psg svakako uzima titulu

Biki123

pre 2 meseca

Kako se namjestilo polufinale Arsenal-Atletiko tacno su isti.Arsenal pored toliko ulozenih para, imali toliku prednost i evo sta se desi al videcemo opet do kraja ima jos.A Atletiko isto dobije teze a izgubi kad je lakse,isto ulozili milione pa samo Lukmana zimus 60miliona platise.Neko napisao istrosili se u Ls pa zato nisu uzeli kup.Pa oni su igrali zadnjih par kola u ligi sa drugim timom fakticki zbog Ls i u oba meca sa Barsom imali igraca vise od nekog trenutka.I onda neko napise da su se istrosili pa je to uticalo,ma kako da ne.Simeone najplaceniji trener na svijetu koji ima kup 2013 i ligu 2021.A Arteta ako nakon svega ovoga ne uzme titulu mozda i ne treba da vise bude u Arsenalu,mada evo i Simeone je godinama u Atletiku uprkos svemu.Tako da ce bas biti zanimljivo videti njihov dvomec,neznam gde se igra drugi mec to moze uticati ali zavisi opet i od te prve utakmice.Ali realno sto su jedni u Engleskoj,drugi su u Spaniji.

Kanidja99100

pre 2 meseca

svim srcem uz lans
b

bastoni5551

pre 2 meseca

Psz je uzeti titulu bez pogovora
U

[email protected]

pre 2 meseca

Super utakmica bolji bili Parizani ali sta ces

Fokerovii

pre 2 meseca

idemo bre samo tako i nikako drugacije
L

Laki22774927

pre 2 meseca

Ajmo lens moćni do pobedee
N

Nebitan10

pre 2 meseca

Kakva dominacija u Ligi 1 jeste činjenica da PSG od 2012 nije gubio na poluvremenu 2-0 od neke ekipe, zadnji put je to učinio Lorijen do dan danas kada je posle 250 utakmica Lion prekinuo taj niz... Endrikova smela izjava da mogu pobediti PSG na parku prinčeva postala je java, Afonso Moreira i on su sjajan tandem u napadu, bilo bi lepo opet ih videti u LS
B

Bojan Gvozdic

pre 2 meseca

I Braga 2:2 a ne 1:2 ne sviđa vam se,igraju ljudi i golove a ne samo kečeve i dvojke...

Marko Pavlovic

pre 2 meseca

Due najjača glava 1/1 kakav igrač svaka mu čast ljubi ga brat 1312—@?
B

Bojan Gvozdic

pre 2 meseca

Oboriše oni meni tiket,znao sam da će neka nameštaljka ,svakog dana mora neki velikan da proda,igrao gg4+ ali oni došli gg3+,eno ga mozzart i dalje ne priznaje da je došlo 3+ ,kod njih je završeno 0:2...
D

DjolePartizan12

pre 2 meseca

Smejurija od lige. Može da gubi kad hoće i od koga hoće, opet će biti prvak.
V

Vladica1983

pre 2 meseca

Bukvalno
J

Jbgsad123

pre 2 meseca

Lens ima ozbiljnu priliku
F

Fudbalski_znalac

pre 2 meseca

A za sta? Ne budite smesni molim vas.
H

HAAHAH

pre 2 meseca

Bas su u panici, dajte molim vas.

Dajana09

pre 2 meseca

O2 u 18 minutu mislim bravo
d

darconi75

pre 2 meseca

wwww
z

zecpripovedac

pre 2 meseca

Ode mast u propast 😂

Ivan Todorović

pre 2 meseca

Iako bih voleo lens da uzme, nemoguce je
Z

ZOKIS11

pre 2 meseca

Mnogo bi voleo da uzme lens mnogo gotivan klub!
C

Coa97

pre 2 meseca

Malo neizvesnosti, sta fali

[email protected]

pre 2 meseca

namešten meč
J

Joomla1020

pre 2 meseca

Op, op! Arapski milioni ipak nisu garant uspeha!
E

Epson

pre 2 meseca

Najjaci ste mi vi koji se javite cim neko izgubi nakon sto je osvojio sve sto moze. Gde ste nakon prosle sezone bili?
@

@Epson

pre 2 meseca

Gde je taj P$G bio do te sezone? I nije osvojio sve, nije osvojio svetsko prvenstvo za klubove, odrao ih je Čelzi.
y

ymb

pre 2 meseca

Lyon je bio u vreme Juninha ono sto je PSG godinama u Francuskoj.. Zaista nedostaje da se vrate tamo gde i pripadaju,a to je sam vrh! :)
B

Bojan Gvozdic

pre 2 meseca

Ti pamtiš Žunjina Parabukmuana ali Liona je bio veliki i sa Jurija Đorkaefa igrali sa nama,činimi se početkom devedesetih u Rumuniji i ispali smo od njih.
I

Ivan OL 91

pre 2 meseca

Nije Juri Đorkaef igrao u Lion nego njegov otac. A taj poraz Zvezde je bio u Bugarskoj ili Rumuniji ne znam tačno. Sjećam se samo da je gol za 1:2 postigao tada anonimus Frederik Kanute, kasnije legenda Sevilje.
r

rea

pre 2 meseca

Samo što su oni to radili prirodno, bez da dovode najskuplje igrače planete.
Q

Quit

pre 2 meseca

Više njih boli povreda Vitinje nego ovaj poraz, bez njega su 30% slabiji protiv Bajerna najmanje. Srce tima, možda mogu da ga zamene protiv nekog slabijeg rivala, ali na tom nivou, protiv Bajerna, ogroman peh.
m

[email protected]

pre 2 meseca

Dosta više taj PSŽ, dosadili su...
S

Stefistef1

pre 2 meseca

E sad je prvenstvo zanimljivo, a ne stalno dominacija Parižana
j

jokicvv.

pre 2 meseca

A cuvaju se za ligu sampiona, ocekivan poraz.

Dakara

pre 2 meseca

Svim srcem uz Lens do titule u Francuskoj !!!!!

BaneBane

pre 2 meseca

Malo neizvesnosti a svi znamo da ce Psg biti sampion
L

Lakiq123

pre 2 meseca

Al bi bilo dobro da Lens uzme prvenstvo

Nixaa

pre 2 meseca

Ne cveta cvece ni u vase preduzece

loobgo30

pre 2 meseca

Zakuvalo se, ajmo lens
G

Gosty

pre 2 meseca

PSG u Ligi prvaka na nivou, u prvenstvu ko puškom natjerani.

JEJICA

pre 2 meseca

Svuda panike,samo panike po timovima