Komentari na vest
Pafos se oprostio od Mimovića, Fener mu usmerava karijeru
V
Vladava
pre 23 dana
sta ce im ovaj, ne treba.
N
Nenad Petrovic
pre 23 dana
... Naše gore list.. Ogi

Semir88
pre 23 dana
Zvezda je prodala dosta talenata u poslednje vreme, ali nije od njih nije napravio neki krupan iskorak. Većina njih stagnira, čak i nazaduje.
Sele Fejzic
pre 23 dana
steta dobar igrac ,mozda bude i bolje ko zna .
Mislim da im on nije potreban
K
Kole Krefeld
pre 23 dana
Ja bi ga menjao za Arnautovića, glava za glavu .Plata dva-tri puta manja i valjati će nam još 5-6 godina
r
riochapke
pre 24 dana
Dobro je da je Mimović makar imao utakmice u nogama za razliku od Koste Nedeljkovića i Andrije Maksimovića koji uprkos svemu redovno dobijaju poziv u reprezentaciju, to mi nije baš najjasnije.
p
pikolo24
pre 24 dana
Znaci opet zvezda
n
neka
pre 23 dana
no ce i zaraditi kad ga dovedu hahahaha
Slobodan Ristovic
pre 24 dana
sta ce im mimovic sad
С
Сале2323
pre 24 dana
Дође Мимовић, оде Сеол и кажу онда из управе Звезде, да је тим све јачи и јачи, из године у годину!
Смехотрес за њих, а за лаковерне шарена лажа!
V
Volter
pre 24 dana
Onaj koji ga je platio 6 miliona evra nece ga pustiti dzabe ni u jedan klub.. Inače, u pitanju je precenjen i tehnički tanak igrač.
Noki71
pre 24 dana
Povratak u Zvezdu spas za karijeru,potencijal veliki.
1
12345ss
pre 24 dana
Bolji je od Stankovica 100%
n
nenadaleksandra
pre 24 dana
Ako ode Seol..dobro ce nam doci
Kanidja99100
pre 24 dana
opet ista prica. na kraju u zvezdu
I
IzzyGo
pre 24 dana
Terza Madjija : "Jedan od najboljih desnih bekova u Evropi, dugo će igrati za Srbiju" , 13.2.2025
najbolje za Mimovica je da se vrati u Crvenu Zvezdu jer Seul posle mondijala sigurno ide iz Zvezde
P
Prcko33
pre 24 dana
To bi bio najjaci moguci scenario za Zvezdu , Seula se konacno rijesiti a ovaj je bolji za klasu !
Z
Ze
pre 24 dana
Tako je dobar da ga se svi klubovi resavaju. Nece ga ni Pafos ni Fener. Toliko o kvalitetu.
H
Herakle
pre 24 dana
Reprezentativni bek nema mesta u Pafosu. Sve je jasno dokle nam je dosao fudbal. Reprezentacija nam je treca ili cak cetvrta liga.
T
Tačno
pre 24 dana
Najbolji dokaz koliko zvezda ima krš školu fudbala. Ne mogu da izbace igrača koji je startni prvotimac u kiparskoj ligi. Tuga golema.
u
uefamafia
pre 24 dana
Šteta što je otišao iz Zvezde tako brzo, delovao je kao pismen bek koji je mogao doprineti dosta više.
l
lkkk
pre 24 dana
mislim da je i njemu bio cilj da se vrati ima dosta igrača koji su sasvim zadovoljni u zvezde i mlađih i jednostavno se ne osjećaju dobro kad odu u drugu sredinu

Meda74
pre 24 dana
Ako ode Seul a Mimović bude zamena naj..... smo
A
Astoria
pre 24 dana
Ne znam sta je u pitanju kod njega, ali sve veci broj nasih igraca ne uspeva da se snadje po odlasku u inostranstvo. Na prste dve ruke mogu da izbrojim one uspesne.
8
82918181
pre 24 dana
NEMAJU KVALITET
P
Poner
pre 23 dana
Svaka cast ako mozes na dve, ja ne mogu ni na jednoj.
D
Delija istok
pre 24 dana
Ovu poslednju što je odigrao za Srbiju je bio kriminalan. Seol za 2 klase bolji. Ne bih ga vraćao.
J
Jasno
pre 24 dana
Da se ovi momci nista ne pitaju nego onaj mufljuz terzic ih mozda i uslovljava, ali ipak mislim da bi mogli sa sportske strane malo bolje da izaberu, druga stvar ako gledaju samo finansije onda ok. Jel mimovic mislio da ce igrati u feneru kad dodje iz zvezde?? Na to sve nisu imali mjesta da ga registruju... pa sta rade strucnjaci iz oba kluba? Nedeljkovic u aston vili??? Da ne moze tamo uspjeti je znao svako ko ima glavu. I za sve ove sto brane terzica,mada nisam 100% protiv njega jer svi ti funkcioneri su ista bagra, volio bih da objave koliko tacno novca ide klubu od ovih transfera? Mimovic, kosta, mijatovic, maksimovic, djiga.... ako je klubu cisto ostalo od njih 15 miliona ja glavu na panj dajem
1
12345ss
pre 24 dana
nemas ti sta da stavis na panj
B
BokiUSA
pre 24 dana
Bio je dobar u Zvezdi. Uhvatio zalet sto se kaze. Sada je mnogo patio I lutao. Za svakog igraca treba kontinuitet. Mada iz iskustva niko se nije proslavio u drugom mandatu. Jedino ako zaista ostanemo bez bekova I nemamo izbora.

ljubisa rajkovic
pre 24 dana
E, moje dijete, šta ti uradiše od karijere...
Niis ti kriv.
dejanera
pre 24 dana
A ko je kriv? Data mu sansa u Zvezdi i on je iskoristio. Otisao u Tursku kao sledeci korak u karijeri. Zbog nekog pravila o strancima nije mogao da igra pa prosledjen u Zenit pa u Pafos. Niko ga nije poslao u Barselonu ili Bajern ili u neki od najboljih klubova Engleske pa da neko kaze da je preveliki zalogaj za njega. Ako iz nase lige, igranja u LS i duple krune u Zvezdi nisi dovoljno dobar za Tursku ili Rusiju onda koji je to medjukorak ka boljim ligama? Gde je trebao da ode ako se govorilo da je prerastao SLS? U Slovacku? Madjarsku? GDE? A da ostane u Zvezdi nije resenje ni njemu ni klubu. Niti bi klub zaradio niti bi on napredovao! Ko garantuje da Tiknizijan ne bi isterao Seola sa levog beka (kao sto ga i jeste poslao na njegov prirodni desni bok) a onda ko kaze da je Mimovic bolji od Seola i da bi on zadrzao poziciju a Seol na klupu? Ja sam nekako siguran da bi Mimovic bio rezervni desni bek. A onda bi karijera tek isla nizbrdo!
Masa112
pre 24 dana
Realno najbolja opcija i za Zvezdu i za njega je da se vrati
v
vratiti trajno
pre 24 dana
Mimović je pokazao u prvoj sezoni za nas ozbiljan kvalitet, i može itekako da napreduje. Boljega od njega teško da možemo dovesti. A naše dete.
R
Rectify1995
pre 24 dana
Još jedna uništena karijera.
p
peki peki
pre 24 dana
Mislim da je Mimovic mnogo bolji od Nedeljkovica i da bi bilo odlicno ako se vrati.


.jpg.webp.webp)





